LEE TRENUJE U BOKU KLICZKI

Występujący w kategorii średniej Andy Lee (27-1, 19 KO) przebywa obecnie w Austrii, gdzie trenuje u boku samego Władimira Kliczko (56-3, 49 KO). Ukrainiec przygotowuje się do mistrzowskiego starcia z Jeanem Marcem Mormeckiem. Obaj bokserzy związani są z trenerem Emanuelem Stewardem i dlatego spotkali się na jednym obozie przygotowawczym. Irlandczyk zapewnia, że w przyszłym roku będzie gotowy do walki o mistrzowskie laury.

- Wszystko idzie świetnie. Jestem teraz w Austrii wraz z Emanuelem Stewardem i Władimirem Kliczko. Obóz jest fantastyczny. Utrzymuję dobrą formę i jestem gotowy na duże wyzwania w 2012 roku. Sądzę, że nastąpi wówczas przełom w mojej karierze. Pora zdobyć tytuł mistrzowski i udowodnić wszystkim, że jestem najlepszym "średnim" na świecie – powiedział mieszkający w Detroit Lee.

W mediach pojawiały się informacje na temat domniemanej potyczki 27-latka z Julio Cesarem Chavezem (44-0-1, 31 KO). U źródła dowiadujemy się, że w tej plotce nie ma źdźbła prawdy.

- To tylko internetowe spekulacje. Bardzo chciałbym tej walki. Chavez cały czas się uczy, z Manfredo wyglądał naprawdę nieźle. Nie jestem pewny, czy Top Rank zechce zaryzykować i wystawić Meksykanina naprzeciwko mnie. Najlepszy w naszej dywizji jest Sergio Martinez – ocenia waleczny Irlandczyk.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.