ROY ZAPOWIADA NOKAUT

Redakcja, boxingscene.com

2011-11-27

Mimo zobowiązań wobec stacji HBO, Roy Jones Jr. (54-8, 40 KO) zapewnia, że znalazł czas na odpowiednie przygotowanie do powrotu na ring. 10 grudnia na gali w Atlancie były mistrz czterech kategorii wagowych zmierzy się z Maxem Alexandrem (14-5-2, 2 KO).

- Jestem gotowy. Mam na tę walkę zupełnie nowy plan. Zamierzam zszokować świat moimi umiejętnościami i sprawnością - zapowiada blisko 43-letni Jones, a członek jego teamu dodaje: - To kwestia przyzwyczajenia się do nowej wagi. Roy miał na to dużo czasu i zobaczycie jego nową, ulepszoną wersję.

Legendarny Amerykanin trenował w Pittsburgu (Pennsylvania). Podczas ubiegłotygodniowej konferencji prasowej jeden z wiernych kibiców zapytał Roya, w której rundzie zamierza rozprawić się z Alexandrem. Pewny siebie Jones odpowiedział, że wszystko zależy od tego, kiedy jego przeciwnik popełni pierwszy błąd.

- Załatwię go wtedy, gdy popełni błąd. To może być pierwsza, druga, trzecia albo dziesiąta runda. Znokautuję go, gdy nadejdzie odpowiedni moment. Jestem gotowy!