DARIUSZ SNARSKI PO GALI W BIAŁYMSTOKU

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Dariuszem Snarskim, jednym z głównych organizatorów wczorajszej gali boksu w Białymstoku. Walką wieczoru było starcie jego podopiecznego Aleksego Kuziemskiego (22-4, 6 KO) z Doudu Ngumbu (28-3, 11 KO) o wakujący tytuł federacji WBF w wadze półciężkiej. Polski pięściarz uległ Francuzowi na punkty jednogłośną decyzją sędziów. Wcześniej zwycięstwa odnieśli dwaj inni zawodnicy Snarskiego - występujący w wadze średniej Robert Świerzbiński (7-0, 1 KO) oraz zawodnik wagi piórkowej Krzysztof Rogowski (2-0, 1 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: GaD1
Data: 27-11-2011 10:25:56 
Jedyna droga do zaskarbienia sobie zainteresowania,sympatii kibiców boksu dla grupy Snarskiego to właśnie ściąganie solidnych zawodników,a nie klepaczy z bilansem 1-42-3 i uczciwe werdykty sędziowskie,jak w walce z Kuziemskim.Nie oszukujmy się,nazwisk w grupie Snara nie ma żadnych i tylko solidnością oraz uczciwością może coś ugrać z Wasilewskim np.
 Autor komentarza: championn
Data: 27-11-2011 12:40:45 
Brawa dla Snary. Łatwiej jest ściągać klasowych zawodników jeśli ma sie uczciwe werdykty bo nie będą bali się przyjeżdżać
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.