ZWYCIĘSTWA ISHIDY I SANCHEZA

Kolejny imponujący nokaut w pierwszej rundzie dodaje do swego rekordu 36-letni Nobuhiro Ishida (24-6-2, 9 KO). Tym razem japoński weteran rzucił na deski Edsona Espinozę.

Zdecydowanie trudniejsze zadanie miał przed sobą Salvador Sanchez II (27-4-3, 15 KO), który po zaciętych dwunastu rundach pokonał Alexandra Monterrosę (17-8-3, 10 KO) niejednogłośnie na punkty.

Sal atakował i nadawał tempo od samego początku, ale trudno było mu dobrać się do skóry zaprawionego w bojach i dobrze kontrującego Kolumbijczyka. Meksykanin zyskał w końcu przewagę w piątym starciu i gdy wydawało się, że wszystko idzie po jego myśli, w ósmej rundzie znalazł się na deskach po straszliwym prawym sierpowym. Krewny legendy pozbierał się i znów ruszył do ataku, co zaowocowało w jedenastym starciu, kiedy to jego przeciwnik wylądował na macie ringu i był liczony.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hugo
Data: 27-11-2011 08:31:57 
Warto dodać, że przeciwnik Ishidy był kompletnym debiutantem. Ishida miał walczyć z rutynowanym de la Cruzem, ale w ostatniej chwili zmieniono mu przeciwnika. Wystawili przeciw niemu jakiegoś chłopca z ulicy, to go trzepnął w ucho i po sprawie. Znacznie ciekawsza była druga walka w tej samej wadze, w której 20-letni Gilberto Ramirez Sanchez już w 4 rundzie rozprawił się z niezłym Kolumbijczykiem Samuelem Millerem. Sanchez idzie jak burza. Ma aktualnie 20 zwycięstw, w tym 18 przez nokaut i jest niepokonany. Jest kandydatem na następną meksykańską gwiazdę.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.