SZYBKA ROBOTA SĘKA, ROGOWSKI PUNKTUJE

Redakcja, Informacja własna

2011-11-26

Zgodnie z przewidywaniami, Dariusz Sęk (na zdjęciu, 14-0-1, 6 KO) nie miał wielkich problemów z pokonaniem Mantasa Tarvydasa (18-12, 12 KO). Podczas gali w Białymstoku tarnowianin wygrał przez techniczny nokaut w czwartej rundzie. Po ciosach w tułów przeciwnik z Litwy był trzykrotnie liczony, po czym pojedynek został przerwany.

Niewykluczone, że pojedynek w Białymstoku nie był ostatnim tegorocznym występem Sęka. Zgodnie z zapowiedziami jego promotora Andrzeja Gmitruka, walczący w kategorii półciężkiej zawodnik w grudniu ma wystąpić na jednej z gal w Wielkiej Brytanii. O szczegółach będziemy Was informować na bieżąco.

W przedostatniej walce wieczoru (walka Kuziemski - Ngumbu już niebawem), kolejny z zawodników Dariusza Snarskiego, występujący w kategorii piórkowej Krzysztof Rogowski (2-0, 1 KO) dopisał drugą zawodową wygraną. 30-letni bokser z Poznania gładko wypunktował Łotysza Janisa Puksinsa (1-4-1, 0 KO). Zdaniem sędziów punktowych, Rogowski nie oddał rywalowi żadnej rundy i na kartach wszystkich z nich wygrał w stosunku 40:36.