SULĘCKI I ŚWIERZBIŃSKI NA PUNKTY

Podczas gali w Białymstoku występujący w wadze średniej Maciej Sulęcki (na zdjęciu, 8-0, 2 KO) dopisał do swojego bilansu walk kolejną wygraną. Tym razem podopieczny Andrzeja Gmitruka zmierzył się z Fatihem Bentafną (11-5-4, 3 KO) i miał dość ciężką przeprawę, ale zasłużenie wygrał na punkty. Sędziowie na swoich kartach wytypowali rezultaty 59:56, 58:57 i 58:56 na korzyść naszego zawodnika.

Sześciorundowy pojedynek często toczył się w półdystansie. Z obu stron padało sporo ciosów. Więcej celnych uderzeń wyprowadził Sulęcki, ale bardzo trudno było mu sforsować szelną defensywę twardego i nieustępliwego Francuza. Po końcowym gongu Bentafna i jego opiekunowie mieli spore pretensje o werdykt, jednak trudno uznać je za uzasadnione.

We wcześniejszym, również sześciorudnowym pojedynku w kategorii średniej, białostoczanin Robert Świerzbiński (7-0, 1 KO) wypunktował Władimira Borowskiego (20-46-2, 10 KO) z Ukrainy. Zdaniem sędziów punktowych podopieczny Dariusza Snarskiego wygrał walkę w stosunku 60:55 58:56 i 59:55.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.