CHAVEZ NIE CHCE DŁUGIEJ PRZERWY

Julio Cesar Chavez Junior (44-0-1, 31 KO) oznajmił, że chce szybko wrócić na ring i dostał już od stacji HBO dwie możliwe daty - 28 stycznia lub 4 lutego. Syn meksykańskiej legendy boksu w ubiegłym tygodniu efektownie rozprawił się z Peterem Manfredo (37-7, 20 KO), a jego występ śledziły na żywo miliony kibiców.

- HBO i Top Rank chcą, żebym wystąpił 28 stycznia lub 4 lutego, ale wciąż nie mamy przeciwnika, ani rezerwacji stadionu. W przyszłym tygodniu wznowię treningi. Przez kilka dni będę pracował nad formą w Meksyku, a potem przeniosę się do Culiacan. Myślę, że stoczenie walki na początku roku jest dobrym pomysłem, skoro w dalszej perspektywie mam pojedynek ze zwycięzcą rewanżu Cotto-Margarito - oświadczył Junior.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Pedro2099
Data: 26-11-2011 14:09:06 
kurde a co z Proksa????nic nie pisza;/
 Autor komentarza: miguelangelcotto
Data: 26-11-2011 14:10:57 
Dobrze by bylo żeby zawalczył z Canelo, patrząc na ostatni występ nie można go skreślać, ja mam wrażenie że to nazwisko bardziej mu szkodzi niż pomaga. Wszyscy go krytykują, promotor nie puszcza na cięższe walki w obawie przed porażką, ze Zbikiem mu średnio poszło, jednak widać że się rozwija. w mojej opini bardzo brakuje mu silniejszego ciosu, jednak niźle sobie z tym radzi.
 Autor komentarza: DarekR
Data: 26-11-2011 14:14:15 
wg mnie właśnie ma silny cios.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.