OSCAR: ARUM POD PRESJĄ, PACQUIAO CHCE FLOYDA

Oscar De La Hoya jest bardzo zadowolony z faktu, że Manny Pacquiao (54-3-2, 38 KO) zwołał na Filipinach konferencję prasową, na której wyznał, że chce w następnej kolejności zmierzyć się z Floydem Mayweatherem Juniorem (42-0, 26 KO).

Zdaniem 'Złotego Chłopca' promotor 'Pacmana', Bob Arum, znajduje się teraz pod dużą presją i powinien wyjść na przeciw oczekiwaniom swojej największej gwiazdy.

- Pacquiao wywiera presję na Arumie. Manny zwołał konferencję prasową na Filipinach i oświadczył, że chce walczyć z Floydem Mayweatherem. To właściwy czas. Cieszę się, że Manny wyszedł z inicjatywą. Pacquiao w końcu mówi sam za siebie. Nikt nie może mieć wątpliwości, że on chce wyjść do ringu z Floydem - oświadczył De La Hoya.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Deter
Data: 26-11-2011 13:57:35 
Walka się odbędzie. 50 baniek nie chodzi piechotą...
 Autor komentarza: Fryto666
Data: 26-11-2011 14:22:21 
Od poczatku mowilem, ze walka sie odbedzie predzej czy pozniej, chociaz miewalem chwile zwatpienia.
 Autor komentarza: oxy10
Data: 26-11-2011 14:28:21 
Dla dobra sportu,no i oczywiście biznesu, ta walka musi się odbyć.I wierzę w to już od dłuższego czasu,że do niej dojdzie.Arum naciska na Pacquiao, żeby walczył z Marquezem teraz,bo chce jak najdłużej z niego doić,a potem następne walki.Pewnie chce, aby walka z Mayewatherem była ostatnią z jego karierze.W razie przegranej Pacman(zdecydowanej) może on już zakończyć karierę,bo z kim miałby póżniej już walczyć?W przypadku takiej przegranej może już zechcieć odejść,a robić to on ma co.Wszystko co może go trzymać jeszcze przy boksie, to właśnie walka z Floydem.Po takiej walce ewentualne do widzenia i Arum już nie zarabia.
 Autor komentarza: Deter
Data: 26-11-2011 15:21:34 
oxy10
Mogą podpisać kontrakt na mecz i rewanż.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.