WAŻENIE PRZED WALKĄ ALVAREZ-CINTRON

Dzisiejsza walka mistrza świata WBC wagi junior średniej, Saula Alvareza (38-0-1, 28 KO) z Kermitem Cintronem (33-4-1, 28 KO) może pomóc w wyjaśnieniu kilku kwestii. Po wczorajszych informacjach dotyczących możliwości starcia Mayweather-Alvarez, nasuwa się pytanie - czy ''Canelo'' jest gotowy na walkę z Floydem? Alvarez ważył wczoraj 154 funty, taki sam wynik osiągnął Cintron.


Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: rossi
Data: 26-11-2011 10:53:28 
Nie, nie jest gotowy na Floyda. Choć być może za 2-3 lata będzie w stanie go pokonać. Floyd to najlepszy aktywny zawodnik i jeden z najlepszych P2P wszechczasów. Jednak trzeba pamiętać, że ma już swoje lata i zostało mu już tylko max. parę lat boksowania na swoim "kosmicznym" poziomie. Na "zwykłym" mistrzowskim poziomie, czyli toczyć wyrównane walki z innymi mistrzami jest w stanie jeszcze wiele lat. Pomimo, że walczy w niskich wagach, gdzie prime z reguły przypada wcześniej i szybciej się kończy, to Floyd był w stanie go wydłużyć, dzięki swojej niesamowitej defensywie i inteligencji w ringu. Canelo przy swojej sile, wydolności i stylu może być ciężkim przeciwnikiem za kilka lat, ale na dzień dzisiejszy było by podobnie jak z Ortizem.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 26-11-2011 12:32:09 
Walczyć z Floydem za kilka lat to jak walczyć z innym bokserem. Co prawda prowadzi się wyjątkowo oszczędnie, ale powoli osiąga wiek, w którym jego naturalne zdolności mogą zejść z genialnego na dobry poziom.

Na dziś Floyd zniszczyłby Canelo, nie mam co do tego wątpliwości.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.