RODRIGUEZ PEWNY SWEGO

Czym bliżej do rewanżowej walki Pawła Wolaka (29-1-1, 19 KO) z Delvinem Rodriguezem (25-5-3, 14 KO), tym pięściarz z Dominikany wydaje się być coraz pewniejszy siebie.

- Obóz przygotowawczy mija świetnie. Trenujemy już od pięciu tygodni, a zostały jeszcze trzy kolejne, więc na pewno będziemy gotowi do walki. Sparowałem trochę z cięższymi rywalami i wszystko ma się dobrze. W rewanżu nie pozostawię żadnych wątpliwości. Prawda jest taka, że po pierwszym naszym spotkaniu ja byłem gotowy do tańca, a widzieliście jak wyglądał Wolak. Nie lubię mimo wszystko za dużo gadać poza ringiem, wolę przemawiać swoimi pięściami już w ringu - powiedział Rodriguez, ale za moment dodał jeszcze.

- W pierwszym pojedynku nie zostałem trafiony ani jednym mocnym ciosem. W rewanżu nie zamierzam zmieniać swojej taktyki z pierwszego spotkania, urozmaicę jedynie kilka spraw. W wadze junior średniej jestem silniejszy niż kiedykolwiek i na pewno biję mocniej od niego - zakończył 31-letni Delvin.

Przypomnijmy, iż Paweł skrzyżował z nim rękawice 15 lipca i po jednej z najlepszych walk w tym roku po dziesięciu rundach ogłoszono remis. 3 grudnia w sławnej Madison Square Garden w Nowym Jorku odbędzie się wyczekiwany rewanż.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hugo
Data: 18-11-2011 08:52:26 
Walka jest o dużą stawkę. Przegrany przestaje się liczyć w czołówce, natomiast zwycięzca może celować w któregoś z mistrzów świata.
 Autor komentarza: lollls
Data: 18-11-2011 10:04:25 
Trzymam kciuki za Pawła
 Autor komentarza: BYKZBRONXU2011
Data: 18-11-2011 10:11:56 
Boje sie ze Pawel to przegra i to wyraznie ..Obym byl złym prorokiem
 Autor komentarza: augustus
Data: 18-11-2011 10:27:27 
On jest w Pawła zasięgu a wypowiedź typu wiem ze Paweł jest podatny na tego typu kontuzje i tak samo bede probował zrobic w rewanżu osłabiją mnie i stawiaja tego typa na dnie
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.