CIEKAWE WALKI W MANCHESTERZE

Oprócz pełnej emocji walki Tysona Fury'ego (17-0, 12 KO) na gali w Manchesterze miały miejsce dwa inne ciekawe pojedynki. W pierwszym z nich Denton Vassell (19-0, 9 KO) pokonał Samuela Colombana (20-4, 10 KO) po dwunastu zaciętych rundach.

Vassell dążył do walki w półdystansie, często mocno trafiał uderzeniami na korpus i kontrolował przebieg pojedynku, ale Colomban w każdej rundzie starał się odgryzać ciosami prostymi i potwierdził swoją reputację boksera niesamowicie odpornego, przyjmując w ostatnich rundach kilka soczystych lewych sierpów w okolice skroni. Po ostatnim gongu sędziowie punktowali 117-112 i dwa razy 116-112, wszyscy dla Vassella, który obronił tytuł mistrza Wspólnoty Brytyjskiej wagi półśredniej.

W kolejnej walce udany zawodowy debiut zaliczył utalentowany syn Chrisa Eubanka, Chris Eubank Junior (1-0, 1 KO), który pokonał przez techniczny nokaut w czwartej rundzie dobrego znajomego polskich kibiców, Kirilasa Psonko (8-16-1, 6 KO). Młody Eubank skopiował wejście do ringu swojego charyzmatycznego ojca i również między linami starał się chwilami naśladować legendę ''Simply The Best''. W najbliższych latach przekonamy się, Chris czy zdoła nawiązać do dokonań sławnego rodzica.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.