KONTUZJA DAVIDA PRICE'A

Jeden z najciekawszych prospektów wagi ciężkiej, Anglik David Price (11-0, 9 KO) wycofał się z walki z Johnem McDermottem (26-7, 17 KO), która miała się odbyć 19 listopada w Liverpoolu. Price doznał kontuzji podczas treningu.

- Jestem bardzo rozczarowany, czuję się fatalnie. Włożyłem przecież w przygotowania tak wiele wysiłku. Czuję się, jakbym zawiódł ludzi, ale nie wycofałbym się z walki, gdyby ta kontuzja nie miała wpływu na mój występ - powiedział Anglik.

- Podjęcie ryzyka w mojej obecnej sytuacji byłoby dużym błędem. Myślę, że podjąłem właściwą decyzję - dodał Price, który potrzebuje co najmniej czterotygodniowej przerwy i ma zamiar zmierzyć się z McDermottem po wyleczeniu kontuzji.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: xionc
Data: 08-11-2011 21:10:04 
ciekawe czy w tej sytuacji BBBofC zachowa sie jak IBF i McDermott zostanie oficjalnym pretendentem do pasa Wysp Brytyjskich.

Problem w tym, ze Fury wygral juz z McDermottem juz 2 razy.

Dobra strona jest to, ze wtedy mozna by oglosic koleny eliminator miedzy Pricem a Sextonem.
 Autor komentarza: adam12
Data: 09-11-2011 18:23:05 
Price zdecydowanie wyróżnia się spośród HW młodego pokolenia. Dobra decyzja co do odwołania walki, lepiej się wyleczyć niż pogorszyć stan zdrowia. Nie takie walki jeszcze dostanie w życiu.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.