SHAW: PACQUIAO OBIJE MARQUEZA

Słynny promotor, Gary Shaw, zakwestionował pozycję legendarnego meksykańskiego trenera - Ignacio 'Nacho' Beristaina. Miało to związek z porażką jednego z podopiecznych szkoleniowca - Alfredo 'Perro' Angulo (20-2, 17 KO), który próbując znokautować zranionego Jamesa Kirklanda (30-1, 27 KO) wystrzelał się w pierwszej rundzie i ostatecznie przegrał przed czasem w szóstej odsłonie. Beristain od lat trenuje również Juana Manuela Marqueza (53-5-1, 39 KO), który 12 listopada w MGM Grand w Las Vegas po raz trzeci zmierzy się z Mannym Pacquiao (53-3-2, 38 KO).

- Poza Juanem Manuelem, naprawdę nie umiem wymienić żadnego osiągnięcia Nacho - powiedział Shaw. - Marquez w najbliższą sobotę dostanie straszliwe lanie od Manny'ego Pacquiao. Możecie to zacytować. To będzie wielkie lanie w starym stylu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Krzych
Data: 08-11-2011 16:59:37 
Z tego co tu teraz przeczytałem i tego co miał do powiedzenia o decyzji WBC w sprawie Hopkins vs Dawson moge spokojnie stwierdzić, że zachorował na to samo co Arum, przewlekły syndrom pier****nia głupot i ciągłego ośmieszania się. Arum już też stwierdził, że Floyd przegra z Mannym w 4 rundy podczas gdy emerytowany cień Mosleya bez problemu przetrwał całe 12 rund. Niewiem może razem z Shawem coś ćpają czy co, debile i tyle:D
 Autor komentarza: BYKZBRONXU2011
Data: 08-11-2011 19:01:06 
Shaw to kanalia
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.