QUINTANA: MOGĘ POKONAĆ MARTINEZA

Występujący obecnie w wadze junior średniej Carlos Quintana (28-3, 22 KO) czuje, że może jeszcze namieszać w zawodowym boksie i rozważa nawet przeniesienie do wyższej dywizji, w której chciałby zmierzyć się z Sergio Gabrielem Martinezem (48-2-2, 27 KO).

- Chcę walczyć z Martinezem. To jeden z najlepszych pięściarzy bez podziału na kategorie wagowe, a ja też bardzo dobry i wiem, że mogę go pokonać - twierdzi 35-letni 'El Indio'. - Nie myślę już o zejściu do dywizji półśredniej, ale po głowie chodzi mi średnia. Chcę się czuć swobodnie, tak jak Martinez. Nasze ciała są praktycznie takie same.

Quintana ma również nadzieję, że nadarzy się okazja stoczenia rewanżowego pojedynku z Miguelem Angelem Cotto (36-2, 29 KO), którego uważa za swojego najlepszego dotychczasowego przeciwnika.

- Cotto był najlepszy ze wszystkich moich rywali. Pamiętam, że byłem pod wrażeniem jego niezwykłej szybkości. Joel Julio bił z kolei najmocniej. Szkoda, że nie pozbierał się po porażce, bo miał przed sobą wielką przyszłość. Chciałbym teraz zrewanżować się Cotto. Boks to biznes, a Miguel ma wiele do zaoferowania - oświadczył Portorykańczyk.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.