OFERTA TEAMU ALEXANDRA

Trwa ostra wymiana zdań między teamem Devona Alexandra (22-1, 13 KO) i Paulem Malignaggim (30-4, 6 KO). Menadżer i trener Alexandra, Kevin Cunningham proponuje układ, w którym zwycięzca walki bierze wszystko.

- Słyszałem pogłoski o walce Devona z Pauliem Malignaggim. Miałaby się ona odbyć w styczniu, ale muszę najpierw o tym porozmawiać z ludźmi z Golden Boy - powiedział Cunningham.

- Jak wiecie, po walce z Orlando Lorą Malignaggi paradował w t-shircie z napisem ''Devon jest moją dzi*ką''. Jeżeli walka z Devonem się odbędzie, Paulie zapłaci za brak szacunku. Jeżeli Paulie naprawdę jest pewien wygranej, to niech zwycięzca bierze wszystko. Zobaczymy, jak Malignaggi odpowie na taką ofertę - dodał Amerykanin.


Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Elesshar
Data: 07-11-2011 19:42:00 
Waciak Malignaggi vs Przereklamowany Alexander.
Nie lubię ogólnie Devona, a jeszcze bardziej pogłębiło się to, gdy "wygrał" z Matthyse.
Wracając do ewentualnej walki Malignaggiego z Alexandrem, to stawiam na tego pierwszego. Sądzę, że jest szybszy i ma bardzo dobrą technikę.
 Autor komentarza: panradek
Data: 07-11-2011 19:52:55 
Tez tak mysle ze Malingaggi by to wygral. Alexander by sie zagubil z ta szybkoscia.
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 07-11-2011 20:39:56 
Alexander wygra z Paulie, nie bedzie sie go bal gdyz Wloch z sily nie slynie, szybkosc podobna, technika jednak Devon. Zaden juz kariery nie zrobi ale akurat walczac ze soba moga dac ciakawe widowisko.
 Autor komentarza: benwetz
Data: 07-11-2011 22:33:56 
Grzywa
Różni ich psychika Malignaggi to twardziel wychodzi do każdego, jest szybki, Devon się gubi gdy ktoś go atakuje. Według mnei Paulie.
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 07-11-2011 23:15:34 
benewetz,
jaki on twardziel, bezradny chlopak, pamietasz walke z Khanem. Devon tez w karierze mial dobre momenty, mysle iz jest szybki i silniejszy niz Malignagi. Do tego jak walczy bez wielkiego stresu jest cikawy, Wloch opira swoj boks na szybkosci, tylko!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.