ZDJĘCIE DNIA: WACH POKONAŁ GAVERNA

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: PWncwjssprf
Data: 06-11-2011 11:34:22 
gratulacje wiking mistrzu!
 Autor komentarza: AdamekFightPL
Data: 06-11-2011 11:41:58 
Jest moc w prawej rękawicy Wacha, ale lewy prosty powinien działać częściej. Więcej kombinacji a nie tylko lewy, lewy, lewy i od czasu do czasu prawy. Na Kliczkę to za mało ale z czołówką HW za rok Wach będzie mógł powalczyć.
 Autor komentarza: Rogs
Data: 06-11-2011 11:47:21 
Gratuluje zwycięstwa i licze w najbliższej walce na poważnego rywala. z TOP 20 reszta to bedzie cofniecie sie w tył a w wieku 33 lat nie ma juz miejsca na wstrzymywanie jakies i słabych rywali.

Co do walki na tle rywala na telefon. Tak powinno sie walczyć.Tego rywala skonczyłby nawet szybciej każdy bokser wybijający sie ponad przeciętność.
 Autor komentarza: oxy10
Data: 06-11-2011 12:05:43 
Podobno są brane na następną walkę Wacha 3 nazwiska-Fields,Grant i Fury.
Ten ostatni odpada wg.mnie,bo oni nie wystawią go na Mariusza.Z tych dwóch Fields czy Grant,to lepszy ten drugi.Pokonał tego 1 i jeszcze ma dobre nazwisko.Co do tej walki z Gavrenem ,to aż się zdziwiłem postawą Wacha.Dobrze zawalczył.Ruszał się, nie stał, lewy chodził i prawy też robił swoje.Może po ewentualnej walce z Grantem o ile dojdzie do niej Povetkin?

AdamekFightPL
"Więcej kombinacji a nie tylko lewy, lewy, lewy i od czasu do czasu prawy."

Czy Kliczkowie w szczególności Władimir z którym ewentualnie Wach może będzie walczył prezentuje coś innego?Na pewno ma mocniejszy ten lewy prosty i prawy,ale kombinacji ciosów raczej tam nie ma.
 Autor komentarza: janek1
Data: 06-11-2011 12:15:35 
Wach-Grant brawoooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 Autor komentarza: Hugo
Data: 06-11-2011 12:24:49 
Obawiam się, że Grant to nie jest na dziś optymalny rywal dla Wacha. On jest niezły technicznie i mógłby po prostu wygrać na punkty, a dla kariery Wacha taka porażka miałaby fatalne skutki. Moim zdaniem, Mariusz powinien walczyć ze słabo wyszkolonymi (chociaż silnymi) zabijakami, ale przynajmniej na razie unikać dobrych techników.
 Autor komentarza: cleberlang23
Data: 06-11-2011 13:04:52 
Gratulacje Mariusz! Powiem szczerze bardzo cenie Pana Wacha jako człowieka i boksera. Według mnie to jest właśnie nasza najbliższa przyszłość HW. Mariusz jest prawdziwym ciężkim i ma odpowiednie warunki aby zajść daleko w obecnej HW targanej wielkim kryzysem.
 Autor komentarza: PWncwjssprf
Data: 06-11-2011 13:24:37 
no wreszcie dyskusja weszła na właściwe tory. Ze szpilką nie tak kolorowo, adamek do lamusa, tylko w wachu nadzieja. I radosc z ogladania walk.
Moge sie wylogowac.
 Autor komentarza: xionc
Data: 06-11-2011 13:37:13 
Wach z dzisiejszej walki mialby szanse z Heleniusem.

Przy okazji - Gonzalo Basile przegral z Emilio Zarate o_0
 Autor komentarza: UrbanHorn
Data: 06-11-2011 14:55:54 
da się to gdzieś w necie obejrzeć?
 Autor komentarza: mw121
Data: 06-11-2011 15:01:54 
Wach jest w tej chwili na tyle dobry, ze nie musi obawiac sie doboru rywali, raczej to jego przeciwnicy powinni trzasc portkami. Tak jak przewidywalem wczoraj przed walka - TKO maksymalnie do 6 rundy. Ladnie bylo tez widac ogromny postep, jaki zrobil Wach trenujac w USA, co jednak sprawny obserwator mogl wczesniej dostrzec ogladajac walki sparingowe Wikinga, ktore udostepniano na serwisie. Walka z Heleniusem bylaby arcyciekawa z tego wzgledu, ze to dwoch bokserow o bardzo podobnym stylu i przede wszystkim poteznym ciosie oraz niezwykle wytrzymalej szczece. Wydaje mi sie jednak, ze oboz Fina nie bylby juz taki chetny na ta walke jak wczesniej, patrzac na postepy Mariusza. Fury takiej walki na pewno by nie wzial, bo(patrzac na jego umiejetnosci) dostalby straszne lanie.

Tak naprawde Wach moze juz myslec o walce o MS z jednym z braci Kliczkow. Zwlaszcza z Wladimirem mialby bardzo duze szanse ze wzgledu na szklany lebek Ukrainca, a nie chce mi sie wierzyc, zeby nizszy Kliczko nie przyjal ani jednego prawego funta.
 Autor komentarza: VKliczko
Data: 06-11-2011 15:07:29 
Mariusz atakuj szklanego Granta, a potem walka o awans w rankingu WBC i walka o zwakowany przez Vita pas...
 Autor komentarza: Hugo
Data: 06-11-2011 15:42:31 
Za dużo hurraoptymizmu, Panowie. Wolno z tym plackiem, bo może być rozczarowanie. Ja doceniałem Wacha w czasach, kiedy większość uważała go za beznadziejnego kołka, ale teraz stwierdzam, że potrzeba mu jeszcze z 2-3 lat, żeby dojść do optymalnej formy. Na razie jego 27 miejsce na Boxrecu dość prawidłowo oddaje jego dzisiejsze możliwości.
 Autor komentarza: TarEllendil
Data: 06-11-2011 15:47:14 
Wach powinien dążyć do walki o pas Europy z Dimitrienką.
 Autor komentarza: horhe88
Data: 06-11-2011 15:58:57 
Wach do 3 rundy wyglądał świetnie, po trzeciej rundzie coraz bardziej przypominał samego siebie sprzed lat, czy był to wynik utraty sił, utraty koncentracji czy czegoś innego, trudno powiedzieć, mimo wszystko w tych trzech pierwszych rundach jego jab chodził świetnie. Precyzyjny szybki wyprowadzany w odpowiednim momencie. Dobrze tez chodził na nogach, walczył mądrze nie dopuszczał Gaverna do półdystansu, a jak już Gavernowi udało sie dostac do półdystansu to skutecznie klinczował. po trzeciej rundzie Wach trochę siadł i przez co gavern mógł sobie pozwolić na więcej. Widać u Wacha postępy, bo Gavern to był niski dosyć szybki i ruchliwy zawodnik a z takimi Wach miał kłopoty w niedawnej przeszłości. Hammer który był nieco podobny ale gorszy od Gaverna do momentu nokautu wygrywał z Wachem na pkt, a we wczorajszej walce Gavern był zdominowany o wiele skuteczniej niż Hammer. Jak Wach będzie potrafił walczyć na takim poziomie przez dłuższy dystans, jak w poczatkowych rundach wczorajszej walki to klekajta narody.
 Autor komentarza: oxy10
Data: 06-11-2011 16:20:44 
Hugo

Co do ewentualnej walki z Grantem,to ja uważam ,że nie ma co czekać.Żeby się rozwijać trzeba walczyć z coraz lepszymi przeciwnikami.Albo się pniemy i ryzykujemy,albo stoimy w miejscu i obijamy kelnerów.Choć trzeb przyznać,że Gavern jako gość na telefon ,to naprawdę solidny koleś.Nie chcę go porównywać do oponenta Szpilki,ale tamten nawet czysto nie dostał,po prostu nie chciał już walczyć.Garven po nokdaunach i tych bombach pokazał charakter.Ciekawe ,że wszyscy Ci potencjalni rywale Wacha, to wysokie chłopy.Dobrze ,że myślą pod tym względem jeśli chodzi o warunki fizyczne.Cel jest jasny-Kliczko.
Co do okresu optymalnej formy,to masz rację,ale nikt tyle nie będzie czekał.Przykład Adamka.Pamiętajmy ,że to biznes.Kliczkowie już nie mają z kim walczyć,a wiadomo ,że zarabiać trzeba i kontrakt z TV jest na konkretna ilość walk w roku,a więc też mogą złożyć Wikingowi dobrą ofertę.Nie czarujmy się tym,że Wach takową by odrzucił.Te co podobno były już,pewnie pieniążki śmieszne.W Global wiedzą,że kolejne wygrane walki z znanymi nazwiskami stawkę podbijają.Tu znów przykład Adamka.Myślę,że jeśli wszystko będzie szło dobrze,to do walki dojdzie pod koniec 2012 lub w połowie 2013.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 06-11-2011 16:34:23 
@oxy10

Co do ewentualnej walki z Kliczkami, to Wach jest jednym z 10-15 bokserów, których oni biorą pod uwagę. Jasne, że jak przyjdzie konkretna oferta, to trzeba ją brać, bo to jest duża forsa do zarobienia. Jednak na dziś z Kliczkami szanse Wacha są zerowe, chociaż z drugiej strony sądzę, że zaprezentowałby się on dużo lepiej od Adamka. Trzeba też pamiętać o tym, że dla Kliczków Wach jest atrakcyjny, dopóki jest niepokonany. Mam zastrzeżenia do Granta a także Fury'ego jako potencjalnych jego rywali, bo obawiam się, że mogliby oni wygrać na punkty. Wolałbym widzieć w tej roli Petera, Arreolę, Dimitrenkę, Leapaia i innych bokserów o dużej sile, ale słabej technice.
 Autor komentarza: adam12
Data: 06-11-2011 16:40:16 
Hugo
Dimitrenko nie weźmie walki z Wachem, jeśli tylko padnie taka propozycje zbagatelizuje ją albo wymyśli kontuzję. Za to Peter był by w sam raz.
 Autor komentarza: oxy10
Data: 06-11-2011 16:59:48 
Hugo

Wiesz ja uważam,co zresztą wcześniej już pisałem,że Wach nie ma szans z Kliczkami i to niezależnie kiedy by nie walczył.Niezbyt optymistyczne,ale myślę,że trafne.Właśnie chodzi o zaprezentowanie się w ringu.Też uważam jak Ty ,że mimo wszystko Wach by się lepiej zaprezentował z wiadomego względu-warunki fizyczne.Znów najprawdopodobniejsza walka z młodszym bratem,a piszesz o Samuelu,a jak wiesz nawet Władek lądował na deski z nim.Myślę ,że tu widmo porażki też by było duże tak samo jak sądzisz z Grantem czy Furym.
Co do Furego ,to myślę ,że jego promotorzy by go na Wikinga nie wystawili.
Z Dimitrenke pewnie Wach by pokonał.Arreolę może by wypunktował, a o Lepaim za dużo szczerze mówiąc nie wiem.Pożyjemy, zobaczymy jak to się potoczy dalej.
Pzdr
 Autor komentarza: pain3hp
Data: 06-11-2011 19:43:54 
łapa coraz większa. to mi się podoba....
 Autor komentarza: pain3hp
Data: 06-11-2011 19:44:30 
ta łapa już jest jak u władka... serio, przypatrzcie się... może jeszcze nie ta technika ale jest potencjał
 Autor komentarza: SGS
Data: 06-11-2011 20:10:19 
Cholera, Wach niesamowicie mi zaimponował w tej walce. Co prawda rywal był bardzo przeciętny i nie stawiał poprzeczki zbyt wysoko, ale Mariusz wygladal tu zdecydowanie lepiej niż z McBridem. Wczesniej stawialem go na straty z całą czołówką, teraz bardzo licze na walkę
z Tysonem Fury. Gdyby Wach trafił go jakąś petardą z prawej ręki
i nie pozwolił sklinczować to mogłoby być po walce. Walka z Władimirem budziłaby wielkie emocje po takiej ew. wygranej (chociaż bez watpienia Kliczko ograł by Wacha do jednej bramki). Teraz pewnie przyjdzie czas na Tye Fieldsa, może Michaela Granta, ciekawy bylby jeszcze pojedynek z Dimitrienko (ON JEST DALEJ MISTRZEM EUROPY??).
 Autor komentarza: SGS
Data: 06-11-2011 20:15:01 
Chociaz dla mnie duzym faworytem wydaje sie byc Fury.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.