ARREOLA ZDEMOLOWAŁ BUTLERA

Na gali w meksykańskim Leon piąte w tym roku zwycięstwo odniósł dawny pretendent do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej - Chris Arreola (34-2, 29 KO). Po serii nokdaunów 'Koszmar' zastopował w trzeciej rundzie Raphaela Butlera (35-12, 28 KO).

30-letni Arreola zapewne już w pierwszej połowie przyszłego roku dostanie szansę od championa WBA Super, IBF, WBO, IBO oraz magazynu The Ring - Władimira Kliczki (56-3, 49 KO). Na przeszkodzie może tu stanąć tylko niespodziewana porażka jednego z nich, ale przy bezpiecznym prowadzeniu Chrisa i braku godnych rywali dla Ukraińca wydaje się to mało możliwe.