ZAPRASZAMY NA LIGOWY KLASYK

Redakcja, Informacja własna

2011-11-04

Majowy mecz PKB Poznań z Hetmanem Białystok, mimo skromnej oprawy, był hitem nie tylko II kolejki Elitarnej Ligi Bokserskiej, ale i całej pierwszej serii rozgrywek o drużynowe Mistrzostwo Polski. Walczyły bowiem ze sobą ekipy, które między sobą rozstrzygną losy złotego medalu, a wieloletnia historia ich wzajemnych potyczek jest zawsze gwarantem dobrego widowiska.

W maju PKB Poznań pokonał u siebie gości z Hetmana Białystok 14-10 dzięki zwycięstwom Dawida Michelusa, Michała Chudeckiego, Kamila Gardzielika, Włodzimierza Letra, Michała Gerleckiego i Marcina Rekowskiego (z białostocczan wygrali Michał Syrowatka i Kamil Szeremeta).

W najbliższą sobotę, 12 listopada ( o godz. 17.00), zawodnicy Hetmana postarają się zrewanżować gościom z Wielkopolski za tamten przegrany mecz. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do hali I LO w Białymstoku przy ul. Brukowej 2.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że na BOKSER.ORG dostępna będzie bezpośrednia relacja z tego bokserskiego wydarzenia. Serdecznie zapraszamy!