ZAPRASZAMY NA LIGOWY KLASYK

Majowy mecz PKB Poznań z Hetmanem Białystok, mimo skromnej oprawy, był hitem nie tylko II kolejki Elitarnej Ligi Bokserskiej, ale i całej pierwszej serii rozgrywek o drużynowe Mistrzostwo Polski. Walczyły bowiem ze sobą ekipy, które między sobą rozstrzygną losy złotego medalu, a wieloletnia historia ich wzajemnych potyczek jest zawsze gwarantem dobrego widowiska.

W maju PKB Poznań pokonał u siebie gości z Hetmana Białystok 14-10 dzięki zwycięstwom Dawida Michelusa, Michała Chudeckiego, Kamila Gardzielika, Włodzimierza Letra, Michała Gerleckiego i Marcina Rekowskiego (z białostocczan wygrali Michał Syrowatka i Kamil Szeremeta).

W najbliższą sobotę, 12 listopada ( o godz. 17.00), zawodnicy Hetmana postarają się zrewanżować gościom z Wielkopolski za tamten przegrany mecz. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do hali I LO w Białymstoku przy ul. Brukowej 2.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że na BOKSER.ORG dostępna będzie bezpośrednia relacja z tego bokserskiego wydarzenia. Serdecznie zapraszamy!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: dzejmsblant
Data: 04-11-2011 14:26:12 
"Jednocześnie uprzejmie informujemy, że na BOKSER.ORG dostępna będzie bezpośrednia relacja z tego bokserskiego wydarzenia. Serdecznie zapraszamy!"

Czy chodzi tutaj o relacje w postaci streamingu na zywo? Bo jesli tak to super, bo chetnie obejrze
 Autor komentarza: Yaras72 (Redaktor bokser.org)
Data: 04-11-2011 14:30:19 
Czy chodzi tutaj o relacje w postaci streamingu na zywo?

tak. zapraszamy :)
 Autor komentarza: dzejmsblant
Data: 04-11-2011 16:08:27 
dzieki, na pewno obejrze
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.