ARUM: ROACH NIE DOCENIA INTELIGENCJI MARQUEZA

Bob Arum nie zgadza się z opinią Freddiego Roacha, który przewiduje szybką wygraną Manny'ego Pacquiao (53-3-2, 38 KO) w pojedynku z Juanem Manuelem Marquezem (53-5-1, 39 KO). Szef Top Rank uważa, że członkowie obozu Filipińczyka nie doceniają inteligencji 'Dinamity' oraz jego sztabu.

- Najwyraźniej Freddie nie zdaje sobie sprawy z tego, że Marquez oraz jego trener Nacho Beristain są bardzo inteligentni. Oni wiedzą, że Manny rozwinął swoją prawą rękę i będą na to gotowi - twierdzi Arum.

- Ludzie zapominają, że Marquez jest obecnie dużo lepszy, niż w 2008 roku. Nokautuje kolejnych przeciwników, a w niższych wagach tego nie robił - dodaje słynny promotor, nawiązując do ostatnich zwycięstw Marqueza, który od drugiej walki z Pacquiao wygrywał przed czasem z takimi zawodnikami jak chociażby Joel Casamayor, Juan Diaz i Michael Katsidis.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Fryto666
Data: 04-11-2011 14:56:24 
Tak, Freddie Roach nie ma pojecia, jak walczy Marquez. On nie wie na czym polega boks i nie wie jak przygotowywac swoich zawodnikow do walk. To Arum wie lepiej lol. Szkoda gadac.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.