POLKI LECĄ DO USA NA TEST PRZEDOLIMPIJSKI

W dniach 14-18 listopada w amerykańskim ośrodku przygotowań olimpijskich w Oxnard (Kalifornia) odbędzie się tradycyjny meeting bokserski kobiet International Dual Series, w którym wystąpią zawodniczki z USA, Rosji, Polski, Meksyku i Kanady. Rywalizacja odbędzie w trzech "olimpijskich" kategoriach wagowych (51, 60 i 75 kg).

Za Ocean wybiera się 6 osobowa (po dwie zawodniczki w każdej wadze) reprezentacja Polski w składzie: Karolina Michalczuk i Sandra Drabik (51 kg), Karolina Graczyk i Sandra Kruk (60 kg) oraz Lidia Fidura i Katarzyna Furmaniak (75 kg).

Wraz z zawodniczkami na zawody pojadą: Leszek Piotrowski (trener Kadry Olimpijskiej i Narodowej Kobiet PZB), Marek Węgierski (trener Kadry Młodzieżowej i Juniorek Kobiet PZB), Marcin Kwiatkowski (psycholog), Andrzej Filipek (sędzia) oraz Kazimierz Kiczyński (kierownik ekipy).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 04-11-2011 13:57:23 
Super!W pracy z Paniami w ogóle cały czas widzę jakiś sens .obozy,konsultacje,mitingi itp. no i wyniki są!A u Panów? Konferencja prasowa PZB w restauracji i ...klapa na mistrzostwach świata w Baku!
 Autor komentarza: Fighterka69
Data: 06-11-2011 14:40:24 
Dziewczyny! Dajcie z siebie 1000% ! Powodzenia!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.