WACH: PRZESTAWIAM SIĘ NA NOWEGO OPONENTA

Redakcja, Informacja własna

2011-11-03

Kilka godzin temu informowaliśmy, że pojedynek Mariusza Wacha (25-0, 13 KO) z byłym mistrzem świata, Oliverem McCallem (56-11, 37 KO), został w nagłym trybie odwołany i w miejsce 'Atomowego Byka" zakontraktowano jego rodaka, Jasona Gaverna (21-8-4, 10 KO). Jak zapewnił naszą redakcję "Wiking", nieoczekiwana zmiana przeciwnika nie zrobiła na nim większego wrażenia:

- Czuję, że jestem psychicznie mocny i już powoli przestawiam się na nowego oponenta - zapewnia Mariusz. - O zmianie rywala dowiedziałem się dosłownie parę godzin temu.  Zrobiliśmy więc wszystko, co w takiej chwili należy zrobić, czyli obejrzeliśmy jego kilka walk i ...tyle. W sobotę po prostu wyjdę do ringu, zobaczę w jakiej jest dyspozycji i wymyślimy plan na ten pojedynek. Szkoda, że nie dojdzie do potyczki z McCallem, którego styl bardziej by mi "leżał". Gavern to prezentuje najgorszy typ bokserów jakich znam, takich, którzy robią dużo szumu i zawsze są niebezpieczni. Ale wszystko jest w porządku. Jestem gotowy na tę wojenkę.

Przy okazji Mariusz zdradził nam jaki miał plan taktyczny na pojedynek z 46-letnim byłym mistrzem świata i zwycięzcą Lennoxa Lewisa:

- Założenia były proste - przez 3 rundy nie dać się za bardzo poobijać, a potem narzucić rywalowi swój styl walki i ...zlać go - zakończył podopieczny Mariusza Kołodzieja.

Przypominamy,  że wspomniana rywalizacja, której stawką będzie pas WBC International odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę polskiego czasu w Mohegan Sun Arena w Uncasville. Galę transmitować będzie Polsat Sport.