MARQUEZ: WOLĘ PACQUIAO, MAYWEATHER NIE WALCZY

Juan Manuel Marquez (53-5-1, 39 KO) zapewnia, że do trzeciej walki z Mannym Pacquiao (53-3-2, 38 KO) przygotował się jeszcze lepiej, niż do poprzednich dwóch. Jego zaawansowany wiek (38 lat) nie będzie problemem, co potwiedza również znakomity szkoleniowiec - Nacho Beristain.

- Znów jestem przygotowany na zwycięstwo. Wygrałem pierwsze dwie walki i z tą myślą będę wchodził do ringu. Zdaję sobie sprawę, że poprzednie pojedynki z Pacquiao były bardzo zacięte. W trzecim starciu roztrzygnie się, który z nas jest naprawdę lepszy. Nie tylko mój team twierdzi, że wygrałem tamte walki. Mówią to również kibice i media - powiedział 'Dinamita'.

- Wiek nie będzie problemem. Jestem doskonale przygotowany, tak samo gotowy jak przed laty. Wolałbym walczyć z Pacquiao jeszcze 3 lub 4 razy, niż ponownie wychodzić do ringu z Mayweatherem. On nie walczy, nie bije się. Wszyscy wiemy, że Pacquiao jest inny, więc spodziewamy się kolejnej wielkiej wojny - dodaje Meksykanin.

- Pacquiao stał się w ostatnim czasie zawodnikiem boksującym lepiej technicznie, jednak Marquez również się rozwinął - zapewnia Beristain. - Jest bardziej doświadczony, będzie skupiony i gotowy na wszystko. Moim zdaniem da występ na poziomie 24-latka.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: rocky86
Data: 03-11-2011 13:39:52 
Pierwsze dwa starcia były prawdziwymi bitwami, mam nadzieję, ze teraz też tak będzie. O ile poprzednie walki były wyrównane, o tyle tym razem Pacquiao zakończy walkę przed czasem do 8-9 rundy. Każde inne zakończenie będzie dla mnie zaskoczeniem.
 Autor komentarza: oxy10
Data: 03-11-2011 16:11:38 
Obstawiam w ciemno,że będzie to walka roku.Będą nieziemskie grzmoty.
Chciałby pełnych 12 rund.Nie wierzę w zwycięstwo Marqueza,ale on wcześniej walczył z Mannym i może wiedzieć jak z nim walczyć ,co oczywiście do końca nie jest też takie pewne.Pacman od ostatniej walki z nim się trochę zmienił,ale jestem pewien ,że nie będzie Marquez tak bezradny jak poprzednicy.
Co do Mayewathera,to Juan chyba wolałby z Pacmanem bić się przez całą karierę niż stoczyć jedną "walkę" z Clotteyem z postawą "walki" z Mannym.Normalnie jak Włodarczyk z Palaciosem.
Juan miał sporo zajebistych walk,ale polecam tą z Kastidisem.
 Autor komentarza: Deter
Data: 03-11-2011 18:26:37 
Walka będzie jednostronna, wręcz nudna. Typowy teatr jednego aktora. Oby było inaczej.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.