ROACH: MANNY JEST GOTOWY

Freddie Roach jest bardzo zadowolony z formy, jaką Manny Pacquiao (53-3-2, 38 KO) przygotował na zbliżającą się walkę z Juanem Manuelem Marquezem (53-5-1, 39 KO). Pojedynek odbędzie się za dziesięć dni w MGM Grand w Las Vegas.

O TRENINGACH PACQUIAO

- Manny jest niezwykle zmotywowany i trenuje bardzo wytrwale. Wydaje mi się, że odebrał tę akcję z koszulkami "I BEAT PACQUIAO TWICE" jak policzek. Manny odpłaci za to Marquezowi - zapewnia szkoleniowiec.

O MARQUEZIE

- Boksuje teraz bardziej ofensywnie. Zmienił trochę styl i mam nadzieję, że do tej walki też wyjdzie bojowo nastawiony. Wygląda na to, że Marquez ciężko trenował. Gołym okiem widać, że jest większy i silniejszy. Myślę, że to wpłynie negatywnie na jego szybkość, a to nam pomoże. Manny jest gotowy. Jeżeli Marquez będzie chciał zaatakować od pierwszego gongu, będziemy w 100% przygotowani.

CZY PACQUIAO ŻYWI URAZĘ DO MARQUEZA

- Manny lubi każdego na świecie, ale na pewno poczuł się urażony tym, że Marquez przyleciał na Filipiny i paradował w koszulkach z napisem, że został obrabowany ze zwycięstwa. Nigdy nie widziałem go tak zmotywowanego...

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.