MARQUEZ: MOŻECIE MNIE TESTOWAĆ

Szybki przyrost masy mięśniowej Juana Manuela Marqueza (53-5-1, 39 KO) oraz wyjawienie przez Victora Conte prawdziwej tożsamości nowego trenera od przygotowania fizycznego, który współpracuje z 'Dinamitą' zdaniem niektórych wystarczą do rzucania oskarżeniami. Podejrzewany o stosowanie nielegalnych środków dopingujących Meksykanin abolutnie się tym nie przejmuje i zapewnia, że nie ma nic do ukrycia.

- Z rozkoszą poddam się wszelkim testom. Nigdy w życiu nie brałem żadnej zabronionej substancji. Moja forma fizyczna to efekt wieloletniej pracy. Od 18 lat jestem zawodowym bokserem. Przed żadną z dotychczasowych walk nie trenowałem tak ciężko. Nie ma dla mnie znaczenia, co na ten temat mówią członkowie teamu Pacquiao [Alex Ariza zastanawiał się nad przyrostem masy mięśniowej 'Dinamity' w wywiadzie dla FightHype - przyp. red.]. Skupiam się na swoim zadaniu. Chcę walczyć inteligentnie, by znokautować Pacquiao - powiedział 38-letni Marquez.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: jkd
Data: 02-11-2011 18:45:03 
Hehe, kto jak kto, ale team Mannego powinien jako ostatni rzucac takie oskarzenia. Nie potrzebnie sie kompromituja- Manny i tak zdeklasuje Marqueza.
 Autor komentarza: barteksz300
Data: 02-11-2011 19:06:33 
Całym sercem za Marquezem. Komu jak komu ale nalezy mu sie zwyciestwo.
 Autor komentarza: Silver
Data: 02-11-2011 19:22:07 
Tak samo życzę Marquezowi wygranej... ale niestety nie on jest tutaj faworytem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.