ARREOLA WYCIĄGA WNIOSKI

Od czasu porażki Chrisa Arreoli (33-2, 28 KO) z Witalijem Kliczko (43-2, 40 KO) minęły ponad dwa lata. "Koszmar" wciąż wspomina tamten pojedynek i stara się wyciągnąć jak najwięcej trafnych wniosków. Amerykańsko-meksykańska nadzieja wagi ciężkiej zapewnia, że ewentualny rewanż przybrałby inne kształty.

- Witalij był w lepszej kondycji ode mnie, ponadto w ringu wykazywał się wówczas większą inteligencją. Kliczko pokazał się również z dobrej strony pod względem szybkości. Drugi raz walczyłbym rozsądniej, nie stał przed nim i schodził na boki. Kliczko jest ogromny, ale wciąż pozostaje zwinny – docenia klasę starszego Kliczki Arreola.

Arreola w pewnym momencie przeszedł niespodziewaną metamorfozę i mocno wziął się za siebie. Krytycy najwięcej uwag mieli do jego otłuszczonej sylwetki, coraz częściej zarzuty te stają się bezpodstawne.

- Teraz traktuję boks poważnie. Podczas obozu przygotowawczego nie skupiam się tylko i wyłącznie na zbijaniu wagi, ponieważ cały czas pozostaję w odpowiedniej formie. Wielu pięściarzy otrzymywało drugą szansę, ja chcę na nią zapracować – powiedział były rywal Tomasza Adamka.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Szczupak007
Data: 02-11-2011 15:47:23 
on i tak nie przeskoczy pewnego pułapu, który zawsze będzie go ograniczał. Arreola dobrze się bije ale nie walczy.
 Autor komentarza: BYKZBRONXU2011
Data: 02-11-2011 17:25:05 
Dawaj rewanż z Adamkiem.
 Autor komentarza: Mats
Data: 02-11-2011 18:33:55 
Bardzo dobrze, że Arreola o siebie dba. Moim zdaniem nie zawalczy z Adamkiem. Blisko ma walkę o pas z Władymirem, więc po co ryzykować. Przegra z Władzią i potem już się nie podniesie. Takie jest moje zdanie.
 Autor komentarza: JeamBeam
Data: 02-11-2011 18:40:20 
Z tym rewanzem z Adamkiem mogloby byc roznie, w ostatniej ich walce Arreola przegral nieznacznie, w koncowce walki ponoc z uszkodzona reka, a Adamka wszyscy chwalili za byc moze najlepsza walke w wadze ciezkiej, wiec w ewentualnym rewanzu, zdrowy, nieotluszczony i zdetereminowany Chris moglby sobie poradzic z Adamkiem, który chyba pod Shieldsem byl lepiej prowadzony przez ten krótki epizod ich wspolpracy.
 Autor komentarza: mariuszcycu93
Data: 02-11-2011 21:46:18 
Tyle, że Chris poturbował sobie tą rękę o Tomka twarz. Sam mówił potem, że Góral nie ma szczęki z granitu bo granit jest bardziej miękki.
 Autor komentarza: JeamBeam
Data: 03-11-2011 19:36:36 
heh moze i racja z ta reka, ale Adamek nie ma szczeki z granitu, z cala pewnoscia ma twarda szczeke ale nie przesadzajmy.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.