CONTE: MARQUEZ PRACUJE Z DOSTAWCĄ NIELEGALNYCH ŚRODKÓW

W ostatnim odcinku HBO 24/7 - Pacquiao vs. Marquez słynny szkoleniowiec od przygotowania fizycznego, Alex Ariza, zastanawiał się, w jaki sposób Juan Manuel Marquez (53-5-1, 39 KO) w wyjątkowo krótkim czasie rozrósł się tak bardzo. Prawdziwą burzę wywołał dopiero założyciel owianego złą sławą laboratorium BALCO - Victor Conte, który na swoim Twitterze wyjawił, kim naprawdę jest nowy członek teamu 'Dinamity'.

- Juan Manuel Marquez współpracuje z dostawcą nielegalnych środków dopingujących - Angelem 'Memo' Heredią [w 24/7 przedstawia się on jako Hernandez - przyp. red.]. Ten człowiek zeznał podczas dochodzenia, że podawał zabronione substancje m.in. sprinterce Marion Jones. Uniknął kary, bo poszedł na współpracę, przyznał się do wszystkiego i pomógł w zamknięciu sprawy - pisze Conte.

- Nie można przygotowywać się dziś tak samo, jak 15 lat temu, bo nauka poszła do przodu. W tej walce zadecyduje szybkość. Juan jest szybki, ale oczywiście ustępuje w tym aspekcie panu Pacquiao. Dzięki pracy, jaką teraz wykonujemy, w dniu walki Juan będzie bardzo szybki i niesamowicie silny - powiedział Heredia w ostatnim odcinku 24/7.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: DAB
Data: 01-11-2011 20:05:20 
Juan ma jeden problem-Co nasika do kubeczka to wypija
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 01-11-2011 20:30:52 
jeżeli chodzi o picie własnego moczu to Marquez jest niesamowity.

a co do tych niedozwolonych środków to zastanawiam się czy można tak sobie dowoli brać różnego rodzaju wspomagacze i suplementy i jeszcze się tym chwalić, czy Marquez wogóle powinien zostać dopuszczony do tego pojedynku.
 Autor komentarza: LittleBan
Data: 01-11-2011 20:38:56 
Z tym piciem własnego moczu to jest to takie chybił trafił. Mówią że pomaga dlatego Marquez pije, ale nie wie na jakiej zasadzie. Te same witaminy może sobie dostarczyć w dużo bardziej przyjemny sposób ;]

Co do tego, że obnosi się z takim faktem jak powyżej napisany- w boksie nie ma testów olimpijskich, więc co go to obchodzi .. ;] Popieram Floyda w tej kwestii i tyle.

JMM już łapie się wszystkiego.
 Autor komentarza: Krzych
Data: 01-11-2011 21:50:15 
Pacman walczył na sędziach w 2 ostatnich walkach więc niech se nawet Marquez i jedzie na dopingu. Byle by tylko sprawiedliwości stało się zadość. Marquez wygrał 2 poprzednie walki, jak teraz przegra, będzie gadane, że koniec rozdziału już wiemy kto jest lepszy. Wtedy Marquez będzie najbardziej pokrzywdzonym człowiekiem roku. Całym sercem za Dynamitą!
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 01-11-2011 21:53:32 
Picie moczu to debilizm. Na zdrowy rozum: czy organizm wydalalby witaminy, białka, inne makro i mikroelementy? Nie. Po to bada sie mocz zeby stwierdzić czy jest infekcja gdy są białka w moczu. Mocz to trucizna, każdy kto ma coś wspólnego z biologia/ medycyna to powie. Niech sie truje dalej
 Autor komentarza: derbinator
Data: 01-11-2011 22:29:38 
dla wszystkich nieanglojęzycznych czytelników.. Juan już nie stosuje tej praktyki. (wspominał o tym w ostatnim odcinku 24/7)


a co do suplementów to o czym Wy w ogóle mówicie? czym się chwali? dopowiadacie sobie za dużo
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.