KIRKLAND I ANGULO GOTOWI NA WOJNĘ

Starcia puncherów zawsze elektryzują publiczność i nie inaczej jest w tym przypadku. W najbliższą sobotę na gali w Cancun rękawice skrzyżują dwaj prawdziwi królowie nokautu - James Kirkland (29-1, 26 KO) i Alfredo Angulo (20-1, 17 KO).

Walczący z odwrotnej pozycji Amerykanin po wyjściu z więzienia poniósł nieoczekiwaną porażkę z rąk Japończyka Nobuhiro Ishidy. Teraz 'Mandingo Warrior' wrócił do Ann Wolfe i pod jej okiem przygotowuje się do pojedynku, od którego zależy jego bokserska przyszłość. - Moje nastawienie jest proste. Będę niszczył wszystko na swojej drodze - oświadczył 27-letni Kirkland.

Starszy o dwa lata 'Perro', podobnie jak jego najbliższy rywal, miał w swojej karierze dłuższą przerwę. Problemy wizowe uniemożliwiły meksykańskiemu wojownikowi toczenie walk na terenie Stanów Zjednoczonych, w wyniku czego Angulo przez kilkanaście miesięcy w ogóle nie wychodził do ringu. Obecnie Alfredo trenowany jest przez słynnego Nacho Beristaina i choć ostatnią potyczkę roztrzygnął błyskawicznie, pod opieką tak znakomitego szkoleniowca raczej nie grozi mu efekt zardzewienia, który występuje czasem u zawodników boksujących zbyt rzadko. 'Perro' zapewnia, że nic nie może wpłynąć negatywnie na jego dyspozycję i w razie potrzeby może walczyć przez pełne 12 rund.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Dankho831
Data: 01-11-2011 17:56:25 
Angulo na spokojnie to wygra
 Autor komentarza: tolek78
Data: 01-11-2011 18:12:20 
też mi sie zdaje że Angulo powinien sobie bez problemu poradzić
 Autor komentarza: rakowski
Data: 01-11-2011 18:14:23 
Stawiam na Kirklanda.
 Autor komentarza: Daw
Data: 01-11-2011 19:28:49 
Co do walki to nie moge sie doczekac, moze nie sa to wielkie gwiazdy jak narazie, choc moze sie to zmienic to styl prezetowany przez obu czyli parcie do przodu bez wstecznego i wymiana robi wielka nadzieje ze bedzie to ciekawe i elektryzujace widowisko, moze sie skaczyc bardzo szybko nokautem, ale moze tez trwac 12 rnd i zamienic sie w ringowa wojne, a moj typ to Kirkland.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.