QUINTANA KONTUZJOWANY

Zaplanowana na 29 października gala w Guaynabo notuje kolejne osłabienie. Po tym jak kontuzji nabawił się Raul Garcia, który w walce wieczoru miał zmierzyć się z Ivanem 'Irony Boyem' Calderonem, bokserski świat obiegła informacja o urazie wykluczającym udział innego byłego mistrza świata - Carlosa Quintany (28-3, 22 KO), który w jednym z wcześniejszych pojedynków miał skrzyżować rękawice z Jorge Melendezem (20-2-1, 20 KO).

- Quintana nabawił się kontuzji, która wyklucza go z treningów na 2-3 tygodnie. Nie zaryzykujemy walki z urazem, bo federacja WBO obiecała nam pojedynek o mistrzowski tytuł w wadze junior średniej, jeśli Carlo wygra kolejną walkę. Wyjście do ringu z kontuzją byłoby w takiej sytuacji nieodpowiedzialne - powiedział Jose Bonilla, trener Quintany.

- Nie chodzi o to, że nie chcemy walczyć z Melendezem. 'El Indio' zamierzał potraktować go tak samo, jak wcześniej Paula Williamsa. Nie możemy podejmować ryzyka. Gdy Carlos wróci do zdrowia, będzie gotowy na Melendeza i każdego innego przeciwnika - dodaje szkoleniowiec.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.