NARVAEZ: LUDZIE NIE ZNAJĄ MOICH UMIEJĘTNOŚCI

W najbliższą sobotę Omar Andres Narvaez (35-0-2, 19 KO) w WaMu Theater przy Madison Square Garden zmierzy się w walce mistrzowskiej z Nonito Donaire (26-1, 18 KO). Zwycięzca ciekawie zapowiadającego się starcia zgarnie pasy WBC i WBO w kategorii koguciej, które do tej pory są w posiadaniu Filipińczyka.

Dla Narvaeza będzie to debiut w Stanach Zjednoczonych. Latynos uważa, że ludzie w USA niewiele wiedzą na jego temat i w sobotę będą przecierać oczy ze zdumienia. 36-letni mańkut zamierza obnażyć słabości świetnego Filipińczyka.

- Zamierzam wrócić do domu z mistrzowskimi pasami. Nikt w Stanach Zjednoczonych nie zna do końca moich umiejętności, mojego doświadczenia w wielkich walkach. Donaire jest zbyt młody na pojedynek takiego kalibru. Przekonacie się o tym w sobotni wieczór  - zapewnia "El Huracan".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: xionc
Data: 20-10-2011 15:52:12 
ma racje, ja kompletnie nie znam jego umiejetnosci
 Autor komentarza: Maynard
Data: 20-10-2011 21:08:30 
Wstydź się, jeśli interesujesz się boksem i nie wiesz, kto to jest.

Legenda argentyńskiego boksu kategorii muszej, nawet pomimo tego, że nie walczył z inną legendą - Pongsaklekiem (panowali w tym samym czasie w tej samej kategorii), co oczywiście kładzie się cieniem na jego karierze, ale nie wymazuje innych jego dokonań.

Inna sprawa, że ja akurat oglądałem ok. 10 jego walk + skróty paru innych i wiem, że z Donaire szanse ma niewielkie, zwłaszcza, że nigdy nie walczył w koguciej. Ale jeśli przetrwa napór Filipińczyka w pierwszych 4-5 rundach, to może stać się to samo co z Sedą, albo Asloumem. Narvaez rozpocznie swoją grę, w której jest mistrzem.
 Autor komentarza: xionc
Data: 20-10-2011 22:43:37 
Hej, ale Pongsaklek jest wciaz aktywny. I o nim slyszalem :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.