CZASÓWKA ZIMNOCHA

2011-10-15

Krzysztof Zimnoch (8-0-1, 7 KO) zanotował kolejne efektowne zwycięstwo, pokonując w trzecim starciu Sebastiana Tuchscherera (14-13, 5 KO).

Krzysiek w pierwszej rundzie skoncentrował się na ciosach po dole, osłabiając swojego rywala. Odwrócił tym jednak uwagę i ładnym prawym podbródkowym wstrząsnął w końcówce. W drugiej odsłonie Zimnoch kilka razy zaskoczył Tuchscherera kombinacją prawy na dół - lewy sierp, a wygraną przypieczętował długim prawym prostym.

Koniec nastąpił w trzecim starciu. Najpierw Zimnoch trafił precyzyjnym prawym krzyżowym pomiędzy rękawicami przeciwnika. Ten przeleciał przez pół ringu, lecz zatrzymał się na linach i obyło się bez liczenia. Krzysiek przyspieszył, dopadł zranioną ofiarę i po pół minuty obijania zakończył wszystko lewym sierpowym. Co prawda Niemiec jeszcze wstał, ale sędzia przerwał pojedynek.