WŁOCH, DUŃCZYK I SZWED OCENIĄ WALKĘ

Sędzia ringowy Freddie Rafn z Danii poprowadzi dzisiejszy pojedynek Piotra Wilczewskiego (29-1, 10 KO) z Jamesem DeGale'em (10-1, 8 KO), którego stawką będzie tytuł mistrza Europy oraz interkontynentalny pas federacji WBO w kategorii super średniej. Starcie odbędzie się na gali grupy Frank Warren Promotions w 11-tysięcznej Echo Areni w Liverpoolu.
 
Zakontraktowaną na dwanaście rund walkę punktować będą Adrio Zannoni z Włoch, Michael Hook ze Szwecji oraz Soren Saugmann z Danii. Głównym wydarzeniem wieczoru w Echo Arenie będzie pojedynek Nathana Cleverly'ego (22-0, 11 KO) z Tonym Bellewem (16-0, 10 KO). Poprowadzi je brytyjski sędzia Richard James Davies, a punktować będzie trzech jego rodaków.
 
Starcie Wilczewskiego z DeGale'em według planu ma się rozpocząć o 22:15 polskiego czasu. Gala z Liverpoolu będzie retransmitowana w Polsacie Sport i Polsacie Sport HD od północy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: saimon
Data: 15-10-2011 16:11:17 
I dobrze,bo już mielismy ostatnio przykład angielskiego sędziego na angielskim ringu z udziałem Polaka (por. Jackiewicz). Poszła lewizna gorsza niż w Niemczech
 Autor komentarza: Luton
Data: 15-10-2011 16:57:46 
Na Wyspach co chwila robią pojedynki wyspiarzy miedzy sobą z czystymi rekordami
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.