FRENKEL NIE UMIE UPORAĆ SIĘ Z PRESJĄ

Alexander Frenkel (23-0, 18 KO), były mistrz Europy w wadze junior ciężkiej, zapowiedział ostatnio, że zamierza odpocząć od boksu i planuje dłuższą przerwę. We wrześniu ubiegłego roku 26-latek w spektakularny sposób znokautował Enzo Maccarinelliego i sięgnął po największy w swojej karierze sukces. Od tamtej pory pozostawał nieaktywny.

Chris Meyer, który jest generalnym menadżerem promującej Frenkela grupy Sauerland Event, stwierdził, że Niemiec nie radzi sobie z presją i stąd wynikają jego problemy.

- Dostrzegliśmy podczas treningu, że Alexander jest jakby nieobecny. Dodatkowo w czasie zajęć doznał kontuzji ręki. Każdy radzi sobie z presją w inny sposób. Jeden lubi szybką jazdę samochodem, drugi chodzi na ładne dziewczyny. Frenkel jest typem człowieka, który bardzo zaprząta sobie głowę tą presją – twierdzi Meyer.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hugo
Data: 13-10-2011 15:52:42 
Jaka presja? Powiedzcie o co chodzi, zamiast opowiadać jakieś bajki dla ciemnego ludu. Tak naprawdę to może chodzić o konflikt interesów pomiędzy Frenkelem, a innymi mistrzami Sauerlanda w tej samej wadze.
 Autor komentarza: ALFA
Data: 13-10-2011 19:28:38 
Dziwie mu się. tyle nie boksował a tu dalej jakaś przerwa... Wydawało się ze to solidny pięściarz z młotem w łapie ale jak tak dalej pójdzie to nic nie zostanie z niego...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.