BARRETT WOLNYM ZAWODNIKIEM

Monte Barrett (35-9-2, 20 KO) wciąż nie otrzymał wszystkich należnych mu pieniędzy za ostatnią walkę z Davidem Tuą, a teraz ogłosił, iż jest wolny od promotorskiego kontraktu i sam decyduje o swojej przyszłości. Przypomnijmy, że sierpniowe zwycięstwo nad "Tuamanem" dało mu wysokie, dwunaste miejsce w nowym rankingu federacji WBO wagi ciężkiej.

- Nie chcę nagłaśniać całej sprawy, ale minęły już dwa miesiące, a ja wciąż nie otrzymałem całej wypłaty i tracę już cierpliwość. Teraz jestem już wolnym zawodnikiem i zamierzam walczyć tylko z najlepszymi bokserami swojej dywizji. Pobiłem przecież jednego z najlepszych zawodników wagi ciężkiej, dlatego szukam promotora, który da mi walki na jakie naprawdę zasługuję - przyznał Barrett, ktory w przeszłości dwukrotnie był pretendentem do tronu wszechwag, lecz najpierw przegrał na punkty z Hasimem Rahmanem, by rok później ulec przed czasem (TKO 11) z Nikołajem Wałujewem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: nurgle
Data: 12-10-2011 08:44:43 
Barrett byłby doskonałym testem dla któregoś z naszych ciężkich - Wawrzyka, Wacha (jak wygra z McCallem), może Kołodzieja, a może nawet Szpilki (choć nie wiem czy nie za wcześnie).
 Autor komentarza: xionc
Data: 12-10-2011 11:17:03 
Tak naprawde po wygraniu z Tua Berrett wskoczyl na #11 miejsce a #12 byl Mormeck. Po ogloszeniu walki Mormecka z Wladimirem, WBO podnioslo go w rankingu o 3 oczka i przeskoczyl m.in. Barretta.
 Autor komentarza: BYKZBRONXU2011
Data: 12-10-2011 15:58:04 
Kupią Go szwaby dadzą Helleniusowi albo Hukicowi jak przejdzie do Hw.Zobaczylbym Barreta z Sosną
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.