GEALE GOTOWY NA WALKĘ Z MARTINEZEM

Bill Tracy, menedżer mistrza świata IBF wagi średniej, Australijczyka Daniela Geale`a (26-1, 15 KO), uważa, że jego podopieczny w przyszłym roku jest w stanie stanąć do rywalizacji z Sergio Martinezem (48-2-2, 27 KO) o diamentowy pas WBC.

- Analizowaliśmy kilka filmów z walkami Martineza, w tym ostatnią z Darrenem Barkerem, i jesteśmy przekonani, że Daniel ma na tyle duże umiejętności, że może pokonać Argentyńczyka. Martinez jest czwartym w rankingu IBF, ale moim zdaniem zasługuje na to, by być na czele tej listy. Jestem pewien, że kibice chcieliby w przyszłym roku zobaczyć jego walkę z Geale`em. Daniel kolejny pojedynek stoczy w Australii, a następnie będzie gotowy na wielkie walki w USA, w tym na rywalizację z Martinezem, która mogłaby być transmitowana przez HBO lub Showtime - zakończył Tracy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: skilorrPL
Data: 05-10-2011 12:06:16 
gotowy to on jest ale na wyplate zycia i ciezkie KO

nonejm z pasem mistrza swiata

z proksa mnie wytrzymal by pelnego dystansu
 Autor komentarza: Maynard
Data: 05-10-2011 12:18:29 
IBF klasyfikuje Martineza w swoim rankingu jedynie za... Barkerem.
Tak więc, mogliby uznać pojedynek tego ostatniego z Maravillą za eliminator i narzucić Geale'owi Sergio jako obowiązkowego pretendenta.

A tak już na poważnie, to nie jest to zła opcja, z racji na pas, jaki posiada Australijczyk, a nie jego umiejętności (niezłe, ale chyba ustępuje on pod tym względem choćby Pirogowi, czy Rubio).

Wolałbym widzieć Martineza z Rubio, ale Geale też ujdzie.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 05-10-2011 13:48:24 
Geale to jeszcze nudniejszy mistrz od Sylvestra. Na jego ostatniej walce z Albertem zasnąłem. Niech go szybko ktoś znokautuje, żeby nie blokował mistrzowskiego pasa.
 Autor komentarza: nuKER
Data: 05-10-2011 15:08:26 
No i sama walka z Sylvestrem tragiczna, punktacja z resztą też typowo "niemiecka". Oglądanie takich miszczów nawet z czołówką MW nie ma sensu.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.