MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI

Po wielu tygodniach przygotowań w najbliższą środę do Wałcza przybywają najlepsi zawodnicy w Polsce, aby od czwartku do soboty rywalizować o mistrzowskie tytuły podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski o Puchar Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Do krajowych Mistrzostw zakwalifikowało się aż czterech zawodników, a piąty z nich liczy na start w przypadku absencji swoich rywali.

Organizatorami tego kolejnego wielkiego pięściarskiego wydarzenia w naszym regionie są Urząd Miasta Wałcz, Starostwo Powiatowe w Wałczu, Polski Komitet Olimpijski, Polski Związek Bokserski, Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Bokserski Klub Sportowy Bukowina Wałcza, a nad całością czuwa niezastąpiony przy tego typu eventach Marek Matela.

Akcja plakatowa rusza dopiero dzisiaj, ponieważ organizatorzy nie chcieli przeszkadzać kandydatom w wyścigu do sejmu, a my jako pierwsi prezentujemy oficjalny plakat Mistrzostw Polski, na którym widnieje wizerunek największej nadziei BKS Bukowina – kapitana drużyny Adama Kality.

Wstęp na mistrzostwa jest jak zwykle w Wałczu bezpłatny, a transmisję z tego ważnego dla Wałcza wydarzenia na bieżąco będzie można śledzić na stronach live.bokser.org oraz stronie wałeckiego magistratu. Jak widnieje na plakacie zawody rozegrane zostaną na hali sportowej w Gimnazjum nr 2 w Wałczu, a woli wyjaśnienia dodamy tylko, że zawodnicy startujący w wałeckich Mistrzostwach to przedział wiekowy 18-23 lata. Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału i dopingu przede wszystkim dla wałeckich zawodników.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: endriu
Data: 03-10-2011 20:29:57 
Czekam na to wydarzenie panie Leszku:)
 Autor komentarza: Grant
Data: 04-10-2011 19:59:26 
Chyba chodzi Wam o Wałcz że sie zakwalifikowalo czterech, bo ogolnie w kazdej wadze dostaje sie 8 zawodnikow ktorzy nazbierali najwiecej pkt w turniejach Grand Prix, jak cos opisujecie to piszcie dokladnie bo nieraz nie wiadomo o co chodzi droga redakcjo ! ;)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.