LOPEZ GOTOWY NA GAMBOĘ, SALIDO I GONZALEZA

Efektowne i szybkie zwycięstwo nad Mikem Oliverem przywróciło 'Juanmie' pewność siebie. Były mistrz dwóch kategorii wagowych chce jak najszybciej powrócić na szczyt i zapowiada, że jest już gotowy na walki z najlepszymi pięściarzami dywizji piórkowej. Na liście Juana Manuela Lopeza (31-1, 28 KO) znaleźli się więc Kubańczyk Yuriorkis Gamboa (21-0, 16 KO) oraz Meksykanie - Orlando Salido (36-11-2, 24 KO) i Jhonny Gonzalez (50-7, 44 KO).

- Mogę teraz walczyć z każdym z nich - zapewnia Lopez. - Nigdy nikogo nie unikałem i na pewno nie zacznę tego robić. Chcę stanąć przed szansą zdobycia kolejnego tytułu. W sobotę nie walczyłem o pas, bo nie mogliśmy porozumieć się z telewizją w kwestii terminu. Mam nadzieję, że rewanż z Salido odbędzie się w pierwszym kwartale 2012 roku na terenie Portoryko. Wtedy miałem kiepski dzień, ale za drugim razem na pewno go pokonam.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 03-10-2011 13:15:59 
radzę Gamboę zostawić na koniec, bo jak kubańczk go spierze (a to właściwe gwarantowane) to do rewanżu z Salido i walki z Gonzalesem nie dojdzie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.