KOLEJNY CIĘŻKI NOKAUT W NEUBRANDENBURGU

Występujący w wadze półciężkiej Dustin Dirks (22-0, 16 KO) idealnie wymierzonym kontrującym lewym sierpowym znokautował Parfaita Tindaniego (7-7-3, 1 KO). Do końca ostatniej, ósmej rundy brakowało zaledwie kilkudziesięciu sekund.

Od samego początku przewagę miał 22-letni Niemiec, jednak dzielny Francuz starał się nie oddawać mu pola. Pojedynek wyrównał się nieco w drugiej połowie, jednak w dalszym ciągu to ciosy Dirksa robiły większe wrażenie. Tindani nieźle poczynał sobie w ostatnich dwóch rundach, lecz w ostatniej minucie walki, podczas odważnego ataku, nadział się na idealnie wymierzoną kontrę, po której padł jak rażony prądem i sędzia bez liczenia przerwał walkę.