WYNIKI Z GALI W GRAJEWIE

Na gali w Grajewie bardzo udany debiut na zawodowych ringach zaliczył Krzysztof Rogowski (1-0, 1 KO), któremu kilkadziesiąt sekund wystarczyło na  roztrzygnięcie walki na swoją korzyść. Występujący w wadze piórkowej Polak znokautował Andrija Nurczinskiego (3-3, 1 KO) prawym overhandem.

34-letni Białorusin Khavazhy Khatsyhau (5-0, 3 KO) gładko wypunktował na dystansie sześciu rund swego rówieśnika - Maurycego Gojko (17-26-1, 6 KO). Po ostatnim gongu sędziowie punktowali: 60-55, 59-55 i 60-54.

Kolejne zwycięstwo zanotował Robert Świerzbiński (6-0, 1 KO), który po sześciu rundach zdecydowanie wygrał na punkty z Rusłanem Rodivich (7-3, 7 KO). Polak już w pierwszej rundzie był bliski wygranej przed czasem, jednak nie udało mu się znokautować białoruskiego twardziela. W trzeciej odsłonie Świerzbiński nabawił się rozcięcia, które wyraźnie przeszkadzało mu w walce. Pojedynek nieco się wyrównał, jednak wciąż nieznacznie lepiej prezentował się Polak. Po ostatnim gongu sędziowie jednogłośnie opowiedzieli się za lokalnym faworytem (60-54, 59-55, 59-55).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.