TAYLOR WRACA DO GRY

Dawny król wagi średniej, Jermain Taylor (28-4-1, 17 KO), odzyskał licencję bokserską i wkrótce możemy spodziewać się jego powrotu między liny. 33-letni Amerykanin swoją ostatnią walkę stoczył blisko dwa lata temu, kiedy na ringu w Berlinie został ciężko znokautowany przez niepokonanego wówczas Arthura Abrahama.

Taylor przeszedł wszystkie niezbędne badania i jest gotowy do wznowienia kariery. Członkowie Komisji Stanu Nevada jednogłośnie przychylili się do jego prośby o zwrócenie licencji. Nie znamy daty jego powrotu na ring, lecz 'Bad Intension' wyznał jakiś czas temu, że myśli o ponownym zejściu do kategorii średniej, gdzie przed laty święcił największe sukcesy.

Jermain zapewnił, że zmieni dietę i nie będzie rozpoczynał przygotowań z 30-40 funtową nadwagą, co zwykle odbijało się na jego kondycji i sprawiało, że słabł w ostatnich rundach. Czy dwukrotny pogromca Bernarda Hopkinsa zdoła powrócić do ścisłej czołówki? Wydaje się, że przy obecnym stanie dywizji średniej jest to całkiem możliwe.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BYKZBRONXU2011
Data: 01-10-2011 15:58:50 
Dawac go na czekoladowego dzieciaka,,widzialbym go z Pirogiem,,Moze Maravila wyjdzie do niego jak taki kozak do Pacmana?Hahahaha
 Autor komentarza: darcka
Data: 01-10-2011 18:02:19 
może w nim Martinez zobaczy przeciwnika
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.