KLUB BOKS POZNAN ZAPRASZA PANIE

Klub Boks Poznań, nad którym sprawujemy patronat medialny, uruchomił niedawno nową sekcję boksu rekreacyjnego dla kobiet. Treningi dla pań odbywają się pod kierunkiem intruktorki Joanny Polewskiej w soboty o godz. 18 i niedziele o godz. 16. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie boks-poznan.pl.

Zajęcia w nowej sekcji przeznaczone są dla wszystkich kobiet zainteresowanych taką specyficzną formą rekreacji. Natomiast dziewczęta pragnące spróbować sił w boksie jako zawodczniki, klub Boks Poznań zaprasza do swojej sekcji dla młodzieży, w której swoje umiejętności szlifuje już m.in. mistrzyni Polski kadetek w kat. 52 kg, Agnieszka Baran (niebawem w naszym serwisie przedstawimy wywiad i nagranie treningu tej młodej pięściarki). Boks jako alternatywa dla fitnessu staje się coraz bardziej popularny wśród kobiet i założyciel klubu Sebastian Rzadkiewicz ma nadzieję, że zajęcia w tej sekcji spotkają się z zainteresowaniem poznanianek. Przewidzine są także treningi, które gościnnie w ramach sportowych seminariów prowadzić będą znane polskie pięściarki amatorskie i zawodowe. Serdecznie zapraszamy!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: oscardelaroger
Data: 01-10-2011 15:13:41 
no seba namawiam coreczke moze wpadnie do ciebie lada dzien :) pozdrawiam
 Autor komentarza: punch
Data: 01-10-2011 21:05:56 
Dobrze, dobrze łaźcie sobie babska w soboty i niedziele bo w powszednie dni tylko zawadzacie :). W poniedziałki i wtorki w szczególności :),:),:)!!!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.