TOP RANK WIĄŻE Z BRADLEYEM WIELKIE NADZIEJE

Prezydent grupy Top Rank, Todd DuBoef, wyjawił, że jego firma snuje wielkie plany dotyczące przyszłości Tima Bradleya (27-0, 11 KO). Niepokonany Amerykanin zadebiutuje pod banderą nowego promotora 12 listopada na gali HBO PPV z udziałem Manny'ego Pacquiao (53-3-2, 38 KO) i Juana Manuela Marqueza (53-5-1, 39 KO). Bradley zmierzy się z kubańskim weteranem Joelem Casamayorem (38-5-1, 22 KO). DuBoef zapewnia, że w krótkim czasie o 'Pustynnej Burzy' zrobi się bardzo głośno i z miejsca osiągnie on status wielkiej gwiazdy boksu zawodowego.

- On ma niesamowite możliwości - uważa DuBoef. - Niewielu ludzi zdaje sobie z tego sprawę, ale Bradley ma nieprzeciętną osobowość i charyzmę, a my zamierzamy je wyeksponować. To prawdziwy diament, który nie dostał jeszcze okazji, żeby pokazać się w całej okazałości. Dostrzegamy jego potencjał, a dzięki naszym możliwościom i wizji wkrótce zrobimy z niego gwiazdę.

- Timothy musi jak najlepiej zaprezentować się na listopadowej gali PPV. Jego występ musi porwać kibiców, a my zrobimy resztę. Mamy możliwości oraz doświadczenie, pomożemy mu wskoczyć na wyższy poziom. Wszystko w jego rękach, dobry debiut przyspieszy ten postęp - dodaje zięć Boba Aruma.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: kapitanbomba
Data: 01-10-2011 14:38:33 
A w to nie wątpie , umieją sprzedawać gówno jak nikt...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.