BARKER CIĘŻSZY OD MARTINEZA

Już jutro na gali w Atlantic City odbędą się dwie interesujące potyczki. W walce wieczoru czołowy pięściarz P4P, Sergio Gabriel Martinez (47-2-2, 26 KO), zmierzy się z niepokonanym Darrenem Barkerem (23-0, 14 KO). W stawce pojedynku znajdzie się należący do Argentyńczyka tytuł WBC Diamond.

36-letni 'Maravilla' wniósł dziś na wagę zaledwie 158 funtów, zapewne w celu utwierdzenia wątpiących, że bez problemu może zejść nawet kilka kilogramów poniżej limitu kategorii średniej. 'Dazzling' Barker był odrobinę cięższy i zanotował 159,5 funta.

Oprócz pojedynku Martinez-Barker, kibice zobaczą także ciekawie zapowiadające się rewanżowe starcie pomiędzy trenowanym przez Emanuela Stewarda Irlandczykiem Andy Lee (26-1, 19 KO), a jego pierwszym pogromcą - Brianem Verą (19-5, 12 KO). Dziś obydwaj zawodnicy ważyli po 163 funty, aczkolwiek Lee z pewnością zejdzie jeszcze do limitu wagi średniej, gdyż wymieniany jest w gronie potencjalnych przeciwników Martineza, który stosunkowo łatwo powinien ograć jutro niesprawdzonego w bojach z czołówką Barkera.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: DAB
Data: 01-10-2011 02:04:57 
Najlepszy w tej wadze jest Gołowkin.Imponuje mi wszechstronnością.Ma chłopak umiejętności i charakter co pokazał w ostatniej walce.Myślę ,że złamał ,by Martineza.Sergio chciałbym zobaczyć z Floydem,bo Maywether ,by mu wyjątkowo nie leżał uważam , Floyda może nie lubię ale jak widzę ,że on wymija uderzenia dosłownie o włos to myślę jaki on ma ku.wa czas reakcji.Ja podobno mam jak kobra:)Ciekawe czy go badano.Jego walka z Oskarem to mistrzostwo defensywy,Floyd to artysta boksu , po przemyśleniu myślę ,że Ortiz jednak zasłużył na ten nokaut.Oglądając kolejny raz akcję gdy fauluje głową widzę jak Junior unika jego ciosów z uśmiechem na twarzy.Victor zrozumiał,że nie ma żadnych szans,on chciał być znokautowany ,dlatego przed drugim ciosem się nie bronił.Było na to dużo czasu ale Ortiz już czuł szacunek,bał się,czuł się gorszy.Zaczynam zmieniać zdanie co do faworyta walki z Pacmanem,bo Junior mimo,że ma ksywę money tak naprawdę nie walczy dla pieniędzy.On kocha boks i jest wyjątkowym zawodnikiem.Najlepsza akcja w historii-Dwa bezpośrednie prawe ,demolujące Coralesa.Czysty artyzm,zorro boksu
 Autor komentarza: HeadCrusher
Data: 01-10-2011 07:46:00 
Widzę że humor dopisuje DAB...
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 01-10-2011 09:01:48 
Sergio w swojej wadze nie ma przeciwników. Golowkin jest dobry, ale Martinez jest o klasę wyżej. Maravilla to tez nie jest typowy bokser, ma to coś w sobie, niekonwencjonalny styl, potrafi zaskoczyć. Jakby walczył z Floydem to dla mnie byłby faworytem ze względu na warunki fizyczne i sile.
 Autor komentarza: czejen47
Data: 01-10-2011 11:44:20 
DAB

Ktos wkradl Ci sie na konto.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.