CZY PAVLIK WRÓCI DO FORMY I OCZYŚCI UMYSŁ?

Były mistrz świata wagi średniej, Kelly Pavlik (37-2, 32 KO), który w ostatnim czasie - z powodów finansowych - odrzucił propozycje stoczenia dwóch pojedynków, z których jeden był już zakontraktowany, a drugi planowany, najprawdopodobniej poszedł po rozum do głowy i od kilku dni znów prowadzi rozmowy ze swoim menedżerem, Cameronem Dunkinem, w kwestii powrotu do boksu. Według menedżera, Pavlik przeprosił go za tamtą nieprzemyślana decyzję, zapewnił, że jest gotów do kontynuowania kariery, a o pieniądzach ...porozmawia dopiero za jakiś czas.

- Mieliśmy bardzo miłą rozmowę - Kelly zadzwonił do mnie i powiedział: "Słuchaj Cameron, chcę walczyć. Chcę wrócić do boksu. Chcę wyjechać z miasta na obóz treningowy. Chcę wrócić do czasów, kiedy byłem mistrzem świata. Chcę wrócić do dawnej formy i oczyścić umysł".

Dunkin dodał, że Pavlik po tamtej rozmowie zabrał swoją rodzinę do Disneylandu i zaraz po powrocie zgłosił gotowość do rozpoczęcia treningów.

- Wiele razy słyszałem z jego ust, że na pewno wróci do boksu, ale teraz wszystko wygląda inaczej - ocenia menedżer. - Powiedziałem mu: "Cóż, jeśli naprawdę tego chcesz, wznawiamy współpracę, ale chcę widzieć Twoje zaangażowanie na treningach. Chcę zobaczyć starego-dobrego Kelly`ego, który walczył z Edisonem Mirandą i Jermainem Taylorem". Odpowiedział mi, że da radę - zakończył Dunkin.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: AdammoEmuSite
Data: 28-09-2011 08:50:09 
Miał być wielki powrót Ducha, a wyszła lipa.
 Autor komentarza: Fryto666
Data: 28-09-2011 10:52:03 
Życzę mu, aby wrócił i pokazał się od jak najlepszej strony.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.