CIEKAWIE W RPA

Już jutro drugi pojedynek od czasu porażki z Francoisem Bothą stoczy młody Florent Flo Simba (11-1, 10 KO). "Demolition Man" na dystansie ośmiu rund sprawdzi się z byłym olimpijczykiem Daniele Venterem (11-5, 8 KO).

21-letni reprezentant Południowej Afryki w czerwcu boksował z "Białym Bawołem", po pięciu rundach zdecydowanie prowadził na punkty, ale w starciu szóstym dał się złapać pojedynczym uderzeniem i przegrał przez TKO.

Na tej samej gali dojdzie również do walki o mistrzostwo świata IBO w kategorii półśredniej. Doświadczony Kaizer Mabuza (23-7-3, 14 KO) sprawdzi rodaka Chrisa van Heerdena (16-1-1, 10 KO). Według boxrec.com będzie to starcie dwóch najlepszych bokserów w tej kategorii wagowej w swoim kraju (Mabuza #1, van Heerden #2).

To nie koniec emocji w Emperor’s Palace – faworyt gospodarzy Hekkie Budler (18-1, 6 KO) będzie chciał zbić Filipińczyka Michaela Landero (15-4-4, 5 KO). Jeśli tego dokona to sięgnie po wakujący pas IBO w dywizji słomkowej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hugo
Data: 23-09-2011 15:12:15 
Należało jeszcze wspomnieć o walce Thabiso Mchunu - Zack Mwekassa, która w mojej ocenie będzie najciekawsza na tej gali (obok walki Mabuza - van Heerden).
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.