MOCNY SKŁAD WYSPIARZY NA MŚ W BAKU

Kadra Irlandczyków poleciała wczoraj na 16. Mistrzostw Świata seniorów do Baku prosto z Niemiec, gdzie (w Kolonii) uczestniczyła w ostatnim obozie przygotowawczym. Wcześniej rywalizowali w test-meczach z reprezentacjami Niemiec, Kanady, Danii, Holandii, Mołdawii i Norwegii.

Na ich podstawie oraz w oparciu o wyniki osiągnięte w mistrzostwach Europy i kilku turniejach międzynarodowych, irlandzki trener, były znany amator, Billy Walsh zadecydował, że w stolicy Azerbajdżanu wystąpią: Paddy Barnes (49 kg), Michael Conlon (52), John Joe Nevin (56), David Oliver Joyce (60), Ray Moylette (64), Roy Sheehan (69), Darren O'Neill (75), Joe Ward (81 - na zdjęciu), Kenneth Egan (91) i Con Sheehan (+91).

Bez swojego reprezentanta w wadze półciężkiej wystąpią w Baku Brytyjczycy. W mistrzostwach rywalizować będzie 9 Anglików: Charlie Edwards (49 kg), Khalid Yafai (52), Luke Campbell (56), Martin Ward (60), Tom Stalker (64), Scott Cardle (69), Anthony Ogogo (75), Simon Vallily (91) i Anthony Joshua (+91). O olimpijską przepustkę do Londynu i awans do wspólnej drużyny Wielkiej Brytanii walczyć będą ponadto Walijczycy Andrew Selby (52) i Fred Evans (69) oraz Szkot Josh Taylor (64).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.