GOMEZ ZAMIERZA WYKORZYSTAĆ ŻYCIOWĄ SZANSĘ

Jedna z gwiazd pierwszej edycji programu The Contender - Alfonso Gomez (23-4-2, 12 KO), już w najbliższą sobotę na gali w Staples Center (Los Angeles, Kalifornia) stanie przed drugą w karierze szansą zdobycia tytułu mistrza świata. Rywalem niespełna 31-letniego Meksykanina będzie jego młodszy o dekadę rodak - Saul Alvarez (37-0-1, 27 KO).

- To dla mnie życiowa szansa. Mogę zostać mistrzem świata w weekend, w którym obchodzimy rocznicę Niepodległości Meksyku. Chcę zaprezentować się z jak najlepszej strony milionom widzów. Ten pojedynek to spełnienie marzeń. Uważam, że walka z Alvarezem jest najważniejszą w całej mojej karierze. Zwycięstwo odmieni moje życie - powiedział Gomez.

Bardziej oszczędny w słowach był popularny 'Canelo', dla którego będzie to druga obrona mistrzowskiego pasa i prawdopodobnie najmocniejszy dotychczas przeciwnik.

- Jestem szczęśliwy, że moja walka będzie najważniejszym wydarzeniem wieczoru na gali w Staples Center. Nigdy nawet nie marzyłem o mistrzostwie świata w tak młodym wieku. To dla mnie wielki honor i ogromna odpowiedzialność - oznajmił Alvarez.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Kronk
Data: 15-09-2011 18:06:57 
Krótko i na temat Gomez nie ma żadnych ale to żadnych szans!
 Autor komentarza: Gala
Data: 16-09-2011 00:21:16 
Zdziwię się jeżeli Gomez przetrwa 6 rund, KO Rudego na Gomezie.
 Autor komentarza: Jorginto
Data: 16-09-2011 08:08:32 
Mistrzem nigdy nie będzie, ale to solidny bokser. Powinien dać jeszcze niejedną dobrą walkę.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.