ZMIENIONY RYWAL QUINONERO

17 września podczas gali boksu zawodowego w Palma de Mallorca David Quinonero (26-0, 25 KO) stanie do pierwszej obrony pasa WBC Silver wagi junior ciężkiej. Pierwotnie rywalem 35-letniego Hiszpana miał być były mistrz Europy kategorii półciężkiej Juri Baraszian (26-5, 18 KO).

Z nieznanych powodów przeciwnik uległ zmianie i Hiszpan o znakomitym bilansie walk, który jednak fanom boksu mówi niewiele, zmierzy się ze znanym w Polsce Levanem Jomardashvilim (24-4, 18 KO).

Gruzin dwukrotnie gościł w naszym kraju. W czerwcu 2010 roku niepokonany wówczas bokser zmierzył się z naszym Mateuszem Masternakiem. "Master" nie miał problemów z rozmontowaniem rywala i zakończył walkę w piątej rundzie. W kwietniu tego roku Jomardashvili sprawdził się z Krzysztofem Głowackim, ale zawodnik współpromowany przez Babilon Promotion pozwolił mu wytrwać tylko trzy rundy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hugo
Data: 14-09-2011 15:14:23 
Bilans Jomardaszwilego jest nabity na rodzimym gruzińskim ringu (z niektórymi walczył po kilka razy). Na arenie międzynarodowej przegrywa wszystko w kiepskim stylu. Quinonero to też obijacz bumów, ale pewnie rozjedzie Gruzina.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.