SERCE TO NIE WSZYSTKO

"Nie tak miało być. Zawiodłem, przepraszam" - powiedział Tomasz Adamek (44-2, 28 KO) po wrocławskiej gali, podczas której miał jako pierwszy Polak sięgnąć po mistrzowski pas w kategorii ciężkiej.

Na konferencji prasowej było smutno. Bardzo smutno. Nikt nie zapytał nawet, jak to zwykle bywało, o najbliższe plany. A na sali było ponad trzystu dziennikarzy... Słowa nie wydusił z siebie przyjaciel i menedżer „Górala" Ziggy Rozalski. Miało być inaczej. Po konferencji trener Polaka Roger Bloodworth powiedział, że ta walka powinna odbyć się najwcześniej za rok, ale tak naprawdę zadziałały siły wyższe. Zapewne miał na myśli pieniądze, jakie można było już teraz zarobić. Prawdopodobnie propozycja obozu Kliczki była nie do odrzucenia. Ta informacja miała się nie wydostać poza wąskie grono wtajemniczonych... Powiedzieć, że Adamek chciał tylko pieniędzy, byłoby nieprawdziwe i niesprawiedliwe. Finanse były ważne, ale poza tym wszystko wyglądało jak zwykle. Wierzył. Jak zawsze. Był pewny siebie. Jak zawsze.

Zawsze dawał radę

Rok 2008. Kilka tygodni przed walką z O'Neilem Bellem. Spotykamy się w jednej z warszawskich siłowni. Rywal to były król wagi junior ciężkiej, ale i tak wydawał się niezwykle trudnym przeciwnikiem. Przede wszystkim mocno bijącym. – Przestań. Zobaczysz, co z nim zrobię – śmiał się Adamek, kiedy rozmawialiśmy. Miał rację. Bell po siódmej rundzie mówi w narożniku: „Nie mogę go trafić". Miał dość, poddał się. Takich rozmów przed kolejnymi walkami przeprowadziliśmy sporo. Steve Cunningham? Dam radę. Podobnie z kolejnymi.

Pozostawały trzy dni do pierwszej walki Adamka w wadze ciężkiej z Andrzejem Gołotą, kiedy siedzieliśmy w domu „Górala" w Gilowicach i rozmawialiśmy. Było już po północy. Ówczesny trener Andrzej Gmitruk przygotował świetne drinki dla siebie i reportera, a Adamek pałaszował spore pęto kiełbasy i sałatkę warzywną. – Mama robiła, najlepsze jedzenie! – mówił. Wielu uważało, że waga ciężka to inna bajka, że nie da rady, a Gołota, choć już słaby, może być bardzo groźny. – Proszę cię, do piątej rundy będzie po wszystkim. Zleję go i tyle – twierdził Adamek. Zrobił, jak zapowiadał.

Na najtrudniejszy test Polaka w wadze ciężkiej (przed pojedynkiem z Kliczką) nie dojechał praktycznie nikt z Polski. Przez dymiący na Islandii wulkan odwoływane były samoloty. W Ontario w Kalifornii Adamek bił się z Chrisem Arreolą. Nie dał mu szans. Był lepszy w każdym elemencie bokserskiego fachu. – Widziałeś? Dobrze wyszło, tak jak powinno – śmiał się, gdy był jeszcze w szatni. Kolejnych rywali nie ma co wspominać. Wszystko było już opisane. Cel był jasny – mistrzostwo świata wagi ciężkiej. – Osiągnę to. Obiecałem kibicom. I sobie. To moje przeznaczenie – powtarzał już wtedy, gdy jeszcze nie wiedział, kiedy dostanie szansę. Na drodze stanął Kliczko. Najtrudniejszy z możliwych rywali.


Nie było tak jak zwykle

Rok 2011. 10 września, Wrocław. Nowo budowany (ciągle niedokończony) stadion. Adamek przyjechał do Polski dziesięć dni wcześniej. Tym razem wszystko było inaczej. Ci, którzy znają Polaka, wiedzą, że to towarzyski, otwarty gość. Przed walką lubi wyjść do ludzi, spotkać się ze znajomymi. Nie tym razem. Trener Bloodworth i Rozalski zdecydowali, że Tomek będzie mieszkał z dala od wszystkich. W pewnym sensie to zrozumiałe, bo przecież nie mógłby pójść na spacer w centrum Wrocławia. Jednak może ktoś trochę przesadził? W mediach podawano, że Tomek mieszka czterdzieści kilometrów od Wrocławia. Tak naprawdę znajdował się trzy razy dalej od stolicy Dolnego Śląska. Z Polakiem można było się umówić na rozmowę, ale tylko w... połowie drogi. Kilka osób mogło rozmawiać z Adamkiem przez telefon, kiedy nie było w pobliżu nikogo z jego obozu. „Góral" dostał do zrozumienia, że walka o mistrzostwo świata wagi ciężkiej jest czymś zupełnie innym i nieporównywalnym do poprzednich potyczek.

Pozostaje pytanie, czy należało zmieniać rutynę? Aż tak zachwiać równowagę między poprzednimi a tymi przygotowaniami? Adamek był skupiony na walce, ale kontrolował, co się dzieje wokół niego. – Widziałeś, ile było kamer? W życiu tylu naraz nie widziałem – śmiał się po ceremonii ważenia. Wiedział, że platforma n zdecydowała się nie kodować sygnału niemieckiego RTL i nawet przenieść ten kanał niżej, żeby ludziom było łatwiej go znaleźć. – Każdy kombinuje – mówił tylko. Po tej informacji, podanej przez nas, wściekła się współpromotorka Polaka Kathy Duva. Kiedy „enka" puściła walkę, do pracy ruszyli prawnicy oraz dwie firmy sprawdzające, które puby pokazują walkę swoim klientom.

Puszczały wszystkie... Trudno się dziwić Kathy i jej firmie, bo to przecież ostatni „strzał finansowy" z Adamkiem. Kobieta chciała zarobić jak najwięcej ze sprzedaży pay-per- view. W pierwszej połowie grudnia jej kontrakt z Adamkiem wygasa. Żegnajcie procenty... Po wrocławskiej gali nikt nie będzie stratny. Pay-per-view sprzedało się dobrze. Nic dziwnego – Polska żyła tym wydarzeniem. Noc z soboty na niedzielę we Wrocławiu nawet w obskurnych obiektach kosztowała kilkaset złotych. W lepszych hotelach cena przekraczała półtora tysiąca. W sobotnie popołudnie na rynku, aby otrzymać w restauracji zamówione jedzenie, trzeba było czekać dwie godziny. O ile komuś w ogóle udało się znaleźć miejsce. Po rynku maszerowały „oddziały" kibiców skandujących bez przerwy nazwisko naszego boksera. Tomasz w tym czasie był już we Wrocławiu, ale ciągle wszystko było tajne. – Rano śniadanie, potem spacer i modlitwa. Tak jak zwykle. A później ruszyłem do pracy – mówił nam. Modlitwy nie zaniedbał żadnego dnia. Godzina była normą. Nic więc dziwnego, że wokół niego jest mnóstwo duchownych. Niestety, tym razem pomoc z góry nie nadeszła.


Był nadzieją wagi ciężkiej

O 20:50 Adamek przyjechał na stadion. Wysiadł z busa uśmiechnięty, w towarzystwie Rozalskiego, Bloodwortha oraz żony Doroty i małżonki Ziggy'ego Danuty. Z kolei Kliczko nie zdradzał żadnych emocji. Szedł przez korytarze jak cyborg. – Ukrainiec wygląda świetnie, ale Adamek ma szansę. Rozmawiam z wami, polskimi mediami i większość z was wątpi. A wasz chłopak jest częścią historii. Już teraz, kilka dni przed walką. Nie do końca zdajecie sobie sprawę, co może się wydarzyć – mówił nam przed walką William Hart, człowiek, który robił zdjęcia dla największych pism świata, a teraz jest szefem działu fotograficznego HBO. Inni twierdzili, że tak naprawdę chodzi o to, aby budować nazwisko Kliczków na amerykańskim rynku. Od dawna nikt nie chciał pokazywać ukraińskich braci za oceanem. HBO postawiło jeden warunek – Kliczkowie mogą liczyć na promocję i pieniądze, jeśli zmierzą się z Brytyjczykiem Davidem Haye'em lub Adamkiem. Walka Władymira z tym pierwszym zawiodła. Szansą miał być Adamek. Oczywiście przegrywający po efektownej walce.


Piekielne dzwony i... ciosy

Dwie godziny przed rozpoczęciem pojedynku Władymir Kliczko w studiu RTL bez przerwy się śmiał. Pełen spokój, choć przecież obaj lubią mówić, że walczą razem. Adamek wchodzi na stadion. Za sobą ma szalejących kibiców. Przeciwko ekspertów. Haye mówi coś o „polskim głupku", inni nie dają mu szans. – Wiesz co? Niech gadają. Wierzę w siebie. Wiem, po co wchodzę do ringu. Nie zawiodę – mówił w piątkowy wieczór. – Trzymaj się, Tomek – mówię. – Daj spokój, będzie dobrze. Nic się nie martw – odpowiedział. W ringu swoją walkę wygrywa Mateusz Masternak. Później trenowany przez byłego szkoleniowca Adamka Andrzeja Gmitruka bokser, w którym wielu widzi następcę „Górala" w kategorii junior ciężkiej, bierze do ręki mikrofon i mówi: – Mam nadzieję, że będziemy mieli tutaj mistrza świata wagi ciężkiej. Tłum szaleje, chociaż znaczna część kibiców jest jeszcze na zewnątrz stadionu. Tam można pić piwo. Gorąca krew przyda się podczas walki. – Wygra Tomuś, nie ma innej opcji – przekonuje swoich kolegów lekko zawiany facet. Na telebimach widać Adama Małysza i Lukasa Podolskiego. Też życzą Adamkowi powodzenia. O 22:56 do ringu wszedł Adamek. Sporo ponad czterdzieści pięć tysięcy ludzi śpiewa z Funkym Polakiem piosenkę „Pamiętaj". Adamek jak zwykle, spokój i opanowanie, pozdrowienia dla kibiców. Czeka na Witalija. Nad ring zjeżdża wielki dzwon. Z głośników płyną „Dzwony piekielne". Do kibiców przemawia Witalij, a telebim pokazuje, jak załatwił Alberta Sosnowskiego. Chwilę później jest na stadionie. Polski hymn śpiewają całe trybuny, ukraiński – garstka kibiców i kilku dziennikarzy z sąsiedniego kraju.'


Dorota nie patrzyła

– Włączę stoper, zobaczymy ile to potrwa – rzuca ktoś kwaśny żart, a najsłynniejszy ringowy anonser świata Michael Buffer wykrzykuje swoje firmowe „Let's get ready to the rumble!". – Im bliżej walki, tym bardziej się boję – mówi któryś z przedstawicieli polskich mediów. Co było dalej, wszyscy widzieli... Jednostronny pojedynek. W drugiej rundzie Adamka przed deskami uratowały liny, w szóstej był liczony. Ale walczył dalej, choć nie mógł trafi ć rywala. W dziesiątej po kilku czy nawet kilkunastu kolejnych bombach ciągle stał na nogach, bardziej chyba siłą woli. Nie pomagał doping. Sędzia przerwał walkę. – Nigdy nie patrzę na to, co się dzieje w ringu, zasłaniam oczy. Kiedy ludzie krzyczą „Tomek, Tomek!", wiem, że jest dobrze. Tym razem chyba będę oglądała męża w akcji – mówiła żona Adamka kilka dni przed walką. Teraz już wiemy. Dorota nie widziała, ani nie słyszała ciosów zadawanych przez Ukraińca. Przez cały czas zakrywała oczy i zatykała uszy. Nie mogła znieść tych kilkudziesięciu minut. Z jej mężem nie było dobrze. Samo serce do pokonania wielkiego jak dąb i silnego jak tur Kliczki to za mało. – Dziękuję kibicom. Zawiodłem, nie wygrałem, a wy dalej jesteście ze mną – powiedział przez mikrofon. Porozbijany, opuchnięty jak po zderzeniu z ciężarówką. W odpowiedzi usłyszał: „dziękujemy!".


Pomyśli co dalej


– Wiesz co? Ten chłopak zasłużył na szacunek. To serce... Ludzie to docenili – mówi kolega z USA. Choć gdy czyta się komentarze po pojedynku, widać że nie do końca tak było. Kuba przyleciał specjalnie na walkę. Zresztą jak wielu innych polonusów. Kilkadziesiąt minut po walce Adamek wyjechał ze stadionu. W sali konferencyjnej wciąż siedział Witalij i Władymir. Starszy z braci wyglądał jak po sparingu, właściwie żadnych znaków stoczonej walki. Uśmiech, luz, rozmowa o przyszłorocznym EURO. Później trochę komplementów pod adresem Adamka i jego twardej szczęki. – W trzeciej rundzie trafi łem go naprawdę mocno i myślałem, że padnie. Ale stał i pomyślałem tylko „wow!". W czwartej rundzie było tak samo! Respekt dla Tomasza – mówił. Adamek jechał już wtedy do hotelu. Następnego dnia ruszył do domu w USA zastanowić się co dalej. Z samego rana w niedzielę powiedział nam tylko, że w tym roku do ringu na pewno nie wejdzie. A później zobaczymy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Thouvionne
Data: 14-09-2011 12:52:02 
"Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało, nic się nie stało, Polacy nic się nie stało!"

Oby ciąg dalszy nie nastąpił. Spokojnie, powoli odbuduje się fizycznie i psychicznie, ma jeszcze trzy próby do wyrównania rekordu Andrzeja.
Będzie dobrze.
 Autor komentarza: BYKZBRONXU2011
Data: 14-09-2011 12:53:28 
No najtrudniejszy test ma Góral za sobą zobaczył realia wagi ciężkiej na mistrzowskim poziomie..Z lepszym juz nie zawalczy ,,ma to szczęscie
 Autor komentarza: katolik2010Revision2
Data: 14-09-2011 12:54:23 
Adamek ma wiarę i wierzy w Boga i dlatego w przyszłości będzie Mistrzem Świata HW
 Autor komentarza: BYKZBRONXU2011
Data: 14-09-2011 12:56:12 
Ciekawe jak wyglądałaby walka z Wilderem,,,Który jest szybki wysoki i ma jebniecie,,
 Autor komentarza: VKliczko
Data: 14-09-2011 12:56:39 
Z tej lekcji pokory góral powinien nauczyć zachowywać się jak dzentelmen i po wygranej walce okazywać wielki szacunek do przeciwników, tak jak okazał mu Vit, a klepać to on se może Żone po ....
 Autor komentarza: katolik2010Revision2
Data: 14-09-2011 13:01:19 
VKliczko
Ty się od żony Adamka odczep. Adamek to jeden z bokserów o wysokiej kulturze i to jest niepodważalny fakt.
 Autor komentarza: DAB
Data: 14-09-2011 13:03:26 
Ja mu życzę jak najlepiej.Niektórzy wspominają tylko pieniądze,ale dlaczego tak wielu sławnych ludzi się łamie mimo ogromnych majątków gdy inni się od nich odwracają?Dlatego ,bo jesteśmy tylko ludźmi i mamy te jeb.ne chciane czy niechciane uczucia...
Porażki bolą,śmiech osób na których wsparcie się liczy jeszcze bardziej.Dlatego gdy człowiek upada,życzę mu aby się podniósł.
Nawet Gołoty po jego wpadkach było mi żal.Mimo ,że uciekł z ringu w walce z Tysonem wiedziałem ,że wewnątrz przeżywa swoiste piekło na ziemi.
Trzymaj się Tomek ,wygrasz jeszcze nie jedną walkę.
 Autor komentarza: Thouvionne
Data: 14-09-2011 13:14:26 
1. Walka nie była obciachem.
2. Pieniądze słusznie mu się należały za trud przygotowań, ryzyko, ból, potencjalne zagrożenie zdrowia, a nawet życia, narażenie się na docinki, a wręcz pośmiewisko.
3. Dał zarobić duże pieniądze wszystkim ze swojego otoczenia.
4. Jest pionierem w zastosowaniu dzięki swej walce znienawidzonego
(także przeze mnie) PPV.
5. Daje nadzieję na bardzo dobre walki w przyszłości o realne tytuły.
6. Na walkę z Władymirem Kliczko nikogo nie nabierze, bo walki tej po prostu nie będzie.
7. Podniósł się z jak feniks z popiołów mój ulubieniec Amir Khan, podniesie się i Tomek. To nie HitMan.
 Autor komentarza: Tomcur
Data: 14-09-2011 13:15:32 
Kasa musi się zgadzać
 Autor komentarza: Thouvionne
Data: 14-09-2011 13:16:03 
* "z" - skreślam
 Autor komentarza: WLADIMIRR
Data: 14-09-2011 13:17:41 
katolik2010Revision2

Widzę ze choroba psychiczna dalej się u ciebie rozwija w tempie ekspresowym
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 14-09-2011 13:21:28 
Dla mnie to temat zamknięty historia nudzą mnie już artykuły na temat walki z 10 września....
 Autor komentarza: Shawn6
Data: 14-09-2011 13:21:40 
Cry Me A River : (
 Autor komentarza: Thouvionne
Data: 14-09-2011 13:23:58 
Przyzwoity termin zakończenia to 18.09. Koniec oktawy tego święta. Wszak to walka XXI wieku w Polsce.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 14-09-2011 13:27:18 
Mam nadzieję, że doczekamy jeszcze w Polsce mistrza świata w boksie zawodowym, co do którego nie będzie żadnych wątpliwości, tylko powszechny szacunek. Widzę w tej roli Proksę lub Masternaka za kilka lat.
 Autor komentarza: katolik2010Revision2
Data: 14-09-2011 13:30:22 
WLADIMIRR
Lecz się na nogi bo na głowę już za późno.
 Autor komentarza: katolik2010Revision2
Data: 14-09-2011 13:33:04 
Hugo
Artur Szpilka też ma szanse.
 Autor komentarza: dzejmsblant
Data: 14-09-2011 13:37:20 
Hugo

podzielam Twoją opinię, Proksa i Masternak mają największe szanse. Po cichu licze jeszcze na Szpilke, jest mlody i w jego prime Kliczkos nie beda juz walczyc, oby tylko sam nie byl swoim najwieszym przeciwnikiem a bedzie dobrze
 Autor komentarza: bulat89
Data: 14-09-2011 13:39:19 
serce to nie wszystko... ale wszystko bez serca to ch**!
 Autor komentarza: WLADIMIRR
Data: 14-09-2011 13:40:04 
katolik2010Revision2

Widzisz to u mnie jest jeszcze szansa a u ciebie już nie
 Autor komentarza: cleberlang23
Data: 14-09-2011 13:41:13 
Wczoraj obejrzałem galę i faktycznie stanęliśmy na wysokości zadania. Nie sądziłem, że doczekamy w Polsce takiego widowiska. Co do walki jestem zawiedziony poziom zdecydowanie gorszy niż tej Kliczki z Hejem. Absolutnie żadnego pomysłu na walkę ze strony jego samego jak również i całego teamu. Wiem, że Tomek często czyta komentarze do artykułów na swój temat na portalu Boksera dlatego apeluje-- Tomku dość walk z frajerami pokroju Madalone i Burgera my tego już nie kupujemy---
 Autor komentarza: szandor72
Data: 14-09-2011 13:42:26 
Powiedzcie mi dlaczego pomoc nie nadeszła z góry do jasnej holery?!!
 Autor komentarza: katolik2010Revision2
Data: 14-09-2011 13:42:29 
dzejmsblant
Masz racje Artur Szpilka ma serce wojownika i będzie z niego Mistrz.
 Autor komentarza: Paulpolska
Data: 14-09-2011 13:44:16 
@ katolik2010Revision2

A ja wierzę w chodzący stolec i żadnego pożytku z tego nie mam :]
 Autor komentarza: katolik2010Revision2
Data: 14-09-2011 13:44:53 
szandor72
Co miałeś na myśli?
 Autor komentarza: Paulpolska
Data: 14-09-2011 13:45:47 
Wracając do Szpilki to może będzie mistrzem ale za 4-5 lat. Potężne braki jak na razie. Sama siła ciosu to za mało chyba, że już Kliczko na emeryturze będą. No Vitek na pewno
 Autor komentarza: dzejmsblant
Data: 14-09-2011 13:45:48 
katol

serce wojownika to niejeden ma ale on ma uderzenie z obu rąk, dobry balans, niezle chodzi na nogach a jest bardzo mlody. niech pracuje jak najwiecej nad obrona bo bedzie trafial na przeciwnikow ktorzy tez umieja sie bic
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 14-09-2011 13:46:11 
Nie tak miało być,przepraszam,zawiodłem ! I te słowa ,mimo wszystko dobrze świadczą o Tomaszu Adamku!Nie był przygotowany do tej walki ani fizycznie ani mentalnie,a trener potwierdził że chodziło o kasę!No cóż w biznesie tak bywa.Ciekawy jestem bardzo jak dalej potoczy się kariera Adamka!
 Autor komentarza: katolik2010Revision2
Data: 14-09-2011 13:46:23 
Poniższa wiadomość łamie postanowienia regulaminu. Użytkownik katolik2010Revision2 piszący z IP: 77.113.168.181 dostaje ostrzeżnie. Jeśli będzie dalej łamał regulamin, zostanie usunięty ze społeczności użytkowników serwisu.


Paulpolska
Modlisz się do własnego stolca?
 Autor komentarza: Paulpolska
Data: 14-09-2011 13:48:15 
@katolik2010Revision2

Cała wiara jak ktoś powiedział to "Miliony nieodebranych połączeń. Zero wychodzących" :]
 Autor komentarza: katolik2010Revision2
Data: 14-09-2011 13:51:05 
Paulpolska
Nie kpij z Boga i wiary bo marny twój los na Sądzie Ostatecznym
 Autor komentarza: Paulpolska
Data: 14-09-2011 13:52:11 
@katolik2010Revision2

To można kpić z czegoś czego nie ma ? ...
 Autor komentarza: glaude
Data: 14-09-2011 13:55:33 
Tomek nie przegrał według mnie z Vitkiem, tylko z Rogerem. W ogóle całym sztabem terenerskim.
Może i Roger lubi boks i pracuje w ringu całe życie, ale nie jest w tym dobry, jest też stary i najwyraźniej brak mu wiedzy czysto fizjologicznej nawet na poziomie podstawowym.

Trener od przygotowania fizycznego, to już kompletnie inny rozdział. Skąd oni go wytrzasnęli (?), to tajemnica "mundialu"- jak śpiewał kiedyś Łazuka. Facet powinien w cyrku występować, albo w programach typu "Mam (bez)talent".

Tomek dobrze był trenowany przez Gmitruka, ale tylko w LHW JHW. Ta taktyka w HW się nie sprawdzi, tu biją mocno i trzeba biegać i tańczyć- a nie frontalnie atakować. Shields go dobrze wyczuł i świetnie przygotował na Chrisa.

Tylko czy Tomek psychicznie się teraz odbuduje?
Był taki pacjent kiedyś. Facet koło pięćdziesiątki. Całe życie TIR-em jeździł. Raz ni z tego ni z owego z polnej drogi wyskoczył mu młodzian na motorze. Z chłopaka nic nie zostało. A facet mimo, że sobie poradził z tym w końcu (przy pomocy specjalistów i leków rzecz jasna) nigdy już nie jeżdził. Nawet własną osobówką. Rozmawiałem z nim parę razy i mówił, że jak tylko siądzie za kółko kończyny mu sztywnieją. Jest tak napięty, ze muszą mu pomagać wyjść zza kierownicy.

Mam nadzieję, że Góral nie będzie miał takiej fobii w stosunku do ringu, bo to sparaliżuje każde ruchy, a w konsekwencji każdą walkę.
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 14-09-2011 13:56:14 
katolik2010Revision2 - jak nie zgłosisz się dobrowolnie do dobrego psychiatry to twój los będzie marny znacznie wcześniej niż na Sądzie Ostatecznym.
 Autor komentarza: DarthMar
Data: 14-09-2011 13:57:35 
Dobrze,że chociaż przeprosił tych,którzy mu uwierzyli.Może niektórym to wystarczy...
 Autor komentarza: glaude
Data: 14-09-2011 13:57:38 
Myślę,że taką fobię ma Maccarinelli i już się zjej raczej nie wyzbędzie.
 Autor komentarza: katolik2010Revision2
Data: 14-09-2011 13:57:43 
Paulpolska
Komu wierzysz?
 Autor komentarza: WLADIMIRR
Data: 14-09-2011 13:58:29 
Adamek udowodnił ze jest beztalenciem jest dobry na tle spaślaków i emerytów bokser techniczny Adamek jest przy nim nikim
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 14-09-2011 13:59:36 
Katolik2010...nie używaj imienia Pana Boga nadaremnie!Znasz to? No to skończ bo przynosisz wstyd katolikom!I apeluje aby nie dyskutować z tym psedo katolikiem na żaden temat!
 Autor komentarza: katolik2010Revision2
Data: 14-09-2011 13:59:51 
StonkaKartoflana
Nie wiesz po co żyjesz.
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 14-09-2011 14:00:27 
glaude - Tomka mógłby trenować Dunnde, Steward czy Futch w najlepszych latach i tak by walka wyglądała tak samo bo Tomek nie był nigdy materiałem na pogromcę braci Kliczko.
Jakbyś nie trenował buldoga i tak nie wygra wyścigu z chartami
 Autor komentarza: Paulpolska
Data: 14-09-2011 14:00:28 
@katolik2010Revision2

Naukowcom bo ich tezy są potwierdzone. Taki program DISCOVERY - znasz ?
Gdyby Vit był 10cm niższy i miał o 10cm krótszy zasięg ramion to by go co najmniej 3-4 mogło pokonać, ale nie ma ;]
 Autor komentarza: katolik2010Revision2
Data: 14-09-2011 14:02:02 
lutonadam
Jeśli jeszcze ludziom bym się podobał nie byłbym sługą Chrystusa
 Autor komentarza: katolik2010Revision2
Data: 14-09-2011 14:04:23 
Paulpolska
Wierz naukowcom to wylądujesz na księżycu zamiast w Niebie.
Tezy naukowców są sprzeczne.
 Autor komentarza: szandor72
Data: 14-09-2011 14:06:34 
Katolik2010

miałem na mysli to co napisałem ciężko zrozumieć?
 Autor komentarza: Paulpolska
Data: 14-09-2011 14:07:23 
@katolik2010Revision2

Lepiej na księżycu stały grunt. Z nieba bym tylko spadał 8km w dół. Śmierć murowana :D

No tak świat stworzył Bóg ciekawe czy mu many starczyło ? Prędzej uwierzę w gry typu Gothic ;]
 Autor komentarza: liscthc
Data: 14-09-2011 14:10:05 
katolik2010Revision2
To może zamiast być sługą to zacznij być panem swojego losu.
Albo przejdź na ciemną stronę mocy!!!
http://www.youtube.com/watch?v=wJVmAh2ygws&feature=related

Co to Tomasza to myślę że powinien zostać w HW,bo jednak większość zawodników jest jak najbardziej w jego zasięgu.Po prostu Bracia grają w innej lidze,takiej dwuosobowej,cała reszta jest zbliżona poziomem do siebie.
 Autor komentarza: katolik2010Revision2
Data: 14-09-2011 14:10:18 
Paulpolska
I co będziesz na tym księżycu robił?
 Autor komentarza: Paulpolska
Data: 14-09-2011 14:12:01 
@katolik2010Revision2

Myślał o tych którzy głupkach co wierzą w Pismo Ś[n]ięte
 Autor komentarza: katolik2010Revision2
Data: 14-09-2011 14:13:19 
liść
Moim przewodnikiem jest Tomasz Adamek człowiek wielkiej wiary.
Chcesz czynić z siebie Boga?
 Autor komentarza: katolik2010Revision2
Data: 14-09-2011 14:15:00 
Paulpolska
Przestań obrażać uczucia religijne katolików! Jak śmiesz bluźnić?
 Autor komentarza: Paulpolska
Data: 14-09-2011 14:15:17 
@katolik2010Revision

Gdzie ta Twoja wiara jak miliony ludzi za nią ginęło. Co ja mówię miliardy niewinnych. Przez te popierzone religie w Średniowieczu i starożytności wybuchały setki nie potrzebnych wojen. Dziwnym trafem każdy wierzył w co innego. W Grecji nawet w 12 wow. To chyba na całym świecie wynika, że było ich 500
 Autor komentarza: Faraon
Data: 14-09-2011 14:15:21 
Autor komentarza: Paulpolska

Niepisz z tym kretynem bo i ciebie zbanują.
 Autor komentarza: WLADIMIRR
Data: 14-09-2011 14:15:40 
katolik2010Revision2

chcesz tu dalej posty wklejać radze ci zmień lekarza
 Autor komentarza: liscthc
Data: 14-09-2011 14:15:46 
katolik2010Revision2
Ja już się uczyniłem swoim Bogiem!!!! Zaznaczam,SWOIM.
 Autor komentarza: katolik2010Revision2
Data: 14-09-2011 14:22:17 
Jak z wami pisać o Tomaszu Adamku skoro cały czas bluźnicie przeciwko świetnemu bokserowi oraz religii?
 Autor komentarza: Banuko
Data: 14-09-2011 14:24:52 
katolik2010Revision2
Jak ty możesz być fanem boksu przecież to szatański sport :)
 Autor komentarza: DarthMar
Data: 14-09-2011 14:24:58 
Ale się forumowicze dają podpuszczać he he...A jakiś jeden gostek ma niezły ubaw.
 Autor komentarza: Faraon
Data: 14-09-2011 14:25:31 
Autor komentarza: katolik2010Revision2
Data: 14-09-2011 14:22:17
Jak z wami pisać o Tomaszu Adamku skoro cały czas bluźnicie przeciwko świetnemu bokserowi oraz religii?

A jak z tobą pisać o boksie jaj ciągle nawijasz o religi?
Jestem niewierzący ale niemam nic do religi a ty skup się na aspekcie sportowym a nie na duchowym a bendziesz doceniany bardziej.
POZDRAWIAM!!!
 Autor komentarza: katolik2010Revision2
Data: 14-09-2011 14:27:48 
Banuko
Boks to sport jak każdy inny, trzeba ciężko pracować przez lata na siłowni żeby coś osiągnąć, mistrzami są tylko nieliczni.
 Autor komentarza: glaude
Data: 14-09-2011 14:29:34 
Stonka
Nie zgadzam się z twoim zdaniem.
Tomek miałby szansę na remis/ wygraną z Vitkiem, ale nie przez KO. Uważam, ze przy nie zbieraniu na twarz i punktowaniu miałby realną szansę na remis, lub wygraną.
Teraz jednak to już nie ten sam człowiek. I nie wiadomo jak będzie dalej.
A twoje porównanie, no cóż ... też nie jest trafione. Tylko szkoda mi sie nad nim rozwodzić.
 Autor komentarza: Faraon
Data: 14-09-2011 14:29:34 
Autor komentarza: katolik2010Revision2
Data: 14-09-2011 14:27:48
Banuko
Boks to sport jak każdy inny, trzeba ciężko pracować przez lata na siłowni żeby coś osiągnąć, mistrzami są tylko nieliczni.

A to ciekawe?
Weż niepindol bo wiem coś o tym bendąc hokeistom 12 lat.
NARA!!!!
 Autor komentarza: katolik2010Revision2
Data: 14-09-2011 14:30:47 
Faraon
Bzdura!
Pisałem na początku o boksie ale niektórzy użytkownicy naśmiewali się i sami zaczynają pisać o religii więc im odpowiadam
 Autor komentarza: Faraon
Data: 14-09-2011 14:31:39 
Autor komentarza: katolik2010Revision2

Chodzi o to że nowości żadnej niepowiedziałeś!
Masz zakwasy czasami jak chodzisz do kościoła?
 Autor komentarza: Faraon
Data: 14-09-2011 14:32:42 
Autor komentarza: katolik2010Revision2

No to pisz dalej o boksie bo bogu tu nic do rzeczy..
 Autor komentarza: Paulpolska
Data: 14-09-2011 14:33:43 
Trzeba pracowac ciężko na siłowni żeby być dobrym bokserem ? Co za bzdura ! Powiedz to Sosnowskiego to jeszcze w mistrzostwo świata uwierzy. Corrie Sanders słaba sylwetka był mistrzem świata. Wymieniać dalej ? De la Hoya, Naseem Hamed, jakby nie było Adamek także nie ma atletycznej sylwetki, Paul Briggs. Prócz Adamka znasz chociaż kogoś z tych co wymieniłem ?
 Autor komentarza: liscthc
Data: 14-09-2011 14:35:06 
DarthMar
Nie wiem jak inni forumowicze,ale to ja mam niezły ubaw z Katolika.
 Autor komentarza: Faraon
Data: 14-09-2011 14:35:34 
Autor komentarza: Paulpolska
Mam do ciebie takie prywatne pytanie!
Jesteś z pszczyny?
POZDRAWIAM!!!
 Autor komentarza: katolik2010Revision2
Data: 14-09-2011 14:35:45 
Faraon
Chodzę codziennie
 Autor komentarza: Paulpolska
Data: 14-09-2011 14:36:34 
@Faraon

Nie, ale mimo to także pozdrawiam !
 Autor komentarza: Zakrza2
Data: 14-09-2011 14:37:09 
Że też komuś się chciało tyle pisać bredni.
 Autor komentarza: Faraon
Data: 14-09-2011 14:37:47 
Autor komentarza: katolik2010Revision2
Po co?
A nielepiej coś w czynie społecznym zrobic?
Naprzykład skosic trwke sąsiadowi!!
 Autor komentarza: katolik2010Revision2
Data: 14-09-2011 14:37:54 
liść
Z Noego też był ubaw dopóki nie nastał Wielki Potop 4000 lat temu.
 Autor komentarza: Banuko
Data: 14-09-2011 14:39:06 
katolik2010Revision2
To twoja religia tak pozwala okładać bliźniego swego, robić mu krzywdę, okaleczać mózg :) nie widzisz diabła pod ringiem podczas walki jak sie cieszy i zaciera ręce? Jak zacząłeś oglądać walki o to wiedz że już się coś z tobą dzieję :):) Szatan ciebie opętał !!! :)
 Autor komentarza: Faraon
Data: 14-09-2011 14:39:37 
Autor komentarza: Paulpolska
To w takim razie sorry bo masz podobną nazwe do takiego jednego co często fajnie mi się pisało.
Ja jestem z katowic...
 Autor komentarza: Paulpolska
Data: 14-09-2011 14:40:03 
@katolik2010Revision2


Taa a trzej królowie w jeden dzień dotarli na wielbłądach do Jerozolimy. Mimo iż dopiero w XV wieku najbardziej rozwinięta Europa zaczęła odkrywać nowe kontynenty. Włącz DISCOVERY proszę
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 14-09-2011 14:41:50 
glaude - patrząc na tą walkę możemy powiedzieć, że nawet zakładając Tomek był nie najlepiej przygotowany to maks jego możliwości to zremisować 2-3 rundy i dotrwać do końca.
Ali był dzieckiem kiedy wychodził do jednego siejącego postrach Listona, Foreman jak przyleciał na olimpiadę boks ćwiczył...od roku i miał niecałe 20 walk na koncie..

Złej baletnicy nawet.... itd
 Autor komentarza: Faraon
Data: 14-09-2011 14:42:03 
Autor komentarza: Paulpolska
Zablokowali mu kanały bo na tacy musi się zgadzać!!!
 Autor komentarza: katolik2010Revision2
Data: 14-09-2011 14:42:14 
Paulpolska
Kontynenty powstały dopiero jak opadła woda po Wielkim Potopie
 Autor komentarza: Paulpolska
Data: 14-09-2011 14:45:17 
@katolik2010Revision2

4000 lat temu powstały kontynenty ? :D to Ci nowina :D:D ja myślałem, że miliony lat temu miliony zanim żyły dinozaury :D

Poza tym co ma piernik do wiatraka ? Czytanie ze zrozumieniem sprawia Ci problemy ?
 Autor komentarza: liscthc
Data: 14-09-2011 14:46:03 
katolik2010Revision2
A co to za Bóg który morduje ludzi??? Bo jak inaczej nazwał byś zesłanie potopu.
Po za tym zbudowanie Arki jest nawet przy dzisiejszej technologii mało realne.Musiała by być ze 2 razy większa od "Jahre Viking" największego pływającego statku na świecie.Do tego z drewna!!!! Złamała by się na pierwszej lepszej fali.
 Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 14:47:34 
"Tomcur Data: 14-09-2011 13:15:32
Kasa musi się zgadzać "

Oczywiscie, ze musi. To jest przeciez BOKS ZAWODOWY. Wielu z was patrzy na te sytuacje poprzez pryzmat sportu amatorskiego, dumy z bycia przynaleznym do okreslonej narodowosci etc... W profesjonalnym swiecie licza sie przede wszystkim pieniadze i nie ma w tym niczego ekstremalnego.
 Autor komentarza: Faraon
Data: 14-09-2011 14:47:57 
Autor komentarza: StonkaKartoflana
Mam w domu książke a w sumie biblie MUHAMMADA ALI
GREATES OF ALL TIME sron 650 i bende ją wystawiał na aukcje na jakiś cel charytatywny.
Bogato ilustrowana naprawde bogato a w języku niemieckim!!!
POZDRAWIAM!!!
 Autor komentarza: Paulpolska
Data: 14-09-2011 14:48:56 
@liscthc

Nawet jakby posiadali technologie starożytnych Egipcjan budując ją z potężnych 2 tonowych bloków to by się zawaliła. Rozumiem ludzi którzy wierzyli w Boga z 500-700lat temu gdzie nic nie było udowodnione, ale DZIŚ ? Nauka potwierdza, że wiele co było zapisane w Piśmie Ś[n]iętym to wielka bzdura a ludzi nadal naiwni. Bez komentarza
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 14-09-2011 14:49:36 
katolik2010Revision2

"Moim przewodnikiem jest Tomasz Adamek człowiek wielkiej wiary"

"ten człowiek wielkiej wiary tłucze ludzi pięściami bliźnich, powodując ciężkie obrażenia ciała i odbierając im zdrowie, dostaje za to miliony "judaszowych srebrników", a robi to ku uciesze pijanego bezmózgiego tłumu"....

No fakt prawie jak Matka Teresa z Kalkuty..
 Autor komentarza: Faraon
Data: 14-09-2011 14:51:09 
Autor komentarza: Paulpolska
No akurat jeżeli chodzi o EGIPT to jestem bardziej ekspertem niż boks!!!
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 14-09-2011 14:51:45 
Faraon - też mam kupiłem kiedyś w Londynie:))))
 Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 14:52:42 
"Thouvionne Data: 14-09-2011 13:14:26 1. Walka nie była obciachem.
2. Pieniądze słusznie mu się należały za trud przygotowań, ryzyko, ból, potencjalne zagrożenie zdrowia, a nawet życia, narażenie się na docinki, a wręcz pośmiewisko.
3. Dał zarobić duże pieniądze wszystkim ze swojego otoczenia.
4. Jest pionierem w zastosowaniu dzięki swej walce znienawidzonego
(także przeze mnie) PPV.
5. Daje nadzieję na bardzo dobre walki w przyszłości o realne tytuły.
6. Na walkę z Władymirem Kliczko nikogo nie nabierze, bo walki tej po prostu nie będzie.
7. Podniósł się z jak feniks z popiołów mój ulubieniec Amir Khan, podniesie się i Tomek. To nie HitMan."

Z pewnoscia jest to w miare sprawiedliwe podsumowanie walki. Niestety, jak powiada czesto Larry Marchant, gdy bije sie dwoch dobrych piesciarzy, przewaznie tez ze znacznie lepszymi warunkami fizycznymi wygrywa. Vitali rowniez zaznaczyl po walce, ze Goral to najlepszy piesciarz na swiecie, ale niestety nie w wadze ciezkiej.
Sobotni pojedynek byl jednostronny, ale to nie powinno bylo nikogo zaskoczyc. Czyzby jednak zaskoczylo???
 Autor komentarza: Faraon
Data: 14-09-2011 14:53:51 
Autor komentarza: StonkaKartoflana
To gratulacje i podoba ci się ta biblia o Alim?
 Autor komentarza: liscthc
Data: 14-09-2011 14:53:55 
Paulpolska
Po za tym to on tą barkę budował sam???? Bo nawet najlepsza stocznia potrzebuje Lat.
 Autor komentarza: Paulpolska
Data: 14-09-2011 14:54:53 
Podsumowując powiem tak. Bardziej prawdopodobne jest istnienie UFO w kosmosie gdzie odkrywane są co chwile nowe planety niż Boga ponieważ póki "całego" wszechświata ludzie nie odkryją nie można wykluczyć istnienie kogoś poza naszą planetą.
@Faraon
To miło mi ja też się fascynuję tą kulturą, ale kolega katolik pewnie nie wie jak piramida wygląda bo mu Discovery odłączyli
 Autor komentarza: katolik2010Revision2
Data: 14-09-2011 14:55:02 
liść
Noe budował Arke ponad 100 lat więc była dostatecznie duża
 Autor komentarza: Paulpolska
Data: 14-09-2011 14:56:36 
@katolik2010Revision2

To nieźle się chłop trzymał biorąc pod uwagę, że zaczynac musiał gdzieś mając 20 to 120 żył wow to nieźle się trzymał jak jeszcze budował w dzien w dzień
 Autor komentarza: Deter
Data: 14-09-2011 14:56:57 
Faraon
Jak Ty znosisz te upały? Moja odporność na gorące dni jest zerowa niestety... jakbym miał wybór, wolałbym mieszkać w Skandynawii.
 Autor komentarza: Faraon
Data: 14-09-2011 14:57:27 
Autor komentarza: cop
Ja nigy Adamkowi nieubliżyłem choć niedawałem mu szans!
Dał zarobic Adamek to fakt! ale kto zarobił na tym?
PUBY
STACJE TV
Parkingowi?
Ale za to zapłacili ci co kochają boks i nietylko!!
Przestańmy o kasie rozmawiać!
 Autor komentarza: liscthc
Data: 14-09-2011 14:57:33 
katolik2010Revision2
To ile on żył????
 Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 14:58:55 
"WLADIMIRR Data: 14-09-2011 13:58:29 Adamek udowodnił ze jest beztalenciem..."

Czyli, ze cale znane nam struktury boksu zawodowego sa beznadziejnie wykreowane, skoro takie "beztalencie" moglo zdobyc tytuly w dwoch kategoriach wagowych i byc jednym z najlepszych (wciaz i to bez watpienia!)w trzeciej kategorii...LOL....
Porazka z Vitaliyem nie jest powodem do skreslania kogokolwiek a juz z pewnoscia nie jedynego dobrego piesciarza jakiego macie w swym kraju...oczywiscie oprocz Masternaka i Proksy.
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 14-09-2011 14:59:13 
Faraon - nazywając "Biblią" - książkę o czarnym innowiercy strasznie bluźnisz i nędzny Twój los na sądzie ostatecznym...
Moja rada załóż wór pokutny weź bat i lejąc się po grzbiecie udaj się przez egipską pustynię o chlebie i wodzie do Palestyny a może będzie Ci odpuszczone!!!
 Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 15:00:59 
"Faraon Data: 14-09-2011 14:57:27
...Ale za to zapłacili ci co kochają boks i nietylko!!
Przestańmy o kasie rozmawiać! "

Zaplacili czym? Przeciez rozmawiamy o boksie zawodowym a nie o zadnych zawodach amatorskich w Little Chicken Village...LOL... Nie ma w tym niczego wyjatkowego.
 Autor komentarza: Talib
Data: 14-09-2011 15:01:06 
Artur Szpilka bedzie ciezkim championem na pincet%
 Autor komentarza: Faraon
Data: 14-09-2011 15:01:22 
Autor komentarza: Deter
W sumie na kopalni nabyłem odporności pracując w ciężkich warunkach i ciepłych a nadodatek mało tlenu a widocznie ciepło mi służy choć czasami mam dośc tego upału!!
POZDRAWIAM!!!
Mam 3 dni wolne!!
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 14-09-2011 15:01:29 
Faraon - fajnie napisana, bardzo dużo szczegółów, ale była pisana w współpracy z Alim więc pewnie nie jest do końca obiektywna.
 Autor komentarza: katolik2010Revision2
Data: 14-09-2011 15:02:59 
liść
Biblia podaje że Noe żył 950 lat( 350 po potopie)
 Autor komentarza: Faraon
Data: 14-09-2011 15:03:16 
Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 14-09-2011 14:59:13
Faraon - nazywając "Biblią" - książkę o czarnym innowiercy strasznie bluźnisz i nędzny Twój los na sądzie ostatecznym...
Moja rada załóż wór pokutny weź bat i lejąc się po grzbiecie udaj się przez egipską pustynię o chlebie i wodzie do Palestyny a może będzie Ci odpuszczone!!!

Chyba tak zrobie a czy to coś da? he he!!
 Autor komentarza: liscthc
Data: 14-09-2011 15:04:40 
katolik2010Revision2
No to musiał prowadzić zdrowy tryb życia.A piszą coś o jego diecie???
 Autor komentarza: Faraon
Data: 14-09-2011 15:05:17 
Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 14-09-2011 15:01:29
Faraon - fajnie napisana, bardzo dużo szczegółów, ale była pisana w współpracy z Alim więc pewnie nie jest do końca obiektywna.

No musze się zgodzic ale ta książka wyjasnia wiele rzeczy i polecam innym ją jesli zdołają gdzieś kupić!!!?
 Autor komentarza: Faraon
Data: 14-09-2011 15:08:04 
Szkoda ze u nas niema takich wydań o boksie i ogólnie o sporcie a zresztą niemcy zawsze mieli dobre lektóry o sporcie.
Kiedyś niebyło internetu i każda nowinka z świata sportu była na wage złota..
 Autor komentarza: katolik2010Revision2
Data: 14-09-2011 15:08:50 
liść
Nie ma nic na temat diety
 Autor komentarza: liscthc
Data: 14-09-2011 15:10:07 
A ja tylko oglądałem Film o Alim pt. "Facing Ali" i choć jakimś wielkim fanem jego nie jestem to Film naprawdę kapitalny.Pzy okazji fajne historie kilku jego przeciwników poznałem.Zwłaszcza Hisoria George'a Chuvalo mnie ujęła.
 Autor komentarza: Faraon
Data: 14-09-2011 15:10:07 
Napewno stosował diete Kwaśniewskiego!
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 14-09-2011 15:12:46 
COPnięty

Ambrose napisał, że Adamek przegra wszystkie rundy zanim polegnie przed czasem z Witalijem.

Nazwałeś go wtedy "największym idiotą w świecie boksu"...
Ambrose idealnie przewidział przebieg walki, który od twoich przewidywań różnił się o 180 stopni!!
więc jeśli on jest "największym idiotą" to kim jesteś ty
 Autor komentarza: katolik2010Revision2
Data: 14-09-2011 15:13:08 
Faraon
Kwas to lepiej niech się nie pokazuje publicznie bo znowu złapie choroby filipińskiej i zacznie kiwać się w dół i w górę przemawiając do psa Saby Ludwika Dorna.
 Autor komentarza: Faraon
Data: 14-09-2011 15:15:04 
Pisałem kiedyś że w hurghadzie w rock cafe jest duży poster Andrzeja Gołoty z jego autografem to taka ciekawostka.
Byłem w tamtym tygodniu i na tym miejscu wisi nadal.
 Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 15:16:51 
"cleberlang23 Data: 14-09-2011 13:41:13
Wczoraj obejrzałem galę i faktycznie stanęliśmy na wysokości zadania. Nie sądziłem, że doczekamy w Polsce takiego widowiska..."


Cala gala byla zorganizowana naprawde na swiatowym poziomie. Jezeli mowimy juz teraz tylko o tym co sie dzialo na stadionie, to musze przyznac iz atmosfera byla rewelacyjna a to co robili kibice, wstajac i siadajac w kolejnych sektorach by spowodowac cos na zasadzie "fali" przelewajacwej sie wokol plyty glownej stadionu bylo naprawde rewelacyjne. Oswietlenie i naglosnienie rowniez bez zadnych zastrzezen a i miasto noca po walce rowniez jest powodem do milych wspomnien.
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 14-09-2011 15:16:59 
katolik2010Revision2 - nawiedzony człowieku mowa o lekarzu Kwaśniewskim, nie o naszym nędznym ex prezydencie.
 Autor komentarza: katolik2010Revision2
Data: 14-09-2011 15:18:38 
StonkaKartoflana
Na kogo będziesz głosował w wyborach i dlaczego?
 Autor komentarza: Faraon
Data: 14-09-2011 15:19:04 
Autor komentarza: cop
Uważasz że gwizdanie na Witalija to dobre wspomnienie?
 Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 15:21:22 
"StonkaKartoflana Data: 14-09-2011 15:12:46 COPnięty
Ambrose napisał, że Adamek przegra wszystkie rundy zanim polegnie przed czasem z Witalijem.
Nazwałeś go wtedy "największym idiotą w świecie boksu"...
Ambrose idealnie przewidział przebieg walki, który od twoich przewidywań różnił się o 180 stopni!!
więc jeśli on jest "największym idiotą" to kim jesteś ty "

Najwyrazniej niezalapes co sie tutaj dzialo, ale jest was tutaj wiecej, wiec nir bede cie personalnie obarczal wina za brak intelektu. Powtorze co napisalem wczoraj:
...male wyjasnienie dla niewyedukowanej czesci spolecznosci forum, czyli dla zdecydowanej wiekszosci…LOL.... Boks zawodowy to biznes, nic personalnego. Wiem, ze wiekszosc z was nie ma o tym najmniejszego pojecia, ale podniecacie sie nieistotnym faktem, ze napisaliscie na tym forum jak to Klitschko wygra z Adamkiem a teraz macie satysfakcje z faktu iz zgadliscie tak bardzo nieprzewidywalny wynik, ktory byl predykamentalnie uwarunkowany przez 99% bokserskich ekspertow…LOL…
Nie chce mi sie nawet bawic w detale i odpowiadac na pytania, dlaczego wirtualny cop byl tak pewien zwyciestwa Gorala a teraz pisze iz wynik byl latwy do przewidzenia. Jest to zupelnie nieistotne w kontekscie ostatniego weekendu.
Raz jeszcze: boks zawodowy to biznes....
 Autor komentarza: adam77
Data: 14-09-2011 15:22:31 
azbest(cop) gdzie byles??
 Autor komentarza: Faraon
Data: 14-09-2011 15:22:36 
cop!
jezeli chcesz normalnej konwersacji na temat boksu to niema sprawy!
Tylko niepisz o biznesie i marketingach a postaraj sie zrozumieć co niektórych nawet jeśli się z ich opinią niezgadzasz.

Szczerze to już wole ciebie niż tego KATOLIKA!!!
Zrozumiałeś?
 Autor komentarza: milan1899
Data: 14-09-2011 15:22:59 
no proszę jaki piękny wzruszający artykuł , przyznać Wam się muszę że nie doczytałem do końca bo bym się popłakał ,
myślał że da radę jak zawsze , przygotowany był jak nigdy wcześniej , szkoda że wola boża w tym dniu była w narożniku Vita , Wład i reszta może już sie bać bo limit pecha w dniu 10.09 wyczerpał Górał do końca świata , a Góral pozbawiony pecha to nieuchwytny punkt do złapanai przez cala obecna wąską i szeroką czołowkę HW

Tomku jestemy z Tobą przy Władzie PPV też wykupimy nawet jak będzie kosztowac 100 zł bo oglada Cie w ringu to jedna z najwiekszych życiowych przyjemniśći , na koniec takie zwykłe polskie Trzym się chłopaku :)
 Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 15:25:48 
"Faraon Data: 14-09-2011 15:19:04
Uważasz że gwizdanie na Witalija to dobre wspomnienie?"

Niezauwazylem zadnych niewlasciwych zachowan kibicow na stadionie. Widzialem dosc duzo takich, ktorzy prawdopodobnie pod wplywem emocji wypili odrobinke za duzo, ale porownujac atmosfere z innych wydarzen bokserskich, moge zdecydowanie stwierdzic iz byla rewelacyjna.
Vitali walczyl w Polsce, wiec bedac Ukraincem zebral normalna dawke "gwizdow" jak kazdy inny piesciarz walczacy poza swoim krajem. Nie bylo w tym nic personalnego a raczej typowe zachowanie fanow boksu.
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 14-09-2011 15:26:17 
@cop
W zasadzie mam gdzieś twoją dyskusję z userami forum , chodzi mi tylko o jedno , na pytanie o twoją maksymalną pewność wygrania Tomka w tej walce ,zmieniasz temat na to ,że użytkownicy się cieszą bo przewidzieli przegraną Tomka . Ale to nie o to chodzi , oni się pytają jakie masz teraz argumenty by odpowiedzieć dlaczego Adamek przegrał ,i jeszcze jedną zmianę tematu wprowadzasz mówiąc o zarobkach Górala
 Autor komentarza: Faraon
Data: 14-09-2011 15:27:37 
Autor komentarza: cop
Znowu się wykręcasz i skończ piepszyć o edukacji bo zaraz tobie się oberwie i znowu to samo bendzie w koło macieju a jesteś gorzej niż uparty osioł!!
 Autor komentarza: Faraon
Data: 14-09-2011 15:28:48 
Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 15:25:48
"Faraon Data: 14-09-2011 15:19:04
Uważasz że gwizdanie na Witalija to dobre wspomnienie?"

Niezauwazylem zadnych niewlasciwych zachowan kibicow na stadionie. Widzialem dosc duzo takich, ktorzy prawdopodobnie pod wplywem emocji wypili odrobinke za duzo, ale porownujac atmosfere z innych wydarzen bokserskich, moge zdecydowanie stwierdzic iz byla rewelacyjna.
Vitali walczyl w Polsce, wiec bedac Ukraincem zebral normalna dawke "gwizdow" jak kazdy inny piesciarz walczacy poza swoim krajem. Nie bylo w tym nic personalnego a raczej typowe zachowanie fanow boksu.

Czy aby napewno byłeś na tej gali?
 Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 15:30:30 
Patrzac na te wszystkie nienawiscia przesiakniete "komentarze" widze tylko mizerne intelektualnie zastepy stonek ziemniaczanych, silnych bolkow, napoleonkow, PW ubogich umyslowo, stasiow jasiow tygryskow, milankow, adamow77 lub innych numerow i co tam jeszcze uda sie wynalezc w szczerym polskim polu burakowym, probujacych udowodnic wirtualnemu copowi…hmmm… ciekawe co?
Oh, juz wiem...LOL... Trafnie wytypowaliscie wynik walki Adamek-Vitali i z tego sie tak cieszycie? Czyzby naprawde bylo to az takie trudne? I to ma swiadczyc o fakcie, ze niektorzy tutaj czuja sie jakimis znawcami boksu zawodowego?
Hmmm, w takim razie gratuluje...LOL...
 Autor komentarza: Faraon
Data: 14-09-2011 15:33:22 
Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 15:30:30
Patrzac na te wszystkie nienawiscia przesiakniete "komentarze" widze tylko mizerne intelektualnie zastepy stonek ziemniaczanych, silnych bolkow, napoleonkow, PW ubogich umyslowo, stasiow jasiow tygryskow, milankow, adamow77 lub innych numerow i co tam jeszcze uda sie wynalezc w szczerym polskim polu burakowym, probujacych udowodnic wirtualnemu copowi…hmmm… ciekawe co?
Oh, juz wiem...LOL... Trafnie wytypowaliscie wynik walki Adamek-Vitali i z tego sie tak cieszycie? Czyzby naprawde bylo to az takie trudne? I to ma swiadczyc o fakcie, ze niektorzy tutaj czuja sie jakimis znawcami boksu zawodowego?
Hmmm, w takim razie gratuluje...LOL...

Sam sobie udowodniłeś że jesteś zakłamanym głupcem!!!
 Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 15:34:24 
"Faraon Data: 14-09-2011 15:28:48
Czy aby napewno byłeś na tej gali?"

LOL... Na tej we Wroclawiu i na dziesiatkach innych. A ty byles kiedykolwiek na waznych galach bokserskich?
 Autor komentarza: katolik2010Revision2
Data: 14-09-2011 15:34:43 
Poniższa wiadomość łamie postanowienia regulaminu. Użytkownik katolik2010Revision2 piszący z IP: 77.113.168.181 dostaje ostrzeżnie. Jeśli będzie dalej łamał regulamin, zostanie usunięty ze społeczności użytkowników serwisu.


cop
Popieram cie w każdym calu, nie rozumiem jak można pluć na Adamka i cieszyć się z jego przegranej?
Taka już mentalność na ty forum stonek ziemniaczanych, silnych bolkow, napoleonkow, stasiow jasiow tygryskow, milankow, adamow77

To są ludzie, którym nic nie przetłumaczysz...
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 14-09-2011 15:34:49 
katolik2010Revision2 - na nikogog, jestem aspołeczną mendą
 Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 15:37:08 
"szansepromotions Data: 14-09-2011 15:26:17 @cop
W zasadzie mam gdzieś twoją dyskusję z userami forum , chodzi mi tylko o jedno , na pytanie o twoją maksymalną pewność wygrania Tomka w tej walce ,zmieniasz temat na to ,że użytkownicy się cieszą bo przewidzieli przegraną Tomka . Ale to nie o to chodzi , oni się pytają jakie masz teraz argumenty by odpowiedzieć dlaczego Adamek przegrał ,i jeszcze jedną zmianę tematu wprowadzasz mówiąc o zarobkach Górala..."Przeczytaj uwaznie, co napisalem juz tutaj parokrotnie wczoraj i dzisiaj:

Psy Pawlowa…
To taka drobna refleksja po wczorajszym powrocie do domu i przeczytaniu skrawkow “komentarzy” na bokser.org. Niestety, ale nie mialem czasu by przebrnac przez ten caly bezsensowny arsenal wypelniony plastkowymi pociskami, bufonada, chamstwem i najzwyklejsza frustracja tych, ktorzy ciesza sie…Hmmmm, no wlasnie z czego?
Moze male wyjasnienie dla niewyedukowanej czesci spolecznosci forum, czyli dla zdecydowanej wiekszosci…LOL.... Boks zawodowy to biznes, nic personalnego. Wiem, ze wiekszosc z was nie ma o tym najmniejszego pojecia, ale podniecacie sie nieistotnym faktem, ze napisaliscie na tym forum jak to Klitschko wygra z Adamkiem a teraz macie satysfakcje z faktu iz zgadliscie tak bardzo nieprzewidywalny wynik, ktory byl predykamentalnie uwarunkowany przez 99% bokserskich ekspertow…LOL…
Nie chce mi sie nawet bawic w detale i odpowiadac na pytania, dlaczego wirtualny cop byl tak pewien zwyciestwa Gorala a teraz pisze iz wynik byl latwy do przewidzenia. Jest to zupelnie nieistotne w kontekscie ostatniego weekendu.
Raz jeszcze: boks zawodowy to biznes. Moze by udowodnic punkt, zadam kilka prostych pytan i postarajcie sie w miare logiczny sposob na nie odpowiedziec. Spojrzcie na swoje finanse po walce Adamek-Klitschko i bedac szczerymi sami ze soba odpowiedzcie: czy zauwazyliscie istotne zmiany w podstawowej strukturze tej tak istotnej dla egzystencji kazdego z nas komorki?
Cala gama aktywnosci zwiazanych z pojedynkiem Klitschko – Adamek objela swym kregiem dosc duzo ilosc pieniedzy i innych istotnych wartosci, ktorych pominac nie mozna, ale czy jakakolwiek ich czesc splynela na wasze konta bankowe?
Wiecie dlaczego nie? Dlatego, ze nie macie odwagi, talentu i wielu innych rzeczy by zdobyc to w ringu a poza nim, niestety wymagana jest rowniez inteligencja by osiagnac sukces.
Raz jeszcze, boks zawodowy to biznes, czyli pieniazki. Wasza frustracja wynika z prostego faktu, iz poczuliscie sie w jakis sposob oszukani i najprostrza forma odreagowania swej bezsilnosci jest wulgaryzm i szczycenie sie swa glupota prowincjonalnego kmiota. Jak juz wspomnialem, Psy Pawlowa…LOL…
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 14-09-2011 15:37:53 
COPnięty - wytypowanie przez ciebie wyniku kompletnie odwrotnego do przebiegu walki świadczy o twojej nieziemskiej wiedzy o boksie. LOL,LOL
NIEPRAWDAŻ?
 Autor komentarza: milan1899
Data: 14-09-2011 15:38:25 
Autor komentarza: katolik2010Revision2
Data: 14-09-2011 15:34:43
cop
Popieram cie w każdym calu, nie rozumiem jak można pluć na Adamka i cieszyć się z jego przegranej?
Taka już mentalność na ty forum stonek ziemniaczanych, silnych bolkow, napoleonkow, stasiow jasiow tygryskow, milankow, adamow77

To są ludzie, którym nic nie przetłumaczysz...

Katolik

przeczytaj mój powyższy wpis , ja się z tej listy wypisuje , Twoje wpisy mnie nawróciły , znowu wuerze w Gorala , przyjmniecie mnie do swojej bandy z powrotem , nie chce już bładzić

a przesmiewcom mozna powiedziec tylko jedno , szybkość to sila i szybkosć zabija a Tomek jest szybki , na pewno szybszy od Włada ,
 Autor komentarza: katolik2010Revision2
Data: 14-09-2011 15:38:46 
StonkaKartoflana
Skoro nie głosujesz to nie miej pretensji do nikogo, że jest coś nie tak! Zrozumiano!?
 Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 15:39:55 
Moze by uatrakcyjnic polemike, zwroce uwage na fakt, ze Vitali zdominowal Adamka i co do tego nie ma zadnych watpliwosci. Pytaniem jest jednak zasadniczym kwestia tego, dlaczego jestescie tak zaskoczeni???
Czyzby wmowiono wam, ze "maly Adamek" ma szanse na wygranie walki z Godzilla??? Interesujace. Kto wam to wmowil...LOL...
 Autor komentarza: adam77
Data: 14-09-2011 15:39:59 
cop (abest)

"probujacych udowodnic wirtualnemu copowi…hmmm… ciekawe co?"

ze jestes nie dojebem cwanym tylko przez neta,chcialem sie z toba spotakac na walce ale ty co pajacu zesrales sie..

jedne proste pytanie

powiedz mi pajacu dlaczego adamek przegral??? azbest chce poznac twoje tlumacznia..
 Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 15:42:32 
"StonkaKartoflana Data: 14-09-2011 15:37:53 COPnięty - wytypowanie przez ciebie wyniku kompletnie odwrotnego do przebiegu walki świadczy o twojej nieziemskiej wiedzy o boksie. LOL,LOL
NIEPRAWDAŻ? "

Kto ci powiedzial o jakichkolwiek nawet probach mojego "typowania"...LOL... Naprawde stoneczka jestes az do tego stopnia infantylny, ze manipulowanie toba jest az tak latwe, czy tylko udajesz w tym momencie? Oh, a moze myslisz, ze jestes jakims bokserskim ekspertem, gdyz czytajac wirtualnego copa, odkryles iz zgadles wynik walki lepiej niz on???
LOL... Stonka, naprawde???
 Autor komentarza: liscthc
Data: 14-09-2011 15:43:12 
cop
Tyle piszesz o tej kreatywności,a teraz zdaje się że zacięła ci się płyta.
Nie chodzi tu o to czy ktoś trafnie typował czy nie,tylko o fakt że kogoś kto nie dawał szans Adamkowi,jak Ambrose nazywałeś....wiadomo jak.
Pisałeś że Vit jeszcze nie walczył z kimś takim jak Tomek,że to nie jest spasiony Briggs,że to nowa jakość HW i takie tam bzdety,a prawda jest taka że wypadł bardzo podobnie do Briggsa.Wielu tu pisało że to Tomek będzie miał problem bo nie walczył z kimś pokroju Vita i to się sprawdziło.Ja nie czuję dumy z tego powodu,ale tak się stało.
Po prostu zachowujesz się jak byś prowadził tu jakieś swoje gierki,czemu one służą??? Oświeć nas,bo po walce naprawdę pieprzysz jakieś farmazony.
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 14-09-2011 15:43:13 
COPnięty - dużo słów, żadnej treści! ze swym bełkotliwym słowotokiem nadajesz się co najwyżej na akwizytora domokrążcę wciskający emerytom chińską tandetę
 Autor komentarza: Faraon
Data: 14-09-2011 15:47:41 
Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 15:34:24
"Faraon Data: 14-09-2011 15:28:48
Czy aby napewno byłeś na tej gali?"

LOL... Na tej we Wroclawiu i na dziesiatkach innych. A ty byles kiedykolwiek na waznych galach bokserskich?

He He!
Na niejednej a mieszkam przy samym spodku w katowicach na Gołocie byłem
Na paru galach w HAMBURGU i jeszcze innych a ty byłeś na jakimś meczu hokejowym?
 Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 15:48:44 
"adam77 Data: 14-09-2011 15:39:59
...ze jestes nie dojebem cwanym tylko przez neta,chcialem sie z toba spotakac na walce ale ty co pajacu zesrales sie.."

LOL...Typowe prowincjonalne zachowanie sfrustrowanego swa bezsilnoscia intelektuialnego niedorajdy. Nie jestes tutaj jedynym, ktorego sznureczki sa pociagane nieustannie. Moze tylko fakt, ze najwyrazniej nie zdajesz sobie z tego sprawy, jest odrobine smieszny.
Z tym spotkaniu w rzeczywistosci, to mozesz sobie tylko pogdybac i powyobrazac jakbys to pobil wirtualnego copa...LOL... Nie bede nawet na takie tematy dyskutowal, ale powiem, ze pozostaloby to w kwestii marzen nawet gdyzbs spostkal mnie "oko w oko"... Nie znaczy to absolutnie, ze moja intelektualna dominacja nad szaraczkami forumowymi jest gorsza od moich fizycznych zdolnosci. Walki w rzeczywistosci mozemy jednak pozostawic w sferze domyslow, gdyz takimi tylko sa, aczkowiek mozesz mi udowodnic, iz myle sie co do twoich intelektualnych wartosci...LOL...
 Autor komentarza: amatuk
Data: 14-09-2011 15:51:11 
A tak wogole to w czym problem? Adamek przegral, wiekszosc tutaj powinna czuc satysfakcje; ja jestem rozczarowany nie tym ze przegral ale stylem w jakim to zrobil, bede mu dalej kibicowal, czemu nie?
 Autor komentarza: Faraon
Data: 14-09-2011 15:51:23 
Cop
Ja akurat grałem i moge się pochwalic że znam osobiście Czerkawskiego i Oliwe a co wiencej mam pare fotek z nimi porobione.
Krzysztof Oliwa muwi tobie to coś?
 Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 15:51:54 
"StonkaKartoflana Data: 14-09-2011 15:43:13 COPnięty - dużo słów, żadnej treści! ze swym bełkotliwym słowotokiem nadajesz się co najwyżej na akwizytora domokrążcę wciskający emerytom chińską tandetę"

Juz dawno zauwazylem, ze zbyt duzo slow kreuje sytuacje, w ktorej jestes zmieszany jak male dziecko. Przeczytaj, a jak zrozumiesz to powroc i moze wowczas porozmawiamy o tym, czym naprawde jest boks zawodowy. Moze wowczas dostrzezesz to, o czym cala ta historia jest.
A-ha stonka...i nie mow mi o wiedzy na tematy boksu zawodowego, gdyz to mozemy zweryfikowac...LOL...
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 14-09-2011 15:53:58 
katolik2010Revision2 - nie zrozumiano!!! - to że nie wybieram śmieciarzy którzy sprzątają moją ulicę nie znaczy że nie mogę narzekać że jest brudno! bo śmieciarzom płacą z moich podatków.
ZROZUMIANO?
 Autor komentarza: katolik2010Revision2
Data: 14-09-2011 15:54:15 
JA TO WAM POWIEM KRÓTKO:
COP WAS NISZCZY I KASUJE:))))))))))))))))))))
 Autor komentarza: milan1899
Data: 14-09-2011 15:54:20 
czy Wy naprawde nie widzicie ze gdyby Góral najebal teraz Vita ,a nastepnie jeszcze bardziej Włada to w wieku 35 lat niemiałby juz żadnych wyzwań , Góaral przegrał bo Bóg tak chciał , ale wiem że Bóg chce również widzieć Tomka z wszystkimi pasami , tyle ze jeszcze nie teraz Panowie

więcej wiary i stonować komentarze bo piszecie o przyszłym dominatorze HW
 Autor komentarza: milan1899
Data: 14-09-2011 15:55:23 
Autor komentarza: Faraon
Data: 14-09-2011 15:51:23
Cop
Ja akurat grałem i moge się pochwalic że znam osobiście Czerkawskiego i Oliwe a co wiencej mam pare fotek z nimi porobione.
Krzysztof Oliwa muwi tobie to coś?

tez mam z Nimi zdjecia , Oliwa to ma dopiero warunki ledwie siegam mu do brody :)
 Autor komentarza: Faraon
Data: 14-09-2011 15:56:04 
Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 15:51:54
"StonkaKartoflana Data: 14-09-2011 15:43:13 COPnięty - dużo słów, żadnej treści! ze swym bełkotliwym słowotokiem nadajesz się co najwyżej na akwizytora domokrążcę wciskający emerytom chińską tandetę"

Juz dawno zauwazylem, ze zbyt duzo slow kreuje sytuacje, w ktorej jestes zmieszany jak male dziecko. Przeczytaj, a jak zrozumiesz to powroc i moze wowczas porozmawiamy o tym, czym naprawde jest boks zawodowy. Moze wowczas dostrzezesz to, o czym cala ta historia jest.
A-ha stonka...i nie mow mi o wiedzy na tematy boksu zawodowego, gdyz to mozemy zweryfikowac...LOL...

Zwerifikować powiadasz?
No tak internet tobie pomoże ale ring na LIVE w wykonaniu z kimkolwiek tutaj to by tak zweryfikował że twoje ekspertyzy bokserskie by wybił tobie z głowy!!
Jesteś padliną tego portalu!!
 Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 15:57:01 
"Faraon Data: 14-09-2011 15:47:41
Na niejednej a mieszkam przy samym spodku w katowicach na Gołocie byłem
Na paru galach w HAMBURGU i jeszcze innych a ty byłeś na jakimś meczu hokejowym? "

Jak wspominalem, od momentu "high school" interesuje sie boksem zawodowym a od chwili kiedy zaczlem pracowac, uczeszczam na gale bokserskie. Przez te dlugie lata zebralo sie tego troche. Policz soibie 20 razy przynajmniej 7-10 gal kazdego roku. O meczach hokejowych na najwyzszym poziomie mozesz sobie tylko pomarzyc. Ja mam obok siebie Boston Bruins, na ktorych mecze jezdzilem bedac jeszcze nastolatkiem a nazwiska takie jak Messier, Gretzky, Oates, Neely i setki innych mam nadzieje sa ci znane. Swoja droga twojego Czrkawskyego widzialem wielokrotnie "na zywo" w latach dziewiedziesiatych, kiedy gral w Bostonie. Niczym mnie tutaj nie zaskoczyles...
 Autor komentarza: adam77
Data: 14-09-2011 15:57:02 
cop(azbest)

maly czlowieczku ciage piszesz to samo,robisz sie juz nudny.

ale wiesz co nie chce mi sie pisac z toba azbest.

chce tylko znac twoja opinie-dlaczego adamek przegral(dwa zdania)
 Autor komentarza: katolik2010Revision2
Data: 14-09-2011 15:57:15 
StonkaKartoflana
Nie wybierasz śmieciarzy bo nie mają na ciebie wpływu. Natomiast rząd ma i to bardzo duży więc jeśli nie chodzi na wybory czyli gó...o cie to obchodzi więc zamknij jape! Zrozumiano!?
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 14-09-2011 15:58:24 
COPnięty- 1.nie ma nic bardziej śmiesznego niż pisanie że kimś manipulujesz w internecie zawsze można wyłączyć komputer i mieć to w dupie.
2. nigdy nie napisałem że mam specjalną wiedzę na temat boksu . Twoja (nie)wiedza dawno została zweryfikowana.
 Autor komentarza: Faraon
Data: 14-09-2011 15:58:49 
Autor komentarza: milan1899
Gratulacje!!
Zresztą Oliwa fajnie lał się na meczach he he...
POZDRAWIAM!!!
 Autor komentarza: adam77
Data: 14-09-2011 15:59:33 
katolik2010Revision2 ten idiota te pewnie przydupas cop(abesta)
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 14-09-2011 15:59:42 
katolik2010Revision2 "w japę" to ci koledzy wsadzali siusiaki. Zrozumiałeś frajerku.
 Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 16:00:00 
"Faraon Data: 14-09-2011 15:56:04
...ring na LIVE w wykonaniu z kimkolwiek tutaj to by tak zweryfikował że twoje ekspertyzy bokserskie by wybił tobie z głowy!!
Jesteś padliną tego portalu!! "

Jak juz wspomnialem, frustracja ludzi malutkich, ktorzy mysla, ze dostajac baty na forum, mogliby cokolwiek zrobic w rzeczywistosci. Moge cie zapewnic, ze "wybicie wirtualnemu copowi z glowy" w ringu nie byloby takie latwe...LOL...
 Autor komentarza: Faraon
Data: 14-09-2011 16:02:01 
Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 15:57:01
"Faraon Data: 14-09-2011 15:47:41
Na niejednej a mieszkam przy samym spodku w katowicach na Gołocie byłem
Na paru galach w HAMBURGU i jeszcze innych a ty byłeś na jakimś meczu hokejowym? "

Jak wspominalem, od momentu "high school" interesuje sie boksem zawodowym a od chwili kiedy zaczlem pracowac, uczeszczam na gale bokserskie. Przez te dlugie lata zebralo sie tego troche. Policz soibie 20 razy przynajmniej 7-10 gal kazdego roku. O meczach hokejowych na najwyzszym poziomie mozesz sobie tylko pomarzyc. Ja mam obok siebie Boston Bruins, na ktorych mecze jezdzilem bedac jeszcze nastolatkiem a nazwiska takie jak Messier, Gretzky, Oates, Neely i setki innych mam nadzieje sa ci znane. Swoja droga twojego Czrkawskyego widzialem wielokrotnie "na zywo" w latach dziewiedziesiatych, kiedy gral w Bostonie. Niczym mnie tutaj nie zaskoczyles...

Tak TAk tylko że ja grałem z nimi BARANIE i wiem co to HOKEJ a ty jedynie jako widz
NAPRZOD JANOW
GKS TYCHY
GKS KATOWICE
 Autor komentarza: milan1899
Data: 14-09-2011 16:03:13 
Autor komentarza: Faraon
Data: 14-09-2011 15:58:49
Autor komentarza: milan1899
Gratulacje!!
Zresztą Oliwa fajnie lał się na meczach he he...
POZDRAWIAM!!!

czerkawski na zywo to taki normalny gosciu ale Oliwa robił wrazenie , te jego bary plus wysunieta szczeka , nie wiem ile musialbym wypic zeby z Nim wyskoczyc na solowkę :)

swoja droga byl kiedys w KSW do Pudziana przymierzany
 Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 16:03:21 
"StonkaKartoflana Data: 14-09-2011 15:58:24 COPnięty- 1.nie ma nic bardziej śmiesznego niż pisanie że kimś manipulujesz w internecie zawsze można wyłączyć komputer i mieć to w dupie.
2. nigdy nie napisałem że mam specjalną wiedzę na temat boksu . Twoja (nie)wiedza dawno została zweryfikowana."

Stonka, wciaz nie przeczytales i oczywiscie nie zrozumiales co sie tutaj wydarzylo. Mowisz, ze nie jestes osoba, ktora mozna manipulowac? No coz, moze uwierzylbym, gdybym nie pamietal twojego "user name"... Zadaj sobie jedno pytanie, czy weryfikowanie jakiejkolwiek wiedzy na tematy boksu zawodowego, moze byc oparte na fakcie, iz Vitali pokonal Adamka? Pomysl przez sekunde nad odpowiedzia i poczytaj to co wczesniej napisalem, moze zalapisz...LOL...
 Autor komentarza: katolik2010Revision2
Data: 14-09-2011 16:03:56 
StonkaKartoflana
Jesteś wyjątkowym prowincjonalnym prymitywnym człowieczkiem skoro nie jesteś w stanie odpowiedzieć używając argumentów.
 Autor komentarza: cienkiBolek
Data: 14-09-2011 16:04:25 
ludzie poco dyskutowac z tym copem jelopem przeciez to osoba ktora kopnieta w dupe mowilaby ze uderzyla sie o noge pierdzieli teraz o biznesie jest tu tylko dla prowokacji i tyle zwykly wynajety pacanek i tyle przecierz chyba nikt niedaje sie wkrecic ze to amerykanin nauczyl sie polskiego w mowie i pismie hahah bez jaj przecietnego amerykanca macie w jerry springer show to wymieszanie wiesniaka polglowka i nieudacznika ludzie olejcie go bo to jest jedyne wyjscie mielismy juz u nas dyzurnego satyryka kraju krolowa ktora jest tylko jedna i teraz LEGENDARNEGO copa jelopa (co ich wszystkich laczy ) to ze oglosili sie sami.chyba ze sa tu na portalu ludzie co tak uwazaja wiec prosze niech to potwierdza pewnie wiekszosc chciala by poznac ten jego fanclub ogolnie to dziwie sie nawet tym co z nim sie zadaja bo po jego powrocie i nastepnych bzdetach okazuje sie ze robil sobie jaja nawet z tych ktorych uznal za ok na tym portalu a mialem nadzieje ze przez ta peknieta szybe wyssa mu ten parzywy pysk nie przemek:)
 Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 16:05:47 
"Faraon Data: 14-09-2011 16:02:01
Tak TAk tylko że ja grałem z nimi BARANIE i wiem co to HOKEJ a ty jedynie jako widz
NAPRZOD JANOW
GKS TYCHY
GKS KATOWICE "

Baranie? LOL... ladnie faraonku, ladnie...LOL... Mam nadzieje, ze cisnienie cie nie zabije...LOL... Ponadto, polski hokej na lodzie to parodia, wiec nawet jakbys gral w druzynie zdobywajacej mistrzostwo calego podworka, znaczy to nic...LOL...
 Autor komentarza: znienacka00
Data: 14-09-2011 16:05:59 
Katolik powrocil w nowej wersji,jako Lucyfer haha
 Autor komentarza: katolik2010Revision2
Data: 14-09-2011 16:06:06 
adam77
Masz fobie dziecino z pierwszej łapanki na punkcie copa.
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 14-09-2011 16:07:31 
katolik2010Revision2 - używam takich samych argumentów jak ty matole "zamknij japę" to dla ciebie kmiocie argument?
 Autor komentarza: katolik2010Revision2
Data: 14-09-2011 16:07:33 
znienacka00
Lucyfer to niewidzialny duch
 Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 16:08:29 
"adam77 Data: 14-09-2011 15:59:33 katolik2010Revision2 ten idiota te pewnie przydupas cop(abesta) "

Hmmmm??? Ten adam77(azbest) -cokolwiek to w waszym slangu znaczy, to z pewnoscia "przydupas" cienkiego bolka i stonki...LOL... Cala grupa intelektualnie zreformowana i do tego wielcy "znafcy" gdyz zgadli wynik trudnej do przeidzenia walki Adamek-Klitschko...LOL...
 Autor komentarza: Faraon
Data: 14-09-2011 16:09:19 
Autor komentarza: milan1899
No to byś się nadział na niego nieżle ale pamiętam jak z bodika dostałem od niego to chodzić nieumiałem!
Czerkawski fajny gościu zresztą jego była pani Izabela skorópko to ładna kobieta i zresztą co by niebyło to nadal kocham hokej
BOKS
BILARD
Odnosnie bilardu to moim kolegą jest ROTER wicemistrz europy w snuckera!!
Sorry że się chwale ale taka mała odskocznia!!
 Autor komentarza: katolik2010Revision2
Data: 14-09-2011 16:10:47 
StonkaKartoflana
Zrozum, że jeśli nie chodzisz na wybory to nie powinieneś nikogo krytykować skoro nie masz zdania w dniu wyborów?
Wyjechałeś mi z jakimś śmieciarzem sprzątającym na ulicy... Toż to jest śmiech na sali co ty wypisujesz:))))))))
 Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 16:10:48 
"adam77 Data: 14-09-2011 15:57:02
chce tylko znac twoja opinie-dlaczego adamek przegral(dwa zdania)"

Przegral, gdyz byl zdecydowanie gorszy od najlepszego ciezkiego na swiecie. Przeskoczenie roznic fizycznych bylo niemozliwe do osiagniecia...
 Autor komentarza: Faraon
Data: 14-09-2011 16:14:03 
Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 16:05:47
"Faraon Data: 14-09-2011 16:02:01
Tak TAk tylko że ja grałem z nimi BARANIE i wiem co to HOKEJ a ty jedynie jako widz
NAPRZOD JANOW
GKS TYCHY
GKS KATOWICE "

Baranie? LOL... ladnie faraonku, ladnie...LOL... Mam nadzieje, ze cisnienie cie nie zabije...LOL... Ponadto, polski hokej na lodzie to parodia, wiec nawet jakbys gral w druzynie zdobywajacej mistrzostwo calego podworka, znaczy to nic...LOL...

Tego mi niemusisz gadać
A znasz zasady gry w hokej?
 Autor komentarza: Faraon
Data: 14-09-2011 16:14:54 
NHL no tak i tak daleko niezaszedłem!!
 Autor komentarza: cienkiBolek
Data: 14-09-2011 16:15:22 
jelop pisze ze nielatwo by z nim bylo w ringu no i macie z nim dyskusje na poziomie bo ja powiem ze moge go zapewnic ze szybciej niz mu sie wydaje on pewnie zaraz cos bedzie pierdzielil i tyle z tego a mogl latwo sie przekonac jak by bylo latwo dojechalo by go pewnie z chcecia pol portalu niezapomniane wrazenia z wycieczki do polski gratis wracali by razem samolotem wypudrowani jak dwa gejki copek jelopek do jet taki portalowy hejek gejek
 Autor komentarza: liscthc
Data: 14-09-2011 16:15:29 
katolik2010Revision2
To poczytaj siebie,bo to co ty tu wypisujesz to dopiero Bomba!!!

cop
Oświecisz nas w końcu!!!
Co się tu takiego wydarzyło???
Myślisz że kogoś tu zmanipulowałeś,uknułeś jakąś intrygę,czy co???
 Autor komentarza: amatuk
Data: 14-09-2011 16:16:35 
''Autor komentarza: cop Data: 14-09-2011 16:10:48 "adam77 Data: 14-09-2011 15:57:02
chce tylko znac twoja opinie-dlaczego adamek przegral(dwa zdania)"

Przegral, gdyz byl zdecydowanie gorszy od najlepszego ciezkiego na swiecie. Przeskoczenie roznic fizycznych bylo niemozliwe do osiagniecia...''

To ze przegral nie bylo niespodzianka, zaskoczeniem bylo dla mnie styl porazki.
 Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 16:16:54 
"cienkiBolek Data: 14-09-2011 16:04:25
...przecietnego amerykanca macie w jerry springer show to wymieszanie wiesniaka polglowka i nieudacznika..."

LOL...tego typu porownania weryfikuje codzienna rzeczywistosc. Te cale nasz przecietyne amerykanskie spoleczenstwo, jest tak glupie a te twoje takie inteleigentne, a przykladow dominacji jest tak duzo, ze wrecz nie mozna uwierzyc jakim cudem nasze pozycje na swiecie sa tak drastycznie inne od twoich sugestii... Nie wiem nawet czy rozumiesz bolku...LOL...
 Autor komentarza: adam77
Data: 14-09-2011 16:17:37 
katolik2010Revision2

synku spierda... tylko tyle ci napisze,szkoda mojego czasu na ciebie...
 Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 16:18:29 
"amatuk Data: 14-09-2011 16:16:35
To ze przegral nie bylo niespodzianka, zaskoczeniem bylo dla mnie styl porazki."

jaki byl ten styl? Obejrzlem walke "na zywo" i dwukrotnie nagrana z HBO. Nie bardzo rozumiem co macie na myslio mowiac styl?
 Autor komentarza: katolik2010Revision2
Data: 14-09-2011 16:19:12 
adam77
Nie napinaj się tak mocno bo ci żyłka pierdząca pęknie
 Autor komentarza: liscthc
Data: 14-09-2011 16:20:53 
cop
Ano,taki był styl,że Tomek był tłem,nie wypadł lepiej niż jechany tu Briggs.
 Autor komentarza: adam77
Data: 14-09-2011 16:21:09 
azbest

"Cala grupa intelektualnie zreformowana i do tego wielcy "znafcy" gdyz zgadli wynik trudnej do przeidzenia walki Adamek-Klitschko...LOL"

czyzby najwiekszy fanatyk azbest tez nie wierzyl w zyciestwo adamka??
 Autor komentarza: cienkiBolek
Data: 14-09-2011 16:24:15 
adam77 podoba mi sie twoj styl :)taki dosadny choc niestety w internecie malo skuteczny na pacankow krzykaczy ale w prawdziwym zyciu na stowe by zadzialal na jelopkacopka i tego nawiedzonego przydupasa wydaje mi sie ze po pierwszym lisciu w pysk katol stalby sie ateista
 Autor komentarza: adam77
Data: 14-09-2011 16:25:50 
katolik2010Revision2

kretynie chyba pomylies fora.

To jest forum na temat boksu-LOL
 Autor komentarza: liscthc
Data: 14-09-2011 16:26:05 
katolik2010Revision2
Bo jak nie ma na kogo głosować to się nie głosuje,ja kiedyś głosowałem i co??? i Gówno wielkie było,jest i będzie!!!!!
 Autor komentarza: katolik2010Revision2
Data: 14-09-2011 16:27:08 
cienkiBolek
Jesteś prymitywny niczym dres na wiejskiej bramce na dyskotece.
 Autor komentarza: cienkiBolek
Data: 14-09-2011 16:28:15 
katolik :) BOG ZAPLAC przydupasie
 Autor komentarza: 14thor
Data: 14-09-2011 16:31:15 
cop pojecie to ty masz akurat o wszystkim,tylko nie o tym ze pierdolisz straszliwe bzdury.akurat ty jestes ostatnia osoba ktora powinna zabierac tu glos na jakikolwiek temat.ze szczegolnym uwzglednieniem boksu.adamek polegl i to nie podlega dyskusji.szanuje tych jego kibicow ktorzy nie dorabiaja do tego faktu ideologii.prawda niestety jest taka ze jest o klase gorszy,i nie widac raczej mozliwosci na jego mistrzostwo swiata w HW.nawet na pasek Povetkina.
 Autor komentarza: katolik2010Revision2
Data: 14-09-2011 16:32:24 
cienkiBolek
Jaki ty jesteś pewny, że dałbyś komuś z liścia na live.....Dziecko wracaj do przedszkola bo tam jest twoje miejsce
 Autor komentarza: nik
Data: 14-09-2011 16:33:31 
niezla trzoda na tym forum :)
 Autor komentarza: cienkiBolek
Data: 14-09-2011 16:36:37 
ciekawe czy jakby jakims BOSKIM cudem wygralby adamek to copek jelopek pierdzielilby pewnie ze tylko prawie on przewidzial przeciez to smieszne gosc jest poje... jakich malo nawet katol ten jego nowy sancho pansa tylko moze byc giermkiem zreszta zna swoje miejsce sam sobie wybral taka role
 Autor komentarza: Waters
Data: 14-09-2011 16:37:26 
Do cop
Kolego cop.
Od dawna czytam komentarze i śledzę co tutaj sie dzieje. Zawsze lubiłem czytać to co piszesz. Nie podobało mi się tylko to w jaki sposób traktujesz innych userów, ale nie o tym chciałem pisać. Mała refleksja nt Twojej osoby. Teraz, gdy poznałem Twoje oblicze mam pewien niesmak, coś jak kac... Od dawna śledziłem poczynania Tomka Adamka w boksie, żyłem nimi. Fascynowała i nadal fascynuje mnie jego osoba. Nie rozliczm go z ppv, nie licze jego pieniedzy. Nic mnie to nie obchodzi, sam zarabiam i sam swoje licze. Na gali we Wrocławiu byłem razem z moją Żoną, nie liczyłem się z wydatkiem kilku tysięcy pln ( do dzisiaj mam czarna opaske na reku), podchodziłem do tej walki bardzo emocjonalnie, dodam nawet, że modliłem się o powodzenie w misji Adamka, a moja Żona nawet w trakcie walki jak mi później powiedziała... Wszystko na nic. Nie udało się. Trudno. Czemu o ty piszę... Chce Ci pokazać jak można wierzyć, dopingować, emocjonowac się tym sportem i miedzy innymi Adamkiem. Takie prawo sportowego kibica. Nie myślę teraz o tym ile on zarobił, a Ty tylko potrafisz jak sie okazuje o tym pisać... Piszesz w dodatku, ze to nic ekstremalnego... Ot otóż wiedz, ze przez taka Twoją postawe dzisiaj wielu hejterów jeszcze bardziej zaboli fakt, iż Adamek sporo zarobił. Jezeli tylko pieniądze i zysk sa dla Ciebie ważne , to kolego wskazuje to tylko i wyłącznie na Twój ekstremalny upadek. Zero wartości, zero moralności... Zero człowieka w człowieku. Cel osiągnięty? WOW ... Jeżeli w realu jestes taki sam jak wirtualny cop to jesteś przykładem upadku i jako człowiek dla mnie sie nie liczysz... Pozdrawiam mimo wszystko!!!
Oddany kibic, amator bokserski( nie fanatyk )i uzytkownik tego forum.
Tomasz Kwiatkowski
 Autor komentarza: cienkiBolek
Data: 14-09-2011 16:39:43 
katol jestem pewien na 100 % sancho panso nawet krzyz i woda swiecona by ci niepomogla
 Autor komentarza: cops
Data: 14-09-2011 16:40:47 
wybaczcie mi forumowicze za niesfornego copa, wiedzcie ze jest pozytecznym idiota, nabija komentarze na orgu i wymieniajc jego nick napelniasz portfel marketingowcowi, wyladowujacym sie w cyberswiecie, odregowujac zdrade bylej zony. Biedaczku pogodz sie z tym bo serce nie wytrzxma...LOL..
 Autor komentarza: Faraon
Data: 14-09-2011 16:41:11 
Autor komentarza: Waters
Data: 14-09-2011 16:37:26
Do cop
Kolego cop.
Od dawna czytam komentarze i śledzę co tutaj sie dzieje. Zawsze lubiłem czytać to co piszesz. Nie podobało mi się tylko to w jaki sposób traktujesz innych userów, ale nie o tym chciałem pisać. Mała refleksja nt Twojej osoby. Teraz, gdy poznałem Twoje oblicze mam pewien niesmak, coś jak kac... Od dawna śledziłem poczynania Tomka Adamka w boksie, żyłem nimi. Fascynowała i nadal fascynuje mnie jego osoba. Nie rozliczm go z ppv, nie licze jego pieniedzy. Nic mnie to nie obchodzi, sam zarabiam i sam swoje licze. Na gali we Wrocławiu byłem razem z moją Żoną, nie liczyłem się z wydatkiem kilku tysięcy pln ( do dzisiaj mam czarna opaske na reku), podchodziłem do tej walki bardzo emocjonalnie, dodam nawet, że modliłem się o powodzenie w misji Adamka, a moja Żona nawet w trakcie walki jak mi później powiedziała... Wszystko na nic. Nie udało się. Trudno. Czemu o ty piszę... Chce Ci pokazać jak można wierzyć, dopingować, emocjonowac się tym sportem i miedzy innymi Adamkiem. Takie prawo sportowego kibica. Nie myślę teraz o tym ile on zarobił, a Ty tylko potrafisz jak sie okazuje o tym pisać... Piszesz w dodatku, ze to nic ekstremalnego... Ot otóż wiedz, ze przez taka Twoją postawe dzisiaj wielu hejterów jeszcze bardziej zaboli fakt, iż Adamek sporo zarobił. Jezeli tylko pieniądze i zysk sa dla Ciebie ważne , to kolego wskazuje to tylko i wyłącznie na Twój ekstremalny upadek. Zero wartości, zero moralności... Zero człowieka w człowieku. Cel osiągnięty? WOW ... Jeżeli w realu jestes taki sam jak wirtualny cop to jesteś przykładem upadku i jako człowiek dla mnie sie nie liczysz... Pozdrawiam mimo wszystko!!!
Oddany kibic, amator bokserski( nie fanatyk )i uzytkownik tego forum.
Tomasz Kwiatkowski

Bardzo mądrze napisane!
 Autor komentarza: cops
Data: 14-09-2011 16:42:05 
wracajac do tematu Thomas nie dal serce w ringu... Po prostu dal d...
 Autor komentarza: katolik2010Revision2
Data: 14-09-2011 16:50:38 
Ludzie kiedy zrozumiecie, że w tej walce chodziło o $$$$$
Adamek $$$$$ wygrał i kasa się zgadza i koniec tematu...
Antyfanom Adamka został tylko jazgot na forum:)))))
 Autor komentarza: Waters
Data: 14-09-2011 16:53:52 
Dodam tylko, że Ci wszyscy, którzy zyczyli Adamkowi kalectwa itp są w mojej ocenie jeszcze niżej niz wirtualny cop... A ci którzy liczą mu kase, niech się wezmą w końcu sami do roboty. Pisanie o dawaniu dupy przez Adamka za dolary swiadczy tylko o tych co tak piszą... Pozdrawiam wszystkich normalnych userów ( choć nie ze wszystkimi się zgadzam...)
 Autor komentarza: cops
Data: 14-09-2011 16:54:10 
a jaki stosunek do mamony wyraza Bog "katoliku"?
 Autor komentarza: cops
Data: 14-09-2011 16:57:00 
swiadczy o tym ze ludzie maja glowe na karku i w tej glowie sprawne oczy oraz mozg. Pozdramiamy
 Autor komentarza: Faraon
Data: 14-09-2011 16:58:00 
Autor komentarza: Waters
Zgadzam się z tym też!!!
POZDRAWIAM!!!!
 Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 17:01:36 
"Waters Data: 14-09-2011 16:37:26 Do cop
Kolego cop.
Od dawna czytam komentarze i śledzę co tutaj sie dzieje. Zawsze lubiłem czytać to co piszesz. Nie podobało mi się tylko to w jaki sposób traktujesz innych userów, ale nie o tym chciałem pisać. Mała refleksja nt Twojej osoby. Teraz, gdy poznałem Twoje oblicze mam pewien niesmak, coś jak kac... Od dawna śledziłem poczynania Tomka Adamka w boksie, żyłem nimi. Fascynowała i nadal fascynuje mnie jego osoba. Nie rozliczm go z ppv, nie licze jego pieniedzy. Nic mnie to nie obchodzi, sam zarabiam i sam swoje licze. Na gali we Wrocławiu byłem razem z moją Żoną, nie liczyłem się z wydatkiem kilku tysięcy pln ( do dzisiaj mam czarna opaske na reku), podchodziłem do tej walki bardzo emocjonalnie, dodam nawet, że modliłem się o powodzenie w misji Adamka, a moja Żona nawet w trakcie walki jak mi później powiedziała... Wszystko na nic. Nie udało się. Trudno. Czemu o ty piszę... Chce Ci pokazać jak można wierzyć, dopingować, emocjonowac się tym sportem i miedzy innymi Adamkiem. Takie prawo sportowego kibica. Nie myślę teraz o tym ile on zarobił, a Ty tylko potrafisz jak sie okazuje o tym pisać... Piszesz w dodatku, ze to nic ekstremalnego... Ot otóż wiedz, ze przez taka Twoją postawe dzisiaj wielu hejterów jeszcze bardziej zaboli fakt, iż Adamek sporo zarobił. Jezeli tylko pieniądze i zysk sa dla Ciebie ważne , to kolego wskazuje to tylko i wyłącznie na Twój ekstremalny upadek. Zero wartości, zero moralności... Zero człowieka w człowieku. Cel osiągnięty? WOW ... Jeżeli w realu jestes taki sam jak wirtualny cop to jesteś przykładem upadku i jako człowiek dla mnie sie nie liczysz... Pozdrawiam mimo wszystko!!!
Oddany kibic, amator bokserski( nie fanatyk )i uzytkownik tego forum.
Tomasz Kwiatkowski "


Bardzo dobry komentarz i doceniam twoja szczerosc. Mysle, ze odrobine zamieszania wywolanego prawdopodobnie niezrozumieniem sytuacji, spowodowalo iz wielu uzytkownikow tego forum bardzo emocjonalnie podchodzi do tematu. Wszystko co napisalem na temat finansowego aspektu boksu zawodowego jest prawda znana tym, ktorzy w tym biznesie pracuja, badz tez maja odrobine szersze zrozumienie aspektow profesjonalnych. Z pewnoscia nikogo nie zaskoczylem wspominajac o dominujacym znaczeniu pieniedzy w tym sporcie. Jezeli ktokolwiek nie wiezial, ze wszystkie wieksze portale spolecznosciowe sa arena dla marketingu, analiz, zbierania danych etc, to przepraszam iz otworzylem tym ososbom oczy. Moje personalne zaangazowanie jest prawdopodobnie bardzo podobne do twojego, gdyz z pewnoscia wydalem wiecej pieniedzy by byc w Polsce i obejrzec walke na zywo. Czy tego zaluje? Absolutnie nie. Bylo fantastycznie i aczkolwiek wynik walki nie byl taki jakiego bym sobie zyczyl, gdyz naprawde Adamek jest jednym z grupy 18-20 moich ulubionych bokserow, to jednak moje profesjonalne podejscie do boksu zawodowego nie pozwala mi na emocjonalny aspekt oceny takiego wydarzenia.
Dodam, ze wirtualny cop jest w wielu postaciach i na wielu forum na calym swiecie. Nie ma w tym niczego nadzwyczajnego. Oczywiscie nie wszedzie jest to ta sama osoba i cele sa inne, ale ogolne zalozenia sa zawsze bardzo podobne. Mam nadzieje, ze ci bardziej inteligentni rozumieja to doskonale, gdyz nie sa to zadne tajemnice skrywane przez wieki, a naturalny progres spoleczenstwa w erze cybernetycznej dominacji. Mowiac o etyce czy moralnosci, zdecydowanie otwieramy "Puszke Pandory"...
Rowniez pozdrawiam, dodajac iz jestem wielbicielem boksu zawodowego od tak dlugiego czsu, ze zadne reakcje mnie zaskoczyc nie moga.
Pozdrowionka.
 Autor komentarza: cops
Data: 14-09-2011 17:04:54 
zgoda tylko osob zyczacych kalectwa tu nie bylo.. A cop majacy pozywke z rzekomo"kalectwa intelektualnego"jest ok.. Wiele negatywnych opini bylo reakcja na wynaturzenia copa.. No tak ale widzicie tylko 1 strone medalu..
 Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 17:05:55 
"liscthc Data: 14-09-2011 16:20:53 cop
Ano,taki był styl,że Tomek był tłem,nie wypadł lepiej niż jechany tu Briggs."

Zgadzam sie, ze Adamek nie wypadl tak jak wielu oczekiwalo, ale faktem jest rowniez iz zadal wiecej ciosow celnych Vitaliyowi niz jakikolwiek inny przeciwnik Ukrainca od chwili walki z Lewisem. Oczywiscie nie zmienia to faktu, iz przegral zdecydowanie z najlepszym ciezkim na swiecie.
 Autor komentarza: cienkiBolek
Data: 14-09-2011 17:09:11 
adamek teraz zamieni piosenke na wyjscie zamiast pamietaj to bedzie ojcze jedyny zielony dolarze w sumie coza roznica tez funky polack a polacy tez lykna ten marketingowy (jak bedzie szedl ta droga ) bubel
 Autor komentarza: cienkiBolek
Data: 14-09-2011 17:11:42 
zadal wiele celnych ciosow tak fakt szkoda tylko ze kliczko po walce moglby isc do slubu a adamek nadawal sie na nastepnego pacjenta dla doktora housa fakt nadupc... witalijowi celnie az dudnialo na stadionie
 Autor komentarza: Waters
Data: 14-09-2011 17:17:33 
cops
były takie osoby, które zyczyły mu kalectwa co było zenujące dla mnie i nie tylko dla mnie jako kibica ale przede wszystkim jako człowieka. Co do 1 strony medalu to nie do mnie, bo jak pewnie zauważyłeś ja widze dwie...
Co do refleksji po walce: Na żywo juz w 1 szej rundzie wiedziałem, że jest tylko kwestia czasu jak Adamek padnie. Jak obejrzałem to póżniej w TV to nie wygladało juz tak strasznie. Przewaga była druzgocaca. Niestety, nie zgodzę się jednak z opiniami, ze Adamek nie próbował. Próbowal jak mógł, aże niewiele mógł.. Trudno bywa i tak. Życie toczy się dalej. Ciekawią mnie dalsze losy. Jeżeli Adamek da jeszcze kilka dobrych walk z czołówką HW to czy nadal będziecie wieszać na nim psy? Jeżeli wygra z czołówką, nadal powiecie, że to PORTFELIK? Pytam powaznie, bo do kilku walk ze znaczącymi zawodnikami moze dojść. W przypadku wygranej okaże się poprostu, iż K2 sa nie do osiagnięcia i tyle? Czy to ujmie cos Adamkowi?
 Autor komentarza: nik
Data: 14-09-2011 17:20:21 
Adamek jest kozak, niejeden tutaj go opluwajacy chcialby byc na jego miejscu tylko nie ma odwagi do tego sie przyznac; Adamek jest natchnieniem tak samo dla psychofanow jaki i AntyPsychofanow, dzieki niemu macie okazje zaistniec na tym forum, ktos zawsze czy tego chce czy nie musi czytac pierdoly takie jak np. niejakiego cienkiego (doslownie) bolka i innych .
 Autor komentarza: cops
Data: 14-09-2011 17:20:57 
to bylo wyjscie po wyplate. No i kpina z kibicow. A za pieniadze szacunku nie kupi
 Autor komentarza: nik
Data: 14-09-2011 17:24:00 
Niejednokrotnie pisalem ze wierze w jego zwyciestwo powtarzajac jednoczesnie ze nie jest faworytem, wynik walki mnie nie zaskoczyl ale styl w jaki Tomek przegral, to najbardziej mnie zasmucilo bo liczylem ze bedzie wiekszym zagrozeniem dla Wita, tak przynajmniej wynikalo z poprzenich jego walk min. z Arreola.
 Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 17:24:10 
"cops Data: 14-09-2011 17:20:57
to bylo wyjscie po wyplate. No i kpina z kibicow. A za pieniadze szacunku nie kupi"

Adamek ma kibicow i szacunek czegos takiego jak ty jest zbednym balastem w zyciu.
 Autor komentarza: katolik2010Revision2
Data: 14-09-2011 17:26:48 
nik
Pięknie pojechałeś cienkiemu bolkowi:)
 Autor komentarza: Faraon
Data: 14-09-2011 17:27:43 
Waters
nik

No niestety coś w tym jest i serce ściska jak ubliza się sportowcom.
Zapewne co niektórzy w gniewie pisali a co niektórzy specjalnie ale cóż ta walka uświadomiła wiele aspektów oblicza tego pojedynku.

Ja zwracam się tylko z taką prośbą!
Szanujmy sportowców i samych siebie tutaj nawet jezeli się niezgadzamy a epitety są niepotrzebne no nie?
Niejesteśmy aniołkami i zdarza się WKURWIC!!!
Ale słowa typu
Warzywo
Cwel
Itd są niepotrzebne i nietolerowane.
POZDRAWIAM!!!!
 Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 17:28:01 
"Waters Data: 14-09-2011 17:17:33
...Jeżeli Adamek da jeszcze kilka dobrych walk z czołówką HW to czy nadal będziecie wieszać na nim psy? Jeżeli wygra z czołówką, nadal powiecie, że to PORTFELIK? Pytam powaznie, bo do kilku walk ze znaczącymi zawodnikami moze dojść. W przypadku wygranej okaże się poprostu, iż K2 sa nie do osiagnięcia i tyle? Czy to ujmie cos Adamkowi? "

Niech pewnego rodzaju bardziej obiektywnym wyznacznikem sytuacji bedzie reakcja Ring Magazine. Zespol Rankingowy utrzymal pozycje Adamka, potwierdzajac iz jest on wciaz czolowym zawodnikiem wagi ciezkiej.
 Autor komentarza: cops
Data: 14-09-2011 17:28:20 
tylko przed walka bylo widac jak to sie skonczy.. Czy kibicowanie polega na dopingowaniu naszgo by wygral czy przetrwal po prostu?
Na wygranie ani jednego argumentu niebylo .. O przetrwanie? Tylko po co..by wiecej zdrowia tracil? W takim razie co miala dowiesc ta walka?
 Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 17:31:42 
"nik Data: 14-09-2011 17:20:21
Adamek jest kozak..."

To nie ulega najmniejszej watpliwosci. Stanac w ringu zawodnikowi, ktory jeszcze niedawno walczyl jako LHW, z kims takim jak Vitali jest zdecydowanie symptomem tego co nazywacie "bycie kozakiem".
 Autor komentarza: milan1899
Data: 14-09-2011 17:31:46 
Autor komentarza: nik
Data: 14-09-2011 17:20:21
Adamek jest kozak, niejeden tutaj go opluwajacy chcialby byc na jego miejscu tylko nie ma odwagi do tego sie przyznac; Adamek jest natchnieniem tak samo dla psychofanow jaki i AntyPsychofanow, dzieki niemu macie okazje zaistniec na tym forum, ktos zawsze czy tego chce czy nie musi czytac pierdoly takie jak np. niejakiego cienkiego (doslownie) bolka i innych .

słuchajcie Go bo dobrze prawi , powiadam Wam

nik ja nawet w tej 10 rd ciągle wierzyłem że jest szansa , teraz już rozumiem ze Bóg chciał inaczej, może dla Tomka było jeszce za wczesnie , wiem jedno i Wy też to wiedzcice na Włada będzie już gotowy a Wład będzie bezradny

Nawrócony :)
 Autor komentarza: szandor72
Data: 14-09-2011 17:31:57 
Wiecie skąd to załamanie "Rozmodlonego" po walce? Mi się ostro wydaje , że mu tak się pokręciło w główce, że naprawdę myślał, że modlitwa mu pomoże.
 Autor komentarza: Faraon
Data: 14-09-2011 17:32:43 
Autor komentarza: cops
Data: 14-09-2011 17:28:20
tylko przed walka bylo widac jak to sie skonczy.. Czy kibicowanie polega na dopingowaniu naszgo by wygral czy przetrwal po prostu?
Na wygranie ani jednego argumentu niebylo .. O przetrwanie? Tylko po co..by wiecej zdrowia tracil? W takim razie co miala dowiesc ta walka?

Kazdy ma prawo kibicować komu chce ale nieobrażając kogokolwiek!
Co ta walka dała?
Sam niewiem i nawet się niezastanawiam bo czas przyniesie rozwiązanie!
Przepraszam za moją pisownie!!!
 Autor komentarza: milan1899
Data: 14-09-2011 17:33:45 
Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 17:31:42
"nik Data: 14-09-2011 17:20:21
Adamek jest kozak..."

To nie ulega najmniejszej watpliwosci. Stanac w ringu zawodnikowi, ktory jeszcze niedawno walczyl jako LHW, z kims takim jak Vitali jest zdecydowanie symptomem tego co nazywacie "bycie kozakiem".

nie chce byc uznany za lizidupca ale musze to napisać
PODPISUJE SIE W 100 % POD COPEM KTORY W 100% PODPSIAŁ SIE POD NIKIEM

" SZYBKOŚĆ ZABIJE WŁADA , ZOBACZYCIE "
 Autor komentarza: cops
Data: 14-09-2011 17:34:36 
nie sadze cop, mysle ze bedzie odbijalo mu sie to czkawka jeszcze dlugo, i chocby niewiem ile kasy zarobil to nie bedzie to na co zasluguje prawdziwy sportowiec szanujacy kibica.. Ty tez nie masz szacunku do innych piszac do ludzi jak do rzeczy co swiadczy o twoim upadku jako czlowieka..
 Autor komentarza: nik
Data: 14-09-2011 17:39:11 
Nie dane mu bylo wygrac walki ale patrzac na sytuacje jaka go spotkala w samolocie to naprawde nic sie nie stalo ze przegral...
 Autor komentarza: cops
Data: 14-09-2011 17:41:10 
adamkofanatycy tak smiejacy sie z andrew golota nie pomysleli ze to ich idol bedzie powodem do kpin i zartow polakow ..
 Autor komentarza: nik
Data: 14-09-2011 17:42:55 
cops
skad teza ze adamkofanatyk smieje sie z Andrew? ja go lubie choc rozczarowal mnie wielokrotnie, Adamek na razie tylko raz.
 Autor komentarza: milan1899
Data: 14-09-2011 17:43:16 
Autor komentarza: nik
Data: 14-09-2011 17:39:11
Nie dane mu bylo wygrac walki ale patrzac na sytuacje jaka go spotkala w samolocie to naprawde nic sie nie stalo ze przegral...

dokładnie Bóg widział inaczej rezultat tej potyczki bo wiedział że będzie dużo bardziej potrzebny Góralowi w innym miejscu ,
w nastepnej walce wola boża powróci do naroznika Górala i w tym wypadku ja nie widze dla niego godnego przeciwnika

Tomek mimoze dzieli Nas wielka woda jestesmy z Tobą kozaku
 Autor komentarza: Faraon
Data: 14-09-2011 17:45:44 
Autor komentarza: cops
Data: 14-09-2011 17:28:20
tylko przed walka bylo widac jak to sie skonczy.. Czy kibicowanie polega na dopingowaniu naszgo by wygral czy przetrwal po prostu?
Na wygranie ani jednego argumentu niebylo .. O przetrwanie? Tylko po co..by wiecej zdrowia tracil? W takim razie co miala dowiesc ta walka?

Wbrew pozorom że niejestem fanem Adamka to uwazam że obydwojga nalezy się szacunek.
Natomiast Gołota jest nr 1 na liście i niechce tutaj wyjasniać dlaczego?
Było już w tej kwesti wiele powiedziane a to niczego niezmieni.
PEACE!!
 Autor komentarza: MyStyle
Data: 14-09-2011 17:50:57 
opowiadacie glupoty o tym Gmitruku, facet nie mogl z Tomkiem pracowac bo mial plany wzgledem swojej grupy i nie moglby do usa jezdzic na tak dlugo


Pozatym to nie trener walczy a Tomek nie ma nic c by mu dalo szanse z oboma Braćmi, to jest przeciez jasne jak slońce.wiec nie gadajcie glupot i Gmitruku
 Autor komentarza: Mroczny
Data: 14-09-2011 17:53:24 
Cop, nie myśl, że to rodowici Polacy wypisują takie bzdety o Adamku. Mamy w Polsce 6 milionów zakamuflowanych pejsatych, którzy Adamka nienawidzą i będą z niego szydzić bez końca i umniejszać jego sukces. Bijesz ich wszystkich wiedzą i inteligencją na głowę i podziwiam Cię, że krok po kroczku, cierpliwie tłumaczysz im jak małe i ograniczone są ich móżdżki. A katolik2010 to sprytny prowokator ośmieszający każdym wpisem katolików i ich wiarę. Adamek dał świetny pojedynek i pokazał, że należy do HW jak mało kto. Kto teraz jest w stanie mu zagrozić? Kto właduje mu chociaż 1/3 tych ciosów co Kliczko? Nikt! Dlatego Adamek nadal jest numerem 3 tej dywizji i nadal ma szanse na czempionat.
 Autor komentarza: polrex
Data: 14-09-2011 17:53:54 
pan Bóg widocznie nie chcial zeby Adamek zostal mistrzem swiata,


ale ze Adamek przegra w tak straszny sposób?
tego nie przewidywali nawet najstarsi górale,

Adamek mialby szacun gdyby cos zaprezentowal, wygral jedna runde lub chociaz zrobil jedna efektowna akcje, zaimponowal szybkoscia,
chociaz przez 2-3 rundy na poczatku pokazal jaki jest szybki jaki nieuchwytny,

to byla egzekucja od poczatku do konca, przykre jak cholera ,
takie widowisko, miljony polaków przed telewizorami, na stadionie
i takie upokorzenie, obnazenie bezsilnosci Adamka,
zostalismy wszyscy oszukani przez Adamka,
 Autor komentarza: milan1899
Data: 14-09-2011 17:54:31 
Autor komentarza: MyStyle
Data: 14-09-2011 17:50:57
opowiadacie glupoty o tym Gmitruku, facet nie mogl z Tomkiem pracowac bo mial plany wzgledem swojej grupy i nie moglby do usa jezdzic na tak dlugo


Pozatym to nie trener walczy a Tomek nie ma nic c by mu dalo szanse z oboma Braćmi, to jest przeciez jasne jak slońce.wiec nie gadajcie glupot i Gmitruku

nie bluźnij , jedynem sensownym wytłumaczeniem porażki Górala to wola boża , inne argumenty ocieraja sie o smieszność conajmniej , Tomek niezalenie czy z Rogerem czy z Gmitrukiem , swoja szybkością zabija obydwu Braci Kliczko , bo szybkość to siła który niszczy w ringu przeciwnika , jak można być kibicem boksu i tego nie widzieć ???

Tomek to przyszły dominator a ja jestem pierwszym który o tym pisze , zapamiętajcie to sobie
 Autor komentarza: milan1899
Data: 14-09-2011 17:57:08 
Autor komentarza: Mroczny
Data: 14-09-2011 17:53:24
Cop, nie myśl, że to rodowici Polacy wypisują takie bzdety o Adamku. Mamy w Polsce 6 milionów zakamuflowanych pejsatych, którzy Adamka nienawidzą i będą z niego szydzić bez końca i umniejszać jego sukces. Bijesz ich wszystkich wiedzą i inteligencją na głowę i podziwiam Cię, że krok po kroczku, cierpliwie tłumaczysz im jak małe i ograniczone są ich móżdżki. A katolik2010 to sprytny prowokator ośmieszający każdym wpisem katolików i ich wiarę. Adamek dał świetny pojedynek i pokazał, że należy do HW jak mało kto. Kto teraz jest w stanie mu zagrozić? Kto właduje mu chociaż 1/3 tych ciosów co Kliczko? Nikt! Dlatego Adamek nadal jest numerem 3 tej dywizji i nadal ma szanse na czempionat.

pełna zgoda , powiem Ci więcej dla mnie jest nr 2 bo Wład to nie Vit a Tomek ma na Włada sposób i błedów z walkiz Vitem nie popełni drugi raz , powiec Ci jeszce więcej drugi pojedynek z Vitem też byłby inny ale rewanżu nie bedzie , tak jak LL poszedł na emeryture bo nie chcial drugiej walki z Vitem tak smao Vit odejdzie w starchu przed Adamkiem , ale historia ich oceni , jestem duymny ze mamy w narodzie najwiekszego kozaka na swiecie
 Autor komentarza: liscthc
Data: 14-09-2011 17:58:10 
Mroczny
Świetny to Adamek był na tle Burgera czy Granta,z Arreolą też był niezły,ale litości...z Vitem niestety nie dał świetnej walki,został zdeklasowany jak wszyscy poprzedni rywale Klika.
 Autor komentarza: milan1899
Data: 14-09-2011 17:59:19 
Autor komentarza: polrex
Data: 14-09-2011 17:53:54
pan Bóg widocznie nie chcial zeby Adamek zostal mistrzem swiata,


ale ze Adamek przegra w tak straszny sposób?
tego nie przewidywali nawet najstarsi górale,

Adamek mialby szacun gdyby cos zaprezentowal, wygral jedna runde lub chociaz zrobil jedna efektowna akcje, zaimponowal szybkoscia,
chociaz przez 2-3 rundy na poczatku pokazal jaki jest szybki jaki nieuchwytny,

to byla egzekucja od poczatku do konca, przykre jak cholera ,
takie widowisko, miljony polaków przed telewizorami, na stadionie
i takie upokorzenie, obnazenie bezsilnosci Adamka,
zostalismy wszyscy oszukani przez Adamka,


polrex zawistny polaczku czy Ty naprawde nic nie rozumiesz ???
Adamek przegrał bo Bóg był mu potrzebny kilka dni poźniej , Tomek ma wszystko zeby zniszczyć Braci i Bracia o tym wiedzą , w nastepnej walce wola boża będzie już w narozniku gorala i obrazek po walce bedzie jeden Wład na deskach i płacz Vita w narozniku
 Autor komentarza: polrex
Data: 14-09-2011 18:00:39 
i te glupie gadanie Adamka ze boksuje sie tak na co pozwala przeciwnik...

czy boks nie polega na przelamaniu zamiarów przeciwnika?
na podporzadkowaniu go sobie? lub na przechytrzeniu?
 Autor komentarza: milan1899
Data: 14-09-2011 18:01:03 
Autor komentarza: liscthc
Data: 14-09-2011 17:58:10
Mroczny
Świetny to Adamek był na tle Burgera czy Granta,z Arreolą też był niezły,ale litości...z Vitem niestety nie dał świetnej walki,został zdeklasowany jak wszyscy poprzedni rywale Klika.

jak dla ciebie 10 rd wyminy ciosów i wynik wiszacyw powietrzu to deklasacja to chyba innych zasad bokserskich Nas uczyli , nawet mam Górla dziiwła się dlaczego sędzia przerwal , Tomek już go miał było to widac w jego oczach i Vit też to widział , żałuje że nie było 11 rd bo do 12 Vit już by nie wyszedł
 Autor komentarza: nik
Data: 14-09-2011 18:06:13 
''Autor komentarza: milan1899 Data: 14-09-2011 17:43:16 Autor komentarza: nik
Data: 14-09-2011 17:39:11
Nie dane mu bylo wygrac walki ale patrzac na sytuacje jaka go spotkala w samolocie to naprawde nic sie nie stalo ze przegral...

dokładnie Bóg widział inaczej rezultat tej potyczki bo wiedział że będzie dużo bardziej potrzebny Góralowi w innym miejscu ,
w nastepnej walce wola boża powróci do naroznika Górala i w tym wypadku ja nie widze dla niego godnego przeciwnika

Tomek mimoze dzieli Nas wielka woda jestesmy z Tobą kozaku ''
pomidor
 Autor komentarza: liscthc
Data: 14-09-2011 18:07:26 
milan1899
Mroczny to już ze 2 dni temu dał popis swojego mrocznego umysłu stwierdzając że walka Adamek - Kliczko była momentami szalenie wyrównana.
Niestety,te momenty to chyba sprowadzają się do chwil w których bokserzy po gongu wstają ze swoich krzesełek.Bo faktycznie przez te chwilę zanim się zbliżą do siebie to można by rzec że runda jest remisowa.
 Autor komentarza: nik
Data: 14-09-2011 18:07:57 
''Autor komentarza: milan1899 Data: 14-09-2011 17:31:46 Autor komentarza: nik
Data: 14-09-2011 17:20:21
Adamek jest kozak, niejeden tutaj go opluwajacy chcialby byc na jego miejscu tylko nie ma odwagi do tego sie przyznac; Adamek jest natchnieniem tak samo dla psychofanow jaki i AntyPsychofanow, dzieki niemu macie okazje zaistniec na tym forum, ktos zawsze czy tego chce czy nie musi czytac pierdoly takie jak np. niejakiego cienkiego (doslownie) bolka i innych .

słuchajcie Go bo dobrze prawi , powiadam Wam

nik ja nawet w tej 10 rd ciągle wierzyłem że jest szansa , teraz już rozumiem ze Bóg chciał inaczej, może dla Tomka było jeszce za wczesnie , wiem jedno i Wy też to wiedzcice na Włada będzie już gotowy a Wład będzie bezradny

Nawrócony :)''

Wiem ze bez Adamka nie mozesz zyc, ilosc twoich wpisow to potwierdza.
 Autor komentarza: Mroczny
Data: 14-09-2011 18:09:12 
liscthc
Dla mnie pojedynek był świetny, bo pokazał, jak bardzo wytrzymały i waleczny jest Tomek. Plomba z drugiej rundy popsuła mu walkę, ale to, co pokazał - wielkie serce i niesamowitą wytrzymałość - przy jego ograniczeniach fizycznych i monstrualnej przewagi przeciwnika, sprawiło, że oceniam jego postawę w ringu za świetną. Mimo świetnego przygotowania trafił na genialnego zawodnika, którego nikt nigdy nie pokonał i nie pokona w sposób inny niż kontuzja. Gdyby trenerem Adamka dalej był Gmitruk, to Adamek nie przeżyłby 2 rundy. Niestety, ale za Gmitruka Adamek był o połowę gorszy w obronie.
 Autor komentarza: milan1899
Data: 14-09-2011 18:10:14 
Autor komentarza: nik
Data: 14-09-2011 18:07:57
''Autor komentarza: milan1899 Data: 14-09-2011 17:31:46 Autor komentarza: nik
Data: 14-09-2011 17:20:21
Adamek jest kozak, niejeden tutaj go opluwajacy chcialby byc na jego miejscu tylko nie ma odwagi do tego sie przyznac; Adamek jest natchnieniem tak samo dla psychofanow jaki i AntyPsychofanow, dzieki niemu macie okazje zaistniec na tym forum, ktos zawsze czy tego chce czy nie musi czytac pierdoly takie jak np. niejakiego cienkiego (doslownie) bolka i innych .

słuchajcie Go bo dobrze prawi , powiadam Wam

nik ja nawet w tej 10 rd ciągle wierzyłem że jest szansa , teraz już rozumiem ze Bóg chciał inaczej, może dla Tomka było jeszce za wczesnie , wiem jedno i Wy też to wiedzcice na Włada będzie już gotowy a Wład będzie bezradny

Nawrócony :)''

Wiem ze bez Adamka nie mozesz zyc, ilosc twoich wpisow to potwierdza.

Nik Katolik mnie nawrócił teraz już wszsytko rozumiem , jeszce niejdno zwyciestwo Tomka razem skomentujemy , pozdrawiam
 Autor komentarza: polrex
Data: 14-09-2011 18:10:34 
Adamek nasmiewal sie z Goloty ze ma slaba psychike,
a sam weszedl posrany do ringu,

Adamek krytykowal Hay-a... ze nic nie pokazal, heeh

a wlasnie Hay byl dwa razy szybszy od Adamka, dal swietna walke, byl caly czas po za zasiegiem ciosów Kliczki, idealny timing, uniki...
Kliczko nie potrafil go mocno trafic,

a nasz górlol wyszedl sztywny jakby polknal kij od szczotki...
no nie mial zadnego planu na Kliczke,
próbowal sie bujac tulowiem jak Tyson...ehhehe, ale Kliczko widzial to na kilometr,

niczym nie zaskoczyl, zero szybkosci....
taki maly, lekki Adamek powinien przez pierwsze rundy 1-2-3-4 byc poza zasiegiem Kliczki, i samemu kontrowac,
 Autor komentarza: Mroczny
Data: 14-09-2011 18:12:13 
milan pewnie był jednym z tych dzieciaków, którzy nie dostali od Adamka autografu na przepoconej koszulce i teraz mści się na nim niepoważnymi wpisami.
 Autor komentarza: milan1899
Data: 14-09-2011 18:12:20 
Autor komentarza: liscthc
Data: 14-09-2011 18:07:26
milan1899
Mroczny to już ze 2 dni temu dał popis swojego mrocznego umysłu stwierdzając że walka Adamek - Kliczko była momentami szalenie wyrównana.
Niestety,te momenty to chyba sprowadzają się do chwil w których bokserzy po gongu wstają ze swoich krzesełek.Bo faktycznie przez te chwilę zanim się zbliżą do siebie to można by rzec że runda jest remisowa.

oj błądzisz Bracie a Mroczny mądzrze prawi , Nawróć się bo jak Wład będzie leżał od ciosów Tomka to będzie Ci naprawdę głupio , jeszcze masz szanse , przemysl to wszystko
 Autor komentarza: milan1899
Data: 14-09-2011 18:14:11 
Autor komentarza: polrex
Data: 14-09-2011 18:10:34
Adamek nasmiewal sie z Goloty ze ma slaba psychike,
a sam weszedl posrany do ringu,

Adamek krytykowal Hay-a... ze nic nie pokazal, heeh

a wlasnie Hay byl dwa razy szybszy od Adamka, dal swietna walke, byl caly czas po za zasiegiem ciosów Kliczki, idealny timing, uniki...
Kliczko nie potrafil go mocno trafic,

a nasz górlol wyszedl sztywny jakby polknal kij od szczotki...
no nie mial zadnego planu na Kliczke,
próbowal sie bujac tulowiem jak Tyson...ehhehe, ale Kliczko widzial to na kilometr,

niczym nie zaskoczyl, zero szybkosci....
taki maly, lekki Adamek powinien przez pierwsze rundy 1-2-3-4 byc poza zasiegiem Kliczki, i samemu kontrowac,

NIK , Mroczny nie odpowoiadajcie mu to zwykły prowokator , ząłoże się ze nawet nie widział walki , bo gdyby widział nie pisałby takich głupot ,
oj polrex , nawróć się chłopaku jeszcze masz szanse
 Autor komentarza: milan1899
Data: 14-09-2011 18:16:10 
Autor komentarza: Mroczny
Data: 14-09-2011 18:12:13
milan pewnie był jednym z tych dzieciaków, którzy nie dostali od Adamka autografu na przepoconej koszulce i teraz mści się na nim niepoważnymi wpisami

dlaczego Bracie tak piszesz o mnie , ja mało że na Góralu sie nie mszcze to jeszcze codziennie sie za Niego modle , Góral potrzebuje wsparcia nie możemy sie kłocić w takim momencie
peace dla wszystkich
 Autor komentarza: polrex
Data: 14-09-2011 18:19:45 
milan 1899:
"oj polrex , nawróć się chłopaku jeszcze masz szanse"

hehe,ja juz sie nie nawróce na wiare w portfelika...
kibicuje Albertowi, Wachowi i Masternakowi
 Autor komentarza: liscthc
Data: 14-09-2011 18:24:16 
milan1899
Nawrócony człowieku weź się odwróć!!!

http://www.youtube.com/watch?v=xMjnJDd4Wrc&feature=related
 Autor komentarza: milan1899
Data: 14-09-2011 18:26:35 
Autor komentarza: polrex
Data: 14-09-2011 18:19:45
milan 1899:
"oj polrex , nawróć się chłopaku jeszcze masz szanse"

hehe,ja juz sie nie nawróce na wiare w portfelika...
kibicuje Albertowi, Wachowi i Masternakowi

zapamiętam to , Nik i Cop też zapamietają , jak Wład będzie leżał a Tomek zasiądzie na tronie będzie już zapóźno , zastanów się raz jeszcze ,
 Autor komentarza: Waters
Data: 14-09-2011 18:28:34 
polrex
1 pytanie?
Po co Albercik wyszedł do walki z Kliczko?
 Autor komentarza: milan1899
Data: 14-09-2011 18:34:45 
Autor komentarza: Waters
Data: 14-09-2011 18:28:34
polrex
1 pytanie?
Po co Albercik wyszedł do walki z Kliczko?

Waters nie wlacz z Nimi zostaw to Mi , Oni nawet nie widzą takich prostych prawd że gdyby nie wola Boża to dzisiaj szykowalibyśmy sie do stacia Włada z Góralem i na koniec roku Bracia byliby bez pasów , ale co moga wiedziec znafcy którzy jedyne walki ktore widza to youtoubowe urywki

pozdrawiam Bracie
 Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 18:37:05 
Czy myslicie, ze w 2012 zobaczycie Gorala w walce z kims takim jak Haye, Povetkin, Helenius???
 Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 18:39:14 
Pomijajac te wszystkie pseudo-religijne gledzenie, czy ktokolwiek z was byl w ringu lub w "street fight" z kims kto przewyzszal was pod kazdym wzgledem warunkami fizycznymi??? Mowie tutaj o David - Goliath proporcjach.
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 14-09-2011 18:39:32 
katolil
to ze Tomas Adamek dostal baty okrotne ,to tylko i wylacznie twoja culpa ,bo nie postawiles Krzyza obok ringu i przed walka nie poszedles na kolanach na Jasna Gore
 Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 18:41:16 
"milan1899 Data: 14-09-2011
... ale co moga wiedziec znafcy którzy jedyne walki ktore widza to youtoubowe urywki.."

LOL...nic sie nie zmienilo w tym departamencie, jak zreszta i w wielu innych...LOL...
 Autor komentarza: katolik2010Revision2
Data: 14-09-2011 18:41:43 
zeitgeist
Nie kpij z Krzyża i z Jasnej Góry bo marny twój los.
 Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 18:42:48 
Ponadto, dlaczego tak wielu z was przekreca imie Gorala, piszac "Tomas"? Czy to tylko kwestia przeoczenia, czy tez ma to ukryte znaczenie?
 Autor komentarza: katolik2010Revision2
Data: 14-09-2011 18:44:15 
cop
W naszym kraju jest wielu pejsatych....
 Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 18:44:40 
Gdyby ktokolwiek z was probowal ulozyc dzisiaj liste TOP 10 HEAVYWEIGHT DIVISION, na ktorej pozycji umiescilibyscie Adamka w tym zestawieniu?
Tylko powazne reakcje, zadnych krzyzy i braci...LOL...
 Autor komentarza: milan1899
Data: 14-09-2011 18:44:50 
Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 18:39:14
Pomijajac te wszystkie pseudo-religijne gledzenie, czy ktokolwiek z was byl w ringu lub w "street fight" z kims kto przewyzszal was pod kazdym wzgledem warunkami fizycznymi??? Mowie tutaj o David - Goliath proporcjach.

witam z powrotem Największego z Braci
posłusznie odpowiadam , raz w zyciu wyszedłem do ringu z zawodnikiem z HW , ( sam jestem z cruiser ) i skonczylo to sie tak ze mialem siniaka na pół łydki ( bo przypominam ze u mnie techniki nożne też wchodzą w grę ) i przez kilka dni nie mogłem buzi domknąć ,

w street fighcie nie biore udziału bo to niekatolickie , rozmuiesz
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 14-09-2011 18:45:26 
cop
Pomijajac te wszystkie pseudo-religijne gledzenie, czy ktokolwiek z was byl w ringu lub w "street fight" z kims kto przewyzszal was pod kazdym wzgledem warunkami fizycznymi??? Mowie tutaj o David - Goliath proporcjach.

Jezeli chodzi o ring to w moim przypadku nie ,ale na ulicy kilka razy sie to zdarzylo jednak jest to pytanie nie na miejscu ,gdyz na ulicy wzrost nie zawsze idzie w parze z umiejetnosciami .W ringu spotyka sie dwuch ludzi ktorzy szlifuja umiejetnosci bokserskie i panuja okreslone zasady i to jest inna bajka
 Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 18:45:27 
"katolik2010Revision2 Data: 14-09-2011 18:44:15 cop
W naszym kraju jest wielu pejsatych.... "

Czyli kogo?
 Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 18:47:37 
"zeitgeist Data: 14-09-2011 18:45:26
...jednak jest to pytanie nie na miejscu ,gdyz na ulicy wzrost nie zawsze idzie w parze z umiejetnosciami .W ringu spotyka sie dwuch ludzi ktorzy szlifuja umiejetnosci bokserskie i panuja okreslone zasady i to jest inna bajka "

Bardzo dobrze. Teraz, czy mozemy zgodzic sie z teoria propagowana m.in. przez Marchanta, ze w przypadku podobnych umiejetnosci technicznych, serca do walki i determinacjhi, zwycieza przewaznie ten dominujacy fizycznie?
 Autor komentarza: milan1899
Data: 14-09-2011 18:48:24 
Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 18:37:05
Czy myslicie, ze w 2012 zobaczycie Gorala w walce z kims takim jak Haye, Povetkin, Helenius???

będzie cięzko Haye bedzie pewnie ostatnim daniem dla Vita przed emeryturą a pozostali dwaj na mysl o Goralu dostaja choroby ktora chwycilą Górala przed dawsonem

10 HW ci nie wytypuja bo od miejsca 3 jest za duza mizeria ale pierwsz trójka jest jasna :
Vit
Thomas
Wład

oczywiscie do czasu rewanzu z Vitem o ile przytomnie nie spierdoli na emeryture
 Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 18:51:56 
milan1899 Data: 14-09-2011 18:44:50
...raz w zyciu wyszedłem do ringu z zawodnikiem z HW , ( sam jestem z cruiser ) i skonczylo to sie tak ze mialem siniaka na pół łydki ( bo przypominam ze u mnie techniki nożne też wchodzą w grę ) i przez kilka dni nie mogłem buzi domknąć..."

Zadajmy sobie pytanie, dlaczego Pacquiao przeskakujac ponad 30 lbs roznicy zdobyl tytly az w 8 kategoriach wagowych, a roznica miedzy LHW diwizja a waga ciezka wynosi teraz srednio 55-60 lbs?
Powraca kwestia utworzenia super ciezkiej dywizji. Ci co mieli jakakolwiek stycznosc ringowa z przewazajacymi fizycznie zawodnikami, wiedza jak bardzo jest to istotne.
Milan, cruiser to znaczy iz wazysz 200 czy np. 180?
 Autor komentarza: milan1899
Data: 14-09-2011 18:51:59 
Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 18:47:37
"zeitgeist Data: 14-09-2011 18:45:26
...jednak jest to pytanie nie na miejscu ,gdyz na ulicy wzrost nie zawsze idzie w parze z umiejetnosciami .W ringu spotyka sie dwuch ludzi ktorzy szlifuja umiejetnosci bokserskie i panuja okreslone zasady i to jest inna bajka "

Bardzo dobrze. Teraz, czy mozemy zgodzic sie z teoria propagowana m.in. przez Marchanta, ze w przypadku podobnych umiejetnosci technicznych, serca do walki i determinacjhi, zwycieza przewaznie ten dominujacy fizycznie?

Bracie teoria Marchanta to kolos na glinianych nogach , w momencie kiedy Thomas rozwali Włada pozniej Heleniusa i amerykanska nadzieij Wildera teoroa legnie w gruzach

chocia z jak tak dłużej mysle Thomas to geniusz i może będzie to tylko wyjątek potwierdzający regułe , a pozostali Bracia jak sądzą ?
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 14-09-2011 18:53:49 
katolik
nic ci na to nie poradze ,lubie ryzyko ,a po drugie Bog w ktorego ty wierzysz wcale nie musi byc moim Bogiem ,bo mogl bym tez napisac Allah jest Wielki i widzi wszystko ,a Mahomet to jedyny Prorok
 Autor komentarza: milan1899
Data: 14-09-2011 18:54:43 
COP
Bracie w tamtej walce mialem okolo 83-84 kg , teraz jest troche wiecej , przeciwnik mial okolo 105-106 kg , bylem zdecydowanie szybszy ale i tak nie mialem zadnych szans , gdybym mial szybkosc Gorala koles dzisiaj by nie żyl ale coż wola boza chciala zeby mistrz byl z Gilowic a nie Bydgoszczy i tyle ,
 Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 18:55:23 
@milan - HBO chce wziazc udzial w promocji Heleniusa na rynku amerykanskim w 2012. Sa oni rowniez zaiteresowani walka Haye-Adamek. Zawodnicy tacy jak Mitchell i Wilder maja sie rowniez znalezc na "rozkladzie jazdy" tej stacji. Wiedzac to wszystko i dodajac iz pierwsze 2 miejsca sa ukrainskie, mozemy domyslac sie bardzo interesujacych walk na HBO w przyszlym roku.
 Autor komentarza: gwalhir
Data: 14-09-2011 18:55:52 
cop
od paru miesięcy z fascynajcją i uwagą śledzę ten "projekt" który realizujesz na tym forum, zastanawiam się często jak Ty albo Twoi mocodawcy mierzycie sukces? Rosnącą aktywnością na forum? Bo chyba póki co (sic!) jeszcze nie jesteście w stanie przeliczyć tego na "incremental" w ilości zamówionych ppv, piw za 8 zł pod stadionem czy w końcu ilością wykupionych biletów? Nie jesteście bo nie ma za wielu danych historycznych pokazujących jak sterowanie i manipulowanie różnymi społecznościami internetowymi przekłada się na finalny zysk z przedsiewzięcia typu "Kliczko vs Adamek".

Dlatego chć znasz się niewątpliwie na boksie to Twoje komentarze gloryfikujące Adamka miały jedynie na celu osiągnięcie załozonych wcześniej priorytetów a nie realną polemikę o boksie.

Ślędze z fascynacją i zainteresowaniem... by w przyszłości móc jeszcze lepiej i szybciej rozpoznawać tego typu działania i móc się przed nimi bronić. Uznaję je bowiem za nieetyczne, tak jak każdą manipulację nieświadomym odbiorcą. Jako taka powinna być zakazana prawem.

Pozdrowienia dla realnego cop'a... after all it's just a job Dude, isn't it?

Gwal - m.p.k.
 Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 18:56:31 
"milan1899 Data: 14-09-2011 18:54:43 COP
Bracie w tamtej walce mialem okolo 83-84 kg , teraz jest troche wiecej , przeciwnik mial okolo 105-106 kg , bylem zdecydowanie szybszy ale i tak nie mialem zadnych szans , gdybym mial szybkosc Gorala koles dzisiaj by nie żyl ale coż wola boza chciala zeby mistrz byl z Gilowic a nie Bydgoszczy i tyle..."

LOL... a tak powaznie?
 Autor komentarza: katolik2010Revision2
Data: 14-09-2011 18:59:43 
zeitgeist
Jest jeden Bóg i jedna religia.
Mt 7:21 "Nie każdy, który Mi mówi: Panie, Panie!, wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie."
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 14-09-2011 18:59:47 
Moim zdaniem ten z lepszymi warunkami ma wieksze szanse ,szczegolnie jesli jeszcze potrafi wykozystac swe warunki jednak trzeba brac tez inne okolicznosci pod uwage np dyspozycja w danym dniu
 Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 18:59:48 
"gwalhir Data: 14-09-2011 18:55:52
...Pozdrowienia dla realnego cop'a... after all it's just a job Dude, isn't it?"


Thanx. You're obviously right. After all I'm just regular boxing dude; however I've been playing the game of the kings...LOL...
 Autor komentarza: milan1899
Data: 14-09-2011 19:01:43 
Najwiekszy z Braci
powaznie mialem 83 kg koles okolo 105 , wzrost w miare podobny , jestem od niego na pewno duzo szybszy a mimo wszystko dosatłem wjeba w jakies 3-4 min , o dziwo nie lezalem ale nie mialem sily wlaic dalej , rozmuiesz ?
 Autor komentarza: Waters
Data: 14-09-2011 19:02:25 
Autor komentarza: cop

Data: 14-09-2011 18:39:14


Pomijajac te wszystkie pseudo-religijne gledzenie, czy ktokolwiek z was byl w ringu lub w "street fight" z kims kto przewyzszal was pod kazdym wzgledem warunkami fizycznymi??? Mowie tutaj o David - Goliath proporcjach.

Ja byłem, a czemu pytasz?
 Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 19:04:24 
"zeitgeist Data: 14-09-2011 18:59:47 Moim zdaniem ten z lepszymi warunkami ma wieksze szanse ,szczegolnie jesli jeszcze potrafi wykozystac swe warunki jednak trzeba brac tez inne okolicznosci pod uwage np dyspozycja w danym dniu "

Dokladnie. Przy klasie Vitaliya i Gorala, niestety ale fizyczna przewaga Ukrainca byla glownym czynnikiem, ktory brany pod uwage wykluczal zwyciestwo Polaka. Niemalze wykluczal... Dlatego tez podjecie przez niego ryzyka stawia go w moich oczach bardzo wysoko. Owszem walka mogla byc bardziej kreatywna strategiocznie, ale niestety podejrzewam iz Vitali odebral wszystko Goralowi tym ciosem na koniec drugiej rundy. Przegrana z wielkim bokserem jak Vitali nie jest z pewnoscia zadnym "wstydem" jak tutaj niektorzy pisza. Poczekajmy na kolejny rok.
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 14-09-2011 19:05:14 
katolik
tylko Islam jest religia sluszna a Koran Ksiega Swieta ,Allah widzi wsz
 Autor komentarza: milan1899
Data: 14-09-2011 19:05:34 
Autor komentarza: Waters
Data: 14-09-2011 19:02:25
Autor komentarza: cop

Data: 14-09-2011 18:39:14


Pomijajac te wszystkie pseudo-religijne gledzenie, czy ktokolwiek z was byl w ringu lub w "street fight" z kims kto przewyzszal was pod kazdym wzgledem warunkami fizycznymi??? Mowie tutaj o David - Goliath proporcjach.

Ja byłem, a czemu pytasz?

Waters Bracie , skad takie pytanie , przeprowadzamy badania czy jakikolwoiek rywal Gorala nawet dużo większy ma z Nim jakiekolwiek szanse , ( pojedynek z Vitem a wiadomych ponadludzkich aspektów do analizy brany byc nie moze )

Waters Bracie podziel sie z innymi Bracmi swoimi doswiadzceniami w starciu z wiekszymi rywalami , moze pomoze Nam odpowiedziec jeszce lepiej w jakim elemencie Goral najbardziej góruje nad rywalami
 Autor komentarza: katolik2010Revision2
Data: 14-09-2011 19:08:07 
zeitgeist
,,Dlatego Bóg dopuszcza działanie na nich oszustwa, tak iż uwierzą kłamstwu, aby byli osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, ale upodobali sobie nieprawość.'' 2 Tes.2-9
 Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 19:09:52 
@waters - pytam, gdyz kazdy z nas bedac w takiej sytuacji, wie jak przewaga fizyczna dominuje przebieg tagiej konfrontacji. Pamietam lata temu, chcodzac na treningi, zwrocilem uwage na wytrzymalosc fizyczna czarnoskorych i determinacje ringowa Latynosow, ale co mnie zdeprymowalo by kontynuowac swe proby, to sytuacja kiedy stajesz w ringu (w sparingowym wyposazeniu) z kims, kto prawdopodobnie jest technicznie na tym samym poziomie, ale niestey swa postura dominuje w ringu tak wyraznie iz zwyczajnie jest to demoralizujace. Dlatego tez nigdy nie myslalem, ze osiagne cokolwiek w tej dziedzinie i doszedlem do wniosku, ze bedzie znacznie lepiej bym wykorzystal swa glowe do myslenia, a nie do bycia workiem treningowym dla innych. Moze wlasnie to wszystko pchnelo mnie w kierunku edukacji za wszelka sile. Dzisiaj wiem, ze mialem racje.
Jaka jest twoja historia?
 Autor komentarza: liscthc
Data: 14-09-2011 19:12:25 
katolik2010Revision2
Człowieku przestań już z tą religią,Każdy ma prawo do wiary w swojego Boga,Bożka czy kogo tam chce,czy się to komuś podoba czy nie!!!!
Kur.a mesjasz się znalazł.
 Autor komentarza: milan1899
Data: 14-09-2011 19:13:49 
Autor komentarza: liscthc
Data: 14-09-2011 19:12:25
katolik2010Revision2
Człowieku przestań już z tą religią,Każdy ma prawo do wiary w swojego Boga,Bożka czy kogo tam chce,czy się to komuś podoba czy nie!!!!
Kur.a mesjasz się znalazł.

lisc Bracie , ciagel masz szanse , dołącz do Nas i nikt Ci juz nie wmowi ze czarne jest czarne a biale jest biale :)
 Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 19:13:57 
"gwalhir Data: 14-09-2011 18:55:52 cop
od paru miesięcy z fascynajcją i uwagą śledzę ten "projekt" który realizujesz na tym forum..."

Dowiedzialem sie jakis czas temu, ze zrodel bardzo dobrze poinformowanych, ze konkurencyjny polski portal jest niezwykle zainteresowany wznisieniem sie na wyzyny okupowane przez bokser.org. Nie ulega watpliwosci, ze forum kazdego z nich jest na zupelnie innym szczeblu rozwoju. Czasami jedna komorka w calym kombinacie potrafi wykreowac ten moment, ktory zmieni motoryke wydarzen...
Oczywiscie moge sie zupelnie rozmijac z prawda...LOL...
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 14-09-2011 19:17:48 
cop
Ja pisalem wczesniej ze nie ma co kopac Tomasa ,zrobil co mogl ,a mogl niewiele ,Wynik walki byl prawie pewny ,chcial sprobowac to sprobowal ,wstydu nie ma zadnego ,poprostu Wit byl poza zasiegiem,ale to tez dziala w druga strone bo niektorzy probuja szukac roznych przyczyn ,winic trenera ,zle przygotowanie itd .Bo dlaczego na sile go usprawiedliwiac skoro sam Adamek stwierdzil ze przegral bo byl gorszy.Sa to fakty i trzeba sie z nimi pogodzic
 Autor komentarza: katolik2010Revision2
Data: 14-09-2011 19:18:01 
liść
W 1864 roku został wypuszczony z piekła Lucyfer i od tego czasu opanował wszystko i robi co chce dlatego świat nie wierzy w ząb i jest plaga zła na świecie.
Nigdy nie było tyle huraganów, trzęsień ziemi, tsunami, susz i powodzi co obecnie. Bóg daje znaki a Armagedon się zbliża.
 Autor komentarza: Waters
Data: 14-09-2011 19:18:15 
milan w wielkim skrócie
na totalnym zadupiu gdzie nikogo nie było szedłem z kumplem bo mi opowiadal, ze bobry pływają w rzece. Wiec stalismy nad rzeczka i czekaliśmy na bobra ( nigdy nie widzialem na żywo i mnie to ciekawiło ). Przechodziło 3 kolesi i ni z tego ni z owego rzucili się na mojego kumpla, który stal kilkanascie metrów dalej. Poleciałem go bronić. Nagle stałem sam na sam z kolesiem w typowej czapeczce z haftem "hooligans". Dodam, że ja nie byłem Goliatem :-) Po kilku wymianach odechciało mi się walenia po ryjach, gdyz uznałem to za zbyt niebezpieczne( biorąc pod uwagę fakt, że w międzyczasie dostałem kijem o średnicy ok 8-10 cm od jego kolezki w nery tak, ze aż upadłem). Zdecydowałem się na krótkie ale decydujące udezenie. Otóż jak wstałem po tym kiju to z całej siły ile tylko miałem pary wyj%$#łem mu z dyni prosto w nocha. Usłyszałem tylko chrzęst kości a Goliat leżał niczym worek na ziemi. Jak nietrudno się domyślić jego 2 kompanów w tejze chwili było juz ok 50 m dalej. To tyle, reszta nieistotna.
Więc bracia moi tak to się robi z Goliatem.
Swoją drogą, ciekawe czy ten goliat czytuje to forum :-)
 Autor komentarza: liscthc
Data: 14-09-2011 19:19:16 
milan1899
Można by rzec że się nawróciłem,problem w tym że nie na Boga!!!
AVE SATAN.
 Autor komentarza: gwalhir
Data: 14-09-2011 19:20:44 
cop
na pewno wiesz co to znaczy "wylać dziecko z kąpielą".

Wierzę w długotrwałe strategie budujące markę na lata bazując na wiarygodności, rzetelności i zaufaniu klientów (czytelników).
Moim zdaniem takie "projekty" są długoterminowo wbrew takiej strategii i jedynie czasowo podnoszą temperaturę i liczbę odwiedzin na forum. Niemniej brak na to jakichkolwiek danych historycznych i statystycznych więc mogę być w kompletnym błędzie.

pozdrawiam
Gwal - m.p.k.
 Autor komentarza: liscthc
Data: 14-09-2011 19:20:59 
katolik2010Revision2
Kataklizmy były zawsze tylko mediów nie było,więc nie wszyscy o nich słyszeli.
 Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 19:21:05 
"zeitgeist Data: 14-09-2011 19:17:48 cop
Ja pisalem wczesniej ze nie ma co kopac Tomasa ,zrobil co mogl ,a mogl niewiele ,Wynik walki byl prawie pewny ,chcial sprobowac to sprobowal ,wstydu nie ma zadnego ,poprostu Wit byl poza zasiegiem,ale to tez dziala w druga strone bo niektorzy probuja szukac roznych przyczyn ,winic trenera ,zle przygotowanie itd .Bo dlaczego na sile go usprawiedliwiac skoro sam Adamek stwierdzil ze przegral bo byl gorszy.Sa to fakty i trzeba sie z nimi pogodzic "

Nic dodac, nic ujac. Komentarze Vitaliya i GGorala po walce oddaja realnosc sytuacyjna w 100%. Vitali: "Adamek jest najlepszym piesciarzem na swiecie, ale nie w wadze ciezkiej..."
Adamek: "Vitali byl lepszy, nie moglem nic zrobic..."
 Autor komentarza: katolik2010Revision2
Data: 14-09-2011 19:22:38 
Waters
Szacun dla Ciebie
 Autor komentarza: katolik2010Revision2
Data: 14-09-2011 19:24:25 
liść
Jesteś czcicielem szatana? Dobrowolnie do piekła?
 Autor komentarza: milan1899
Data: 14-09-2011 19:25:43 
Bracia idę pobiegac , po jednym małym kółku za każdego członka Adamek Team , miłej nawijki :)

swoja drogą ciekawe czy Góral dzisiaj tez biegał .... hm ...
 Autor komentarza: liscthc
Data: 14-09-2011 19:26:20 
katolik2010Revision2
Zwisa mi to gdzie pójdę po śmierci.
Kocham Śmierć,bo ona jedyna na mnie czeka!!!
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 14-09-2011 19:26:22 
katolik
Tez bym ci zacytowal wersety "Koranu" tak jak ty cytujesz swoja swieta ksiege ,ale niestety Koran jest nie przetlumaczalny ,a twoja ksiega ,znasz ja w oryginale?
 Autor komentarza: milan1899
Data: 14-09-2011 19:26:59 
Autor komentarza: katolik2010Revision2
Data: 14-09-2011 19:24:25
liść
Jesteś czcicielem szatana? Dobrowolnie do piekła?

katolik nie takie nawrócenia zna historia , wszystko w Twoich ręcach Bracie
 Autor komentarza: Waters
Data: 14-09-2011 19:27:33 
a jakby Adamek tak zrobił to chyba miałby przechlapane, więc w tym aspekcie moje rozwiązanie sytuacji nic nowego do sprawy nie wnosi :-) Swoją drogą, to ciekawe czy Kliczko ustałby po takim strzale od Adamka :-) Moze pierwsze KO w karierze na Vitku i Adamek w hali sław :-) To tak dla rozluźnienia :-)
 Autor komentarza: katolik2010Revision2
Data: 14-09-2011 19:29:28 
liść
Piekło to straszliwe miejsce, diabeł cie opętał i trzeba jak najszybciej pomóc bo ty już sam się z opętania nie wyrwiesz.
 Autor komentarza: TarEllendil
Data: 14-09-2011 19:31:39 
Wyśmiewacie tego katolika a sami się kompromitujecie jeszcze bardziej jak takie bez mózgi same tutaj spamują bez przerwy.
 Autor komentarza: liscthc
Data: 14-09-2011 19:31:44 
katolik2010Revision2
Spoko,Lucyferek pewnie lubi Jointy,więc się dogadamy.
 Autor komentarza: katolik2010Revision2
Data: 14-09-2011 19:31:47 
zeitgeist
Koran wywodzi się z piekła i lepiej trzymaj się od niego z daleka
 Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 19:31:51 
"gwalhir Data: 14-09-2011 19:20:44 cop
na pewno wiesz co to znaczy "wylać dziecko z kąpielą".
Wierzę w długotrwałe strategie budujące markę na lata bazując na wiarygodności, rzetelności i zaufaniu klientów (czytelników).
Moim zdaniem takie "projekty" są długoterminowo wbrew takiej strategii i jedynie czasowo podnoszą temperaturę i liczbę odwiedzin na forum..."

Zawsze powtarzam, ze sa na tym forum inteligentne bestie...LOL...
Wbrew pozorom, te "wylwanie dziecka z kapiela" jest sytuacja bardziej zlozona niz mogloby sie wydawac, aczkolwiek doskonale rozumiem twoj punkt. Nie jestem w sytuacji, w ktorej czulbym sie wygodnie zdradzajac jakiekolwiek detale, ale dla tych wszystkich poszukujacych zawsze rozwian polecam przesledzenie sytauacji zaistnialych w ciagu ostatnich kilku lat na takich forum jak:
australianboxingforum.juku.com (Australia)
myboxingforum.com (UK)
boxing-forum.co.uk (UK)
czy
eastsideboxing.com & Boxingscene.com
Mysle, ze alaliza tych organizacji dalaby kazdemu kto wie na czym polega biznes, wiele do myslenia.
Dodam, ze moim personalnym faworytem jest bokser.org - naprawde znakomicie rozwijajac sie strona o tematyce bokserskiej i postep zaobserwowany na przestrzeni ostatnich 3 lat, jest wrecz niesamowity.
Dodam, ze z zadna z tych stron nie jestem absolutnie zwiazany.
Pozdrawiam.
 Autor komentarza: Waters
Data: 14-09-2011 19:33:11 
liscthc
Spoko stary ja tez mogę na Ciebie poczekać :-) Teraz czekam :-) Tak na marginesie to czytam te komentarze i uważam, że jesteś rozsądnym człowiekiem ( no może nie tyle rozsadny co taki spoko typ), ale o religi nie powinienneś sie wypowiadać. Czemu? Bo to bez sensu! Panowie róbmy swoje i omijajmy tematy dalece pochodne i ciężkie jak np. wspomniana wyżej religia.
Pozdrawiam
 Autor komentarza: TarEllendil
Data: 14-09-2011 19:33:35 
w 1864 został wypuszczony lucyfer?bzdury z tego co wiem to on zawsze był ;p
 Autor komentarza: katolik2010Revision2
Data: 14-09-2011 19:34:52 
Użytkownik katolik2010Revision2 piszący z IP: 77.113.82.193 został zablokowany za wielokrotne łamanie postanowień regulaminu.
 Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 19:36:03 
@Waters - inetresujaca historia z Goliathem. Pytaniem jest tylko kwestia, czy ten wielkolud byl az takim wielkoludemn, skoro z "banki" udalo ci sie go zalatwic prosto w nos? Zwrociles sam uwage, ze nie jestes z tych wielkich... Ciesze sie jednak, ze umiales sie postawic w takiej sytuacji...
 Autor komentarza: TarEllendil
Data: 14-09-2011 19:36:18 
katolik ty wierzysz w boga czy w świętych czyściec czy maryje?
 Autor komentarza: TarEllendil
Data: 14-09-2011 19:37:52 
http://www.youtube.com/watch?v=F-rgjlzvN00

tu macie fakty ,że giganci żyli na ziemi i temu nie zaprzeczycie ;)
 Autor komentarza: liscthc
Data: 14-09-2011 19:40:35 
Waters
Bo ja o Religii raczej nie gadam,ale jak widzę takie wpisy Katolika to mnie się śmiać chce,i sam se robię jaja,bo to chyba proste że on też se je robi.A ogólnie jestem nie wierzący w żadnych Bogów czy Diabłów.
pzdr
 Autor komentarza: Waters
Data: 14-09-2011 19:42:14 
cop
Dla wyjaśnienia dodam, że mam 183 cm wzrostu. Chodzi raczej o wagę i wzrost. Ja waże uwaga : 68 kg hahaha. Nieżle co. On był wyższy i cięższy. Moje czoło pasowało idealnie na jego dolną część twarzy:-)
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 14-09-2011 19:47:16 
Calkiem dobry artykul,dajacy mozliwosc zajzenia troche za kulisy
 Autor komentarza: Waters
Data: 14-09-2011 19:50:30 
Ja myślę, że tek cały katolik cośtamcośtam nie robi sobie jaj. On tak na serio. Było juz kilku takich co myśleliśmy, że robią sobie jaja: wejherowo, tarczowałemz wachem i inne ludki. Otóż okazało się, ze oni tak na serio :-) Katolik ma misję, którą sam sobie wyznaczył. Radze pozostawić go samemu sobie i tyle. Nikt w pełni zrównowazony nie wypisuje takich tekstów na forum!!! Nich pisze w spokoju...
 Autor komentarza: liscthc
Data: 14-09-2011 19:57:46 
Waters
Nie wiem,może i tak,ale ja tego nie rozumiem,trza być nawiedzonym żeby nawracać ludzi za pośrednictwem portalu bokserskiego.
 Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 20:00:25 
"Waters Data: 14-09-2011 19:42:14 cop
Dla wyjaśnienia dodam, że mam 183 cm wzrostu. Chodzi raczej o wagę i wzrost. Ja waże uwaga : 68 kg hahaha. Nieżle co. On był wyższy i cięższy. Moje czoło pasowało idealnie na jego dolną część twarzy:-)"

LOL...Straszny chudzielec jestes. Ja przy swoich prawie 6'2 (~187cm)waze od lat juz wielu w granicach 203-205 lbs (~92-93 kg)...
Dobrze, ze nie zemdlales po takim uderzeniu... Moj kumpel mial taka sytuacje w nocnym klubie w Londynie, gdzie uderzyl w dreniana balustrade z glowki i zemdlal...LOL... Oczywiscie kompletnie pijany...
 Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 14-09-2011 20:08:38 
Staciu Cop

Witam najwiekszego znafce boksu na tym forum.ha ha ha
Jak tam wrazenia po walce tysiaclecia?
Tomasz zbity jak pies,taktyka nieporozumienie.
Totalna klapa,nieprawdaz?
 Autor komentarza: Waters
Data: 14-09-2011 20:11:53 
cop
wiesz jak to mówią : "chudy ale byk" hehehe.
 Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 20:13:09 
"PanJanekTygrys Data: 14-09-2011 20:08:38 Staciu Cop
Witam najwiekszego znafce boksu na tym forum.ha ha ha
Jak tam wrazenia po walce tysiaclecia?
Tomasz zbity jak pies,taktyka nieporozumienie.
Totalna klapa,nieprawdaz?"

Stasiu jasiu tygrysku, dlaczego klapa? Wszystko odbylo sie zgodnie z przeiwidywaniami. Czyzby ktos ci wmowil cos innego...LOL....
 Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 20:17:08 
"Waters Data: 14-09-2011 20:11:53 cop
wiesz jak to mówią : "chudy ale byk" hehehe. "

Nigdy tego zwrotu nie slyszalem, ale domyslam sie znaczenia. Oczywiscie bywajac w Europie zauwazylem, ze ogolnie faceci sa odrobine bardziej "watlejsi" tzn, mniejsi w ramionach i generalnie szczuplejsi. Do tego dochodzi moda na te male, skape garniturki i moze dlatego zawsze mnie to rozwesela do pewnego stopnia. To tylko taka mala obserwacja na marginesie rozmow o boksie.
 Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 20:18:49 
Gdyby ktokolwiek z was probowal ulozyc dzisiaj liste TOP 10 HEAVYWEIGHT DIVISION, na ktorej pozycji umiescilibyscie Adamka w tym zestawieniu?
 Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 14-09-2011 20:25:34 
Stasiu Cop

Mnie nie mozna niczego wmowic,bo troche sie znam na boksie i doskonale wiedzialem jak ta walka sie skonczy.Wiec nie jestem rozczarowany-bo takiego wlasnie zakonczenia oczekiwalem.
Ale ty probowales przez ostatnie kilka miesiecy przekonac kazdego,ze Tomasz ma szanse z Kliczko.
A jak sie to skonczylo widzielismy.
Kliczko go sponiewieral jak Reksa i pozbawil wszelkich zludzen,Tomasz nie zdolal nawet zremisowac jednej rundy,a co dopiero mowic o wygraniu walki.Naroznik spokojnie przygladal sie tej egzekucji i nie doradzali mu zeby cos zmienil w stylu boksowania i nawet nie rzucili recznika.
To bylo pewne-jak sie nie ma ciosu i jest sie zawodnikiem wagi cruiser to nie ma co rzucac sie na takiego mistrza jak Kliczko.
 Autor komentarza: liscthc
Data: 14-09-2011 20:27:12 
1.Vit
2.Wład
3.Helenius
.Povietkin
.Haye
6.Adamek
7.Cała reszta
 Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 20:29:04 
"PanJanekTygrys Data: 14-09-2011 20:25:34 Stasiu Cop
Mnie nie mozna niczego wmowic,bo troche sie znam na boksie..."


Stasiu-jasiu, niestety dobrze sie z tym ukrywasz...LOL...
 Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 20:30:41 
"liscthc Data: 14-09-2011 20:27:12 1.Vit
2.Wład
3.Helenius
.Povietkin
.Haye
6.Adamek
7.Cała reszta "


Co na temat Cristobala? Helenius naprawde tak wysoko???
 Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 20:33:24 
"PanJanekTygrys Data: 14-09-2011
...To bylo pewne-jak sie nie ma ciosu i jest sie zawodnikiem wagi cruiser to nie ma co rzucac sie na takiego mistrza jak Kliczko."

Teraz tak powaznie... Bylo czy nie bylo pewne, to zupelnie inna kwestia. Jednak to, ze Adamek "rzucil sie" na takiego wlasnie mistrza, dobrze o nim swiadczy. Chociazby ze wzgledu na olbrzymie dysproporcje fizyczne.
 Autor komentarza: liscthc
Data: 14-09-2011 20:37:51 
cop
Naprawdę,bo uważam że jego niszczycielska siła była by zagrożeniem dla każdego boksera.
Arreola nie robi na mnie wrażenia od czasu domniemanej przemiany na profesjonalistę,myślę że byłby rozbity przez Heleniusa.
Powiem nawet że Adamka z Hayem i Povietkinem nawet bym widział jako zwycięzcę,chyba bardziej z Povietkinem,ale z Haye też bym mu dał sporo szans.Natomiast Siła i gabaryty Fina byłyby w moim mniemaniu nie do przeskoczenia przez Tomka.
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 14-09-2011 21:02:59 
A jeszcze taka mala refleksja odnosnie przeciwnikow Tomasza wymienionych przez autora tego artykulu
Bell- przed walka z Adamkiem mial takie narkotykowe jazdy,ze uciekl z obozu przygotowawczego do dzungli i szukano go calo noc
Przed waga spedzil kilka godzin w saunie,zeby "zrobic"wage,o czym mowil sam Gmitruk
Golota-w jakiej byl formie fizycznej chyba kazdy widzial
Vitek to byla znacznie,ale to znacznie wyzsza polka.Efekt byl widoczny
 Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 21:04:15 
"liscthc Data: 14-09-2011 20:37:51 cop
Naprawdę,bo uważam że jego niszczycielska siła była by zagrożeniem dla każdego boksera.
Arreola nie robi na mnie wrażenia od czasu domniemanej przemiany na profesjonalistę,myślę że byłby rozbity przez Heleniusa.
Powiem nawet że Adamka z Hayem i Povietkinem nawet bym widział jako zwycięzcę,chyba bardziej z Povietkinem,ale z Haye też bym mu dał sporo szans.Natomiast Siła i gabaryty Fina byłyby w moim mniemaniu nie do przeskoczenia przez Tomka"

Niestety ale era takich jak Helenius zmusz mnie wielokrotnie do stwierdzenia, iz powyzej 230lbs powinna byc waga super-ciezka. Jak nawet bardzo dobrzy mniejsi ciezcy tacy jak Haye, Adamek, Chambers etc, moga walczyc z potworami ringowymi pokroju Helenius, Klitschkos, Fury, Price, Ustinov...??? Ci wielcy, nawet z mniejszymi zdolnosciami, sa zwyczajnie fizycznie zbyt dominujacy.
 Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 21:08:03 
"andrewsky Data: 14-09-2011 21:02:59
Vitek to byla znacznie,ale to znacznie wyzsza polka.Efekt byl widoczny"

Czy brak proby z najlepszym ciezkim na swiecie bylby twoim zdaniem lepszy niz to co zobaczyles w sobote? Czy bedac profesjonalista, uciekanie przed najwiekszymi wyzwaniami jest rozwiazaniem? czasmi w zyciu sa momenty, w ktorych kazdy z nas staje przed murem, ktorego nie da sie rozbic glowa, ale czy poddanie sie jest opcja najlepsza???
 Autor komentarza: Faraon
Data: 14-09-2011 21:10:15 
Autor komentarza: andrewsky
Mialeś do mnie wczoraj pytanie!

Odpowiadam jeszcze raz!
Bezol38 to nie ja i to jakaś pomyłka.
POZDRAWIAM!
 Autor komentarza: waligrad
Data: 14-09-2011 21:10:56 
Podstawą do oceny tego co sie stało nie jest sama walka.Wiadomo było że Adamek nie ma zadnych szans.Jednak wszyscy liczylismy że pokaże inny boks, dynamiczny,agresywny i ze bedzę jak On sam okreslił znikający punkt.Te wszystkie frazesy , mysle wynikały z prania mózgu Adamkowi przez najblizsze otoczenie.Jesli prześledzimy wypowiedzi Adamka w ostatnim okresie na jego stonie to wyraźnie zaobserwujemy próby izolacji od tego wszystkiego co sie do tej pory w Jego życiu wydażylo.Izolacja wynikała z permanentnego " prania mózgu".
Nadszedł czas ze Adamek sam uwierzył w te cudowne wizje.
Pytam sie kto zdecydował o PRZEJŚCIU DO WAGI CIĘŻKIEJ ?.
Pytam sie kto rozpocząl negocjacje z obozem Witka, kontrakt Adamka z ME kończy sie 11 grudnia. Jasne jest ze sympatyczna Kathy nie zarobiła by kasy. Jej firma to tonąca balia. Panowie trzeba było małymi łyżeczkami. Popatrzcie jak robia inni Promotor Powietkina z Rosji a mądry.Cała grupa nie wytrzymała ciśnienia i te opowieści o doskonałości, wszystkiego co otaczało Adamka.Sygnały mieliśmy juz podczas walki ze starym Grantem, Adamka uratował gong.Oczywiście wszyscu z "rodziny" mówili nic sie nie stało doskonały pojedynek.
Adamek powinien natychMIAST zmienić trenera a Ziggy powinien siedzieć w sektorze VIP, ZASŁUŻYŁ SOBIE NA TO WYKOŃCZYŁ DWÓCH WSPANIAŁYCH BOKSERÓW. oNLY kasa.
" Bóg jest prawdą"
 Autor komentarza: mma
Data: 14-09-2011 21:17:41 
Stonka, chłopaku,

bez urazy, ale czy ty nie jesteś przypadkiem zbyt inteligentny, by dyskutować z tym czymś o kryptonimie "cop"?
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 14-09-2011 21:24:22 
Faraon
A to spoko.Byl tu kiedys taki user bezol38.Robil straszne byki ortograficzne,do tego uwielbial Joe Calzaghe,myslamel ze to moze Ty:)
Dostal bana...
Pozdrawiam
 Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 21:27:11 
@waligrad - bardzo specyficzne podejscie do zaistnialej sytuacji. Czy jednak jest ono racjonalne? Kazdy wie, ze Adamek zostajac w "cruiserweight division" nie mialby zbyt duzo opcji a juz zdecydowanie walczac przez najblizsze 5 lat nie zarobilby $$$, ktore zarobil juz teraz. Wciaz jest czolowym ciezkim na swicie, w trzeciej juz kategorii wagowej, a to nie zdarza sie byle komu. Oczywiscie bezpieczne prowadzenie swego zawodnika nigdy nie bylo domenna Main Events i jezeli znasz odroine struktury promocyjne w U, wiesz doskonale iz tak wlasnie jest. Wielokrotnie zastanawialem sie nad "malym Adamkiem" przechodzacym do wagi ciezkiej i mialo to dla mnie zawsze znaczenie profesjonalne a nie sportowe, ale przeciez mowimy o boksie zawodowym, wiec jest to naturalne.
Z pewnoscia wyczekiwanie na sytuacje jaka zaobserwowalismy podczas walki Povetkin-Chagaev byloby dla Gorala wieksza szansa na zdobycie tego "paska" i prawdopodobnie by go zdobyl, ale i wowczas znalezli sie tacy, ktoprym b y to niezbyt odpowiadalo.
Reasumujac, Goral wybral, czy tez jak sugerujesz ktos inny zrobil to za niego, najbardziej trudna i niebezpieczna droge do osiagniecia swych celow. Czy mozna go za to winic???
 Autor komentarza: Faraon
Data: 14-09-2011 21:28:48 
Autor komentarza: andrewsky
Data: 14-09-2011 21:24:22
Faraon
A to spoko.Byl tu kiedys taki user bezol38.Robil straszne byki ortograficzne,do tego uwielbial Joe Calzaghe,myslamel ze to moze Ty:)
Dostal bana...
Pozdrawiam

Coś pamietam!?
Zresztą wielu CALZAGHE lubi osób.
Ja robie straszne byki to fak.
Też pozdrawiam...
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 14-09-2011 21:28:48 
cop
Ja nigdy nie bylem zwolennikiem walki Adamek-Kliczko.Poniewaz wynik takiej konfrontacji moze byc tylko jeden
Aczkolwiek Goral bylby idiota,gdyby nie przystal na taki deal,jaki zaoferowali K2
Niemniej jest rozliczany za efekt sportowy,a ten byl mizerny.Przyznasz mi chyba racje?
 Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 21:31:37 
"mma Data: 14-09-2011 21:17:41 Stonka, chłopaku,

bez urazy, ale czy ty nie jesteś przypadkiem zbyt inteligentny, by dyskutować z tym czymś o kryptonimie "cop"? "

LOL...Jak szukasz sobie kumpli do intelektualnej krucjaty przeciwko wirtualnemu copowi, to po pierwsze nie wspieraj sie stonka - duzy blad. Po drugie, spojrz sie na swe wlasne mozliwosci, ktore niestety ale zaimponowac to moga tylko takim jak cienki bolek albo cos w tym stylu.
Ponadto chlopcze, nie zadne "czyms"...LOL... Elementarne zasady kurtuazji jezykowej sie klaniaja a dodam tylko, ze masz tupet by bedac tym kim jestes, starac sie nawiazywac jakakolwiek walke...LOL...
 Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 21:37:05 
"andrewsky Data: 14-09-2011 21:28:48 cop
Ja nigdy nie bylem zwolennikiem walki Adamek-Kliczko.Poniewaz wynik takiej konfrontacji moze byc tylko jeden
Aczkolwiek Goral bylby idiota,gdyby nie przystal na taki deal,jaki zaoferowali K2
Niemniej jest rozliczany za efekt sportowy,a ten byl mizerny.Przyznasz mi chyba racje?"


Oczywiscie rozpatrywanie wartosci sobotniego pojedynku w aspekcie sportowym nie moze zakonczyc sie inna konkluzja jak twoja. Musimy jednak przejsc do nastepnego etapu w takich rozmowach, a mianowicie zrozumienia czym jest boks zawodowy. Pomimo moich wczesniejszych zartobliwych uszczypliwosci, wiem doskonale iz masz wiele do powiedzenia na tematy zwiazane z boksem, wiec z pewnoscia nie powiesz mi, iz zrozumienie decyzji Gorala, czy tez jego teamu jest niezrozumiale. Watpliwosci zawsze pozostana, ale na koncu dnia konto bankowe jest tym miejscem, z ktorego pozwalamy sobie na wypisywanie czekow na nasze codzienne eskapady materialne. Kazdy ma inne wymagania, ale w tym aspekcie doskonale rozumiem co sie stalo.
 Autor komentarza: speed
Data: 14-09-2011 21:56:38 
Zaloby narodowej ciag dalszy?
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 14-09-2011 22:04:07 
cop
Ja watpilem w szanse Adamka z Vitalijem.Ale on sam i ludzie go otaczajacy wierzyli,bynajmniej tak dekralowali
Dlaczego wiec na ich wybor padl,na McBride jako ostatniego rywala przed Kliczko?
Potyczka z Grantem,pomimo iz wygrana pokazal ze Tomek slabo radzi sobie z ringowymi olbrzymami.McBride pomimo rozmiarow,to bum i taki pojedynek nie mogl pozwolic na weryfikacje postepow Adamka w jego nauce walki z duzymi hevy
Mysle ze Adamek Team nie zrobil absolutnie wszystkiego,aby przygotowac najlepiej jak,to mozliwe do walki z Vitalijem
Adamek mogl nawet przegrywajac ze starszym Kliczko,mogl zyskac bardzo wiele w sferze medialnej.Gdyby potrafil urwac Ukraincowi 2-3 rundy,jego pozycja w negocjacjach z przyszlymi rywalami bardzo by wzrosla
Adamek twierdzi teraz,ze interesuja go tylko walki o tytul.Moze dostapi tego zaszczytu poraz kolejny.Ale po tak fatalnym wystepie jaki mial 10 szczerze watpie ze 40 tysiecy ludzi przyjdzie na jego walke w Polsce,ze zostanie 200tysiecy PPV,ze transmisje przeprowadzi HBO
Co za tym idzie jego szanse na podzial procentowy w kolejnym pojedynku K2 stopnialy praktycznie do zera
 Autor komentarza: speed
Data: 14-09-2011 22:09:20 
Tak sie zdarzylo ze akurat w sobote bylem w Pl i zauwazylem jedno...Adamek stracil spora rzesze kibicow poprzez swoja postawe w ringu i zadne konto bankowe jemu tego nie zwroci. Adamkowi nie chodzilo napewno o pieniadze z tej walki (wiec jakies smieszne, zenujace, prostackie stwierdzenia o 'prawach boksu zawodowego' sa akurat nie trafione w tym wypadku) tylko o walor sportowy, zdobycie mistrzostwa swiata ktorego zadne pieniadze tego jemu nie kupia. Widzielismy jak nasz Goral byl zalamany po walce i co dla niego mialo najwazniejsza wartosc sobotniej nocy. Nie wyszlo z roznych przyczyn i powodow do chwaly nie ma ale moze jeszcze za rok czy dwa pojawi sie kolejna szansa na ktora Adamek musi teraz ciezko zapracowac...
 Autor komentarza: endriu
Data: 14-09-2011 22:13:34 
No i po Katoliku
 Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 22:18:29 
"andrewsky Data: 14-09-2011 22:04:07 cop
Ja watpilem w szanse Adamka z Vitalijem.Ale on sam i ludzie go otaczajacy wierzyli,bynajmniej tak dekralowali
Dlaczego wiec na ich wybor padl,na McBride jako ostatniego rywala przed Kliczko?
Potyczka z Grantem,pomimo iz wygrana pokazal ze Tomek slabo radzi sobie z ringowymi olbrzymami.McBride pomimo rozmiarow,to bum i taki pojedynek nie mogl pozwolic na weryfikacje postepow Adamka w jego nauce walki z duzymi hevy
Mysle ze Adamek Team nie zrobil absolutnie wszystkiego,aby przygotowac najlepiej jak,to mozliwe do walki z Vitalijem
Adamek mogl nawet przegrywajac ze starszym Kliczko,mogl zyskac bardzo wiele w sferze medialnej.Gdyby potrafil urwac Ukraincowi 2-3 rundy,jego pozycja w negocjacjach z przyszlymi rywalami bardzo by wzrosla
Adamek twierdzi teraz,ze interesuja go tylko walki o tytul.Moze dostapi tego zaszczytu poraz kolejny.Ale po tak fatalnym wystepie jaki mial 10 szczerze watpie ze 40 tysiecy ludzi przyjdzie na jego walke w Polsce,ze zostanie 200tysiecy PPV,ze transmisje przeprowadzi HBO
Co za tym idzie jego szanse na podzial procentowy w kolejnym pojedynku K2 stopnialy praktycznie do zera "


Trudno niezgodzic sie z twoja analiza wydarzen. Moge tylko stwierdzic, ze mam wrazenie iz Adamek jest bardziej popularny u nas niz w Polsce i sadze, ze jego walki w NY lub NJ, beda sprzedane bez wiekszych problemow. Oczywiscie walki z odpowiednimi przeciwnikami. Z pewnoscia etap aklimatyzacji juz minal i po Vitaliyu nie ma juz czasu na McBride'a czy innego piesciarza tego pokroju. Informacje o HBO bedace zainteresowana strona w wykreowaniu ligi ciezkich walczacych w klasie ponizej Klitschko, pozwalaja sadzic, iz Adamek znajdzie sie w tej grupie razem z Haye, Heleniusem, Povetkinem, Chambersem i Arreola. Do tego dojdzie grupa nowych jak Mitchell i Wilder, wiec moze byc interesujaco. Nie sadze by walka Adamka z kolejnym Klitschko miala jakikolwioek sens, podobnie jak nie sadze by ktokolwiek z wyzej wymienionej grupy mial szanse na pokonanie Ukraincow w ciagu najblizszego roku...
 Autor komentarza: Legionnaire
Data: 14-09-2011 22:22:44 
Autor komentarza: cop Data: 14-09-2011 21:37:05

"Oczywiscie rozpatrywanie wartosci sobotniego pojedynku w aspekcie sportowym nie moze zakonczyc sie inna konkluzja jak twoja. Musimy jednak przejsc do nastepnego etapu w takich rozmowach, a mianowicie zrozumienia czym jest boks zawodowy. Pomimo moich wczesniejszych zartobliwych uszczypliwosci, wiem doskonale iz masz wiele do powiedzenia na tematy zwiazane z boksem, wiec z pewnoscia nie powiesz mi, iz zrozumienie decyzji Gorala, czy tez jego teamu jest niezrozumiale. Watpliwosci zawsze pozostana, ale na koncu dnia konto bankowe jest tym miejscem, z ktorego pozwalamy sobie na wypisywanie czekow na nasze codzienne eskapady materialne. Kazdy ma inne wymagania, ale w tym aspekcie doskonale rozumiem co sie stalo."Faktem jest , ze kasa musi sie zgadzac, ale sa ludzie , ktorzy dla kasy i" dupe nadstawia". Ja osobiscie nigdy nie wystawil bym swego zawodnika na pojedynek , w ktorym jest juz od samego poczatku bez szans. Jak widzisz copie sa ludzie i sprzedawczyki , do ktorej z tych grup nalezysz ty??????????
 Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 22:24:12 
"speed Data: 14-09-2011 22:09:20
...Adamek stracil spora rzesze kibicow poprzez swoja postawe w ringu i zadne konto bankowe jemu tego nie zwroci. Adamkowi nie chodzilo napewno o pieniadze z tej walki (wiec jakies smieszne, zenujace, prostackie stwierdzenia o 'prawach boksu zawodowego' sa akurat nie trafione w tym wypadku) tylko o walor sportowy, zdobycie mistrzostwa swiata"

Kibice, ktorych tracisz jak masz 27 lat to powazny problem. Gdy masz 35 i zblizasz sie do konca swej zawodowej kariery, konto bankowe i zabezpieczenie swej wlasnej rodzinyy sa bezcenne. Oczywiscie, ze Adamek wierzyl i chcial te walke wygrac. Nikt nie neguje tego faktu, ale profesjonalny boks rzadzi sie odrobine innymi prawami, jakby fani tego chcieli. Adamek moze zdobyc jeszcze tytul i z pewnoscia do tego bedzie dazyl, nie ulaga to zadnej watpliwosci. Povetkin przeciez jest jakims tam posiadaczem paska, wiec Goral tez z pewnoscia moze.
 Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 22:26:13 
"Legionnaire Data: 14-09-2011 22:22:44
...Jak widzisz copie sa ludzie i sprzedawczyki , do ktorej z tych grup nalezysz ty??????????"


LMFAO...Ja z pewnoscia czerpie korzysci z jednych jak i z drugich. Business is business...
 Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 22:32:21 
"Legionnaire Data: 14-09-2011 22:22:44
...Ja osobiscie nigdy nie wystawil bym swego zawodnika na pojedynek , w ktorym jest juz od samego poczatku bez szans..."
Jest to zdecydowanie niewlasciwe podejscie. Bez stawiania sobie celow trudnych, nigdy sie nie mozemy sprawdzic. Bez szans to jest moze Pacquiao w spotkaniu z Vitaliyem, ale Adamek szanse mial, aczkolwiek bardzo limitowane swymi fiycznymi rozmiarami...
Bedac profesjonalista, uciekanie przed najwiekszymi wyzwaniami jest rozwiazaniem? Czasmi w zyciu sa momenty, w ktorych kazdy z nas staje przed murem, ktorego nie da sie rozbic glowa, ale czy poddanie sie jest opcja najlepsza???
Nie wiem co robisz profesjonalnie, ale z pewnoscia "poddawanie sie przed walka" jakakolwiek by ona nie byla, nie jest rozwiazniem zadawalajacym nikogo. Winisz Adamka za probe zdobycia kolejnego szczytu?
 Autor komentarza: Legionnaire
Data: 14-09-2011 22:32:57 
Cop . Przed tym pojedynkiem pisalem , ze jesli Adamek wygra przynajmniej 4 rundy to uznam to za wielki sukces i uklon przed tymi co wierzyli. Pamietasz ja to skomentowales????
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 14-09-2011 22:34:09 
Mam nadzieje ze bedzie tak jak mowi ,koniec z obijaniem starszych panow po przebiegu i chetnie widzial bym Adamka wlasnie z Haye,Powietkinem,Chambersem,Solisem,Perezem,nie jestem fanem Tomasa ale z punktu widzenia kibica byly by to ciekawe starcia i niewazne czy by wyszedl z nich zwyciesko poprostu jestem za dobrymi widowiskami
 Autor komentarza: takietam
Data: 14-09-2011 22:36:18 
Legionnaire szkoda czasu na dyskusje z typkiem, który ma się za lepszego od wszystkich a nie potrafi poprawnie stopniować przymiotników. Do tego używa (jako chyba jedyny w polskim Internecie) słowa PREDYKAMENTALNY, które w naszej mowie nie istnieje. :) LOL
 Autor komentarza: PWncwjssprf
Data: 14-09-2011 22:39:44 
Autor komentarza: cop
Data: 04-09-2011 00:33:49
"Legionnaire Data: 04-09-2011 00:22:10 Cop. Jeszcze raz dla ciebie.
Mysle ze Vittek zdecydowanie wygra ten pojedynek , ale ja osobiscie nie potrafie sobie nawet wyobrazic , Tomka bijacego swoje szybkie komb. w Vittka. Wielu tych , ktorzy wierza w zwyciestwo Tomka , podkreslaja jego szybkosc , komb. szybkie wejscia w poldystans , potem zmiana pozycji itd. Ogolnie sie z tym zgadzam , ale nie potrafie sobie wyobrazic by chociaz w paru rundach sie cos takiego udalo. Jesli Adamek wygra przynajmniej 4-5 z dwunastu rund , to chociaz przegralby ten pojedynek to i tak uznam ze sie pomylilem i uklon przed tymi , ktorzy wierza w zwyciestwo."

Musisz juz zaczac cwiczyk uklony i aczkolwiek nie ma to dla mnie zadnego znaczeniua czy ktokolwiwek wierzy czy nie, sadze iz bedzie tutaj wielu takich, ktorzy nie beda mogli przebolec tego, ze Adamek jednak wygral ten pojedynek. Jak to zrobi? No coz, swa analize zamieszczalem tutaj wielokrotnie, wiec nie bede sie powtarzal. W moim przypadku nie jest to kwestia zadnej wiery w umiejetnosci Adamka lub jakimkolwiek zapewnienio. Ja doskonale widze wszystkie plusy i minusy obu piesciarzy i w tym specyficznym kontekscie oceniam ich szanse.
Raz jeszcze Adamek SD po 12 rundach bardzo ekscytujacego pojedynku.
 Autor komentarza: Legionnaire
Data: 14-09-2011 22:40:31 
Autor komentarza: cop Data: 14-09-2011 22:32:21
"Winisz Adamka za probe zdobycia kolejnego szczytu?"

Naleze do tych , ktorzy nigdy przed wyzwaniami sie nie chowali , niestety nie zawsze okazywalo sie to pozytywne dla mojej osoby. Ja natomiast pisalem , ze nie wystawil bym swego zawodnika na walke w ktorej szanse sa tylko teoretyczne , nie winie Adamka , a jego grono , ktore powinno na zimno oceniac sytuacje. Jesli chodzi o biznes , to jak dla mnie wyglada to tak: maksymalny zysk , przy minimalnym ryzyku.
 Autor komentarza: milan1899
Data: 14-09-2011 22:44:11 
Autor komentarza: Legionnaire
Data: 14-09-2011 22:40:31
Autor komentarza: cop Data: 14-09-2011 22:32:21
"Winisz Adamka za probe zdobycia kolejnego szczytu?"

Naleze do tych , ktorzy nigdy przed wyzwaniami sie nie chowali , niestety nie zawsze okazywalo sie to pozytywne dla mojej osoby. Ja natomiast pisalem , ze nie wystawil bym swego zawodnika na walke w ktorej szanse sa tylko teoretyczne , nie winie Adamka , a jego grono , ktore powinno na zimno oceniac sytuacje. Jesli chodzi o biznes , to jak dla mnie wyglada to tak: maksymalny zysk , przy minimalnym ryzyku.

Legionista
powaznie piszesz czy prowkujesz ???
 Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 22:49:36 
"Legionnaire Data: 14-09-2011 22:40:31
...Jesli chodzi o biznes , to jak dla mnie wyglada to tak: maksymalny zysk , przy minimalnym ryzyku..."

Vitali mial byc tym minimalnym ryzykiem??? Czy ja dobrze zrozum ialem, czy miales cos innego na mysli?
 Autor komentarza: waligrad
Data: 14-09-2011 22:50:05 
Drodzy internauci analizujac walke doszedłem do wniosku:balansik i w głowe, balansik i w głowę.Adamek otrzymał wiecej ciosów niż w ostatnch pieciu walkach.Statyski to jedna sprawa a obraz telewizyjny to druga.
Uwazam z pelna odpowiedzialnościa to KONIEC Adamka zachowajcie ten post. Doskonale rozumiem ze " rodzina" będzie Go namawiać do nastepnych walk i dobrze nie byli by sobą to tylko kolekcjonerzy,,,,
 Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 22:52:50 
"Legionnaire Data: 14-09-2011 22:32:57 Cop . Przed tym pojedynkiem pisalem , ze jesli Adamek wygra przynajmniej 4 rundy to uznam to za wielki sukces i uklon przed tymi co wierzyli. Pamietasz ja to skomentowales????"

Jestem pewien, ze sie z toba niezgodzilem...LOL... Moze zamieszcze ponizej to co napisalem juz wczesniej, a co moze pozwoli ci na zrozumienie szerszego obrazu:
Psy Pawlowa…
To taka drobna refleksja po wczorajszym powrocie do domu i przeczytaniu skrawkow “komentarzy” na bokser.org. Niestety, ale nie mialem czasu by przebrnac przez ten caly bezsensowny arsenal wypelniony plastkowymi pociskami, bufonada, chamstwem i najzwyklejsza frustracja tych, ktorzy ciesza sie…Hmmmm, no wlasnie z czego?
Moze male wyjasnienie dla niewyedukowanej czesci spolecznosci forum, czyli dla zdecydowanej wiekszosci…LOL.... Boks zawodowy to biznes, nic personalnego. Wiem, ze wiekszosc z was nie ma o tym najmniejszego pojecia, ale podniecacie sie nieistotnym faktem, ze napisaliscie na tym forum jak to Klitschko wygra z Adamkiem a teraz macie satysfakcje z faktu iz zgadliscie tak bardzo nieprzewidywalny wynik, ktory byl predykamentalnie uwarunkowany przez 99% bokserskich ekspertow…LOL…
Nie chce mi sie nawet bawic w detale i odpowiadac na pytania, dlaczego wirtualny cop byl tak pewien zwyciestwa Gorala a teraz pisze iz wynik byl latwy do przewidzenia. Jest to zupelnie nieistotne w kontekscie ostatniego weekendu.
Raz jeszcze: boks zawodowy to biznes. Moze by udowodnic punkt, zadam kilka prostych pytan i postarajcie sie w miare logiczny sposob na nie odpowiedziec. Spojrzcie na swoje finanse po walce Adamek-Klitschko i bedac szczerymi sami ze soba odpowiedzcie: czy zauwazyliscie istotne zmiany w podstawowej strukturze tej tak istotnej dla egzystencji kazdego z nas komorki?
Cala gama aktywnosci zwiazanych z pojedynkiem Klitschko – Adamek objela swym kregiem dosc duzo ilosc pieniedzy i innych istotnych wartosci, ktorych pominac nie mozna, ale czy jakakolwiek ich czesc splynela na wasze konta bankowe?
Wiecie dlaczego nie? Dlatego, ze nie macie odwagi, talentu i wielu innych rzeczy by zdobyc to w ringu a poza nim, niestety wymagana jest rowniez inteligencja by osiagnac sukces.
Raz jeszcze, boks zawodowy to biznes, czyli pieniazki. Wasza frustracja wynika z prostego faktu, iz poczuliscie sie w jakis sposob oszukani i najprostrza forma odreagowania swej bezsilnosci jest wulgaryzm i szczycenie sie swa glupota prowincjonalnego kmiota. Jak juz wspomnialem, Psy Pawlowa…LOL…
 Autor komentarza: Legionnaire
Data: 14-09-2011 22:53:08 
Autor komentarza: milan1899 Data: 14-09-2011 22:44:11
Legionista
"powaznie piszesz czy prowkujesz ???"


milan 1899 bylo juz wielu zawodnikow , ktorzy po tak bolesnej porazce nigdy nie wrocili do dawnej formy , po prostu psychicznie i mentalnie bylo juz po zawodniku . Adamek walki nie przegral , on zostal niestety zdeklasowany i na takiej podstawie uwazam ze trener badz promotor , ktoremu zalezy na zawodniku powinien byc raczej przeciwny takiej
konfratacji.
 Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2011 22:56:41 
"takietam Data: 14-09-2011 22:36:18 Legionnaire szkoda czasu na dyskusje z typkiem, który ma się za lepszego od wszystkich a nie potrafi poprawnie stopniować przymiotników. Do tego używa (jako chyba jedyny w polskim Internecie) słowa PREDYKAMENTALNY, które w naszej mowie nie istnieje."

Mysle, ze jest wiele slow i zwrotow, nawet w twoim ojczystym jezyku, ktorych nie znasz i nigdy sie nie nauczysz. O stopniowanie przymiotnikow sie nie martw, naprawde na tle reszty z was, wlaczajac w to ciebie, radze sobie calkiem niezle...LOL...
Dodam tylko, ze jak bedziesz poslugiwal sie jezykiem polskim, ktory nie jest nawet moim pierwszym ani drugim nauczonym sie, powroc i wowczas moze porozmwaiamy. Jak na te chwilke, bye...
 Autor komentarza: Legionnaire
Data: 14-09-2011 22:57:01 
Autor komentarza: cop Data: 14-09-2011 22:49:36
"Legionnaire Data: 14-09-2011 22:40:31
...Jesli chodzi o biznes , to jak dla mnie wyglada to tak: maksymalny zysk , przy minimalnym ryzyku..."

"Vitali mial byc tym minimalnym ryzykiem??? Czy ja dobrze zrozum ialem, czy miales cos innego na mysli?"

Oczywiscie ze cos innego!!!! Vitali byl nawet czyms wiecej niz max.ryzykiem i w tym rzecz, jesli piszemy o biznesie to ten byl tylko jedno razowym sukcesem , czy beda jeszcze inne????? Mysle , ze nie.
 Autor komentarza: speed
Data: 14-09-2011 22:59:25 
Nie sadze ze akurat priorytetem Adamka jest konto bankowe. Jemu najbardziej zalezalo na osiagnieciu zalozonego celu i zdobyciu pasa dla kibicow a pieniadze przyjda pozniej i to napewno duzo lepsze pieniadze jesli pomyslimy o tym wszystkim logicznie. Adamek byl przekonany ze jest gotowy, pokona Vitaliya stoczy kilka walk w obronie pasa(na ktorych notabene dopiero dobrze zarobi) i odejdzie w chwale. Rzeczywistosc okazala sie brutalna i obnazyla jego slabosci pokazala ze wybrany cel jest poza zasiegiem jego mozliwosci i sprowadzila Adamka z hukiem na ziemie. Moze to byla walka na zwienczenie jego kariery moze nie pozyjemyy zobaczymy ale napewno ludzie ktorzy sadza ze to jest boks zawodowy i licza sie tylko pieniadze jeszcze argumentujac glupio do tego ze czlowiek ma juz 35 dlatego nie liczy sie z kibicami tylko dba o 'bezcenne konto bankowe' sa w bledzie i to glebokim bledzie dlatego ciezko mi ich zrozumiec...
Finansowo boks zawodowy ma sens jesli pobije sie mistrza bo wowczas przychodza wyplaty zycia przy kolejnych obronach bo bycie ciaglym pretendentem niestety tych pieniedzy nie przyniesie...
 Autor komentarza: milan1899
Data: 14-09-2011 23:03:02 
Autor komentarza: Legionnaire
Data: 14-09-2011 22:53:08
Autor komentarza: milan1899 Data: 14-09-2011 22:44:11
Legionista
"powaznie piszesz czy prowkujesz ???"


milan 1899 bylo juz wielu zawodnikow , ktorzy po tak bolesnej porazce nigdy nie wrocili do dawnej formy , po prostu psychicznie i mentalnie bylo juz po zawodniku . Adamek walki nie przegral , on zostal niestety zdeklasowany i na takiej podstawie uwazam ze trener badz promotor , ktoremu zalezy na zawodniku powinien byc raczej przeciwny takiej
konfratacji.

teraz na powaznie bo popoludniu sobie tu jaja robilem , masz racje ale tylko czesciowa , rowniez uwazam ze Ziggi patrzy tylko na kase i niestety zbyt krotkozwrocznie , tez uwazam ze Roger to nie jakis boss trenerki i popelnil wiele bledów i w przygotowaniu i w taktyce , ale to sa tylko skladowe porazki i wcale nie te najwazniejsze

sobotnia walka ma jednego glownego winowajce i jest Nim Goral Czy Nam sie to podoba czy nie
chlopak dla pieniedzy rozmienil swoja karire sportowa , nie widze w Nim zadnej wiaryw zdobycie tytulu , widze jedynie kolejny sprytnny plan na dojscie do kolejnej walki za duza kase , no bo 20 baniek jest zawsze lepsze niz 10 , jedna mam tylko nadzieij ze kibice nie kupia tego po raz drugi
 Autor komentarza: takietam
Data: 14-09-2011 23:08:32 
@ cop - no właśnie radzisz sobie dość słabo ale w sumie ja nie o tym, bo to nie forum polonistyczne. Jest tu wielu chłopaków, których się fajnie czyta nie wchodząc w szczegóły ich pisowni. Lecz jeśli ktoś na każdym kroku podkreśla swoje wykształcenie, inteligencję etc. a sam wali proste byki to wygląda to poniekąd żałośnie...
Nie masz nic ciekawego do powiedzenia oprócz kilku kabotyńskich frazesów, które z uporem maniaka powtarzasz. Przedzieranie się przez nie co wieczór w celu poszukiwania wartościowych postów innych userów robi się trochę męczące.
 Autor komentarza: Legionnaire
Data: 14-09-2011 23:10:03 
cop.Ja osobiscie nigdy nie podniecam sie czyms oczywisty!!!!! A tak na marginesie , ty piszesz o tym ze ludzie na tym forum nie maja zadnej wiedzy o biznesie rzadzacym sie w swiecie boksu zawodowege. Nie byl bym tego az tak pewny, nigdy nic nie wiadomo , zaden z nas nie wie kto sie kryje za danym nikiem , kto z kim i gdzie pracuje co robi itd.
 Autor komentarza: Legionnaire
Data: 14-09-2011 23:13:27 
Autor komentarza: milan1899 Data: 14-09-2011 23:03:02
"sobotnia walka ma jednego glownego winowajce i jest Nim Goral Czy Nam sie to podoba czy nie
chlopak dla pieniedzy rozmienil swoja karire sportowa , nie widze w Nim zadnej wiaryw zdobycie tytulu , widze jedynie kolejny sprytnny plan na dojscie do kolejnej walki za duza kase , no bo 20 baniek jest zawsze lepsze niz 10 , jedna mam tylko nadzieij ze kibice nie kupia tego po raz drugi"

Tak czy inaczej on byl glownym aktorem tego spektaklu. Szkoda tylko ze nie znalazl sie nikt by mu tego odradzic , taki ze tak powiem ojcowski przyjaciel.
 Autor komentarza: milan1899
Data: 14-09-2011 23:15:35 
Autor komentarza: Legionnaire
Data: 14-09-2011 23:13:27
Autor komentarza: milan1899 Data: 14-09-2011 23:03:02
"sobotnia walka ma jednego glownego winowajce i jest Nim Goral Czy Nam sie to podoba czy nie
chlopak dla pieniedzy rozmienil swoja karire sportowa , nie widze w Nim zadnej wiaryw zdobycie tytulu , widze jedynie kolejny sprytnny plan na dojscie do kolejnej walki za duza kase , no bo 20 baniek jest zawsze lepsze niz 10 , jedna mam tylko nadzieij ze kibice nie kupia tego po raz drugi"

Tak czy inaczej on byl glownym aktorem tego spektaklu. Szkoda tylko ze nie znalazl sie nikt by mu tego odradzic , taki ze tak powiem ojcowski przyjaciel.

a nie bierzesz pod uwage ze ktos taki jak Adamek sam decyduje o wszystkim , wiadomo mozna mu doradzac ale to on decyduje o swoim zyciu i karierze ja to tak widze ,
 Autor komentarza: Legionnaire
Data: 14-09-2011 23:19:50 
milan1899
oczywiscie ze ostateczna decyzja nalezy do niego.
 Autor komentarza: canuck
Data: 14-09-2011 23:27:13 
Tomek,

Nikogo tak naprawde nie zawiodles poza rodakami z deluzjami! Jestes bardzo dobrum bokserem i mozesz wygrac z kazdym w wadze ciezkiej z wyjatkiem K2. Nie ma w tym zadnego wstydu, bo starales sie jak mogles.

To, ze nie mogles bylo spelnic "nieracjonalnych" oczekiwan Rodakow, to nie Twoja wina. Oni chca, zebys Ty ich dowartosciowywal. To nie jest Twoja rola, niech sie sami dowartosciowuja. Twoja rola jest walczyc, wygrywac oraz zarabiac pieniadze. Chwala Ci za to ze zalatwiles najwieksze bokserskie "przedstawienie" w historii polskiego boksu na polskiej ziemi.

Dla pocieszenia, Vitek"absoltnie "zniszczy" Haye, jezeli dojdzie do tej walki. Vitek, jest byc moze jest najlepszym ciezkim w historii boksu!

Nawet "Big" Goerge Forman potwierdza ze Vitek jest lepszy od niego. Niekwestoinowany LL powie, ze Vitek do trudny oraz niewygodny przeciwnik. Zauwazyles, ze mowimi teraz o historii wielkosci w boksie!? Glowa do gory!
 Autor komentarza: milan1899
Data: 14-09-2011 23:29:13 
Autor komentarza: canuck
Data: 14-09-2011 23:27:13
Tomek,

Nikogo tak naprawde nie zawiodles poza rodakami z deluzjami! Jestes bardzo dobrum bokserem i mozesz wygrac z kazdym w wadze ciezkiej z wyjatkiem K2. Nie ma w tym zadnego wstydu, bo starales sie jak mogles.

niepotrzebnie piszesz takie dlugie posty kompromitujac sie w pierwszym zdaniu ... he he ...
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 14-09-2011 23:42:01 
canuck
Sportowcy czesto nazwywani sa reprezentantami narodu.Dlatego kazde zwyciestwa dowartosciowuja jego wspolplemiencow.
Gdyby tak nie bylo na walke Adamka powinno przyjsc powiedzmy 40 tys.Norwegow,a PPV wykupic 200 tysiecy Slowakow
Zastanow sie zanim poraz kolejny palniesz jakas glupote
Ps.A to najwieksze przedstawienie w historii polskiego boksu to zalatwili:Dutkiewicz,Solorz,Duva i K2.
Gdybys myslal trojwymiarowo tobys to wiedzial
 Autor komentarza: cop
Data: 15-09-2011 00:23:59 
"Legionnaire Data: 14-09-2011 22:57:01
Oczywiscie ze cos innego!!!! Vitali byl nawet czyms wiecej niz max.ryzykiem i w tym rzecz, jesli piszemy o biznesie to ten byl tylko jedno razowym sukcesem , czy beda jeszcze inne????? Mysle , ze nie."

Hmmm... Pozyjemy i zobaczymy. Mysle, ze w 2012 zobaczymy go jeszcze w wartosciowych walkach, ktore dadza wam powod do dumy a mnie satysfakcje iz jeden z moich ulubionych bokserow osiagnal wielki sukces. Lubie Adamka i zycze mu wszystkiego najlepszego. Nauczylem sie od was, ze takich nazywa sie "kozacy" i absolutnie sie z tym zgadzam.
 Autor komentarza: cop
Data: 15-09-2011 00:48:07 
"takietam Data: 14-09-2011 23:08:32 @ cop - no właśnie radzisz sobie dość słabo ale w sumie ja nie o tym, bo to nie forum polonistyczne. Jest tu wielu chłopaków, których się fajnie czyta nie wchodząc w szczegóły ich pisowni. Lecz jeśli ktoś na każdym kroku podkreśla swoje wykształcenie, inteligencję etc. a sam wali proste byki to wygląda to poniekąd żałośnie...
Nie masz nic ciekawego do powiedzenia oprócz kilku kabotyńskich frazesów, które z uporem maniaka powtarzasz. Przedzieranie się przez nie co wieczór w celu poszukiwania wartościowych postów innych userów robi się trochę męczące. "


LMFAO... Nie bede cie do niczego przekonywal. Jezeli uwazasz, ze "wale proste byki" i nie mam nic do powiedzenia "oprocz kilku kabotynskich frazesow" z pewnoscia masz do tego prawo... Absolutnie zgadzam sie z toba, ze przedzieranie sie przez gaszcz tych "wartosciowych postow" na tym forum jest niezwykle pracochlonnym zajeciem dla ciebie, wiec juz teraz masz ten komfort psychiczny i mozesz moje komentarze pomijac a nie czytac tak dokladnie jak to robisz...
Swoja droga, to jezeli chcesz mi cokolwiek udowodnic w jakiejkolwiek sferze, prosze bardzo. Musisz jednak probowac ze znacznie wiekszym zapalem, gdyz takie nieudolne proby sa strata czasu...LOL...
 Autor komentarza: cop
Data: 15-09-2011 00:52:33 
"Legionnaire Data: 14-09-2011 23:10:03...piszesz o tym ze ludzie na tym forum nie maja zadnej wiedzy o biznesie rzadzacym sie w swiecie boksu zawodowege. Nie byl bym tego az tak pewny, nigdy nic nie wiadomo , zaden z nas nie wie kto sie kryje za danym nikiem , kto z kim i gdzie pracuje co robi itd."


Pisze tak tylko o tych, ktorzy swymi komentarzami daja mi powod do kreowania takich wlasnie opinii. Jest tutaj grupa osob, ktora zdecydowanie lubi i zna sie na boksie. Nie jestem jednak przekonany, iz mowimy o boksie zawodowym. Caly czas mam wrazenie, iz zbyt duzo uwagi przykladacie do aspektow sportowych, a te niestety nie sa kwintesencja profesjonalnego piesciarstwa...
Oczywiscie masz racje, nie wiem kto siedzi po drugiej stronie pc.
 Autor komentarza: cop
Data: 15-09-2011 00:58:34 
"canuck Data: 14-09-2011 23:27:13 Tomek,
Nikogo tak naprawde nie zawiodles poza rodakami z deluzjami! Jestes bardzo dobrum bokserem i mozesz wygrac z kazdym w wadze ciezkiej z wyjatkiem K2. Nie ma w tym zadnego wstydu, bo starales sie jak mogles.
To, ze nie mogles bylo spelnic "nieracjonalnych" oczekiwan Rodakow, to nie Twoja wina. Oni chca, zebys Ty ich dowartosciowywal. To nie jest Twoja rola, niech sie sami dowartosciowuja. Twoja rola jest walczyc, wygrywac oraz zarabiac pieniadze. Chwala Ci za to ze zalatwiles najwieksze bokserskie "przedstawienie" w historii polskiego boksu na polskiej ziemi.
Dla pocieszenia, Vitek"absoltnie "zniszczy" Haye, jezeli dojdzie do tej walki. Vitek, jest byc moze jest najlepszym ciezkim w historii boksu!
Nawet "Big" Goerge Forman potwierdza ze Vitek jest lepszy od niego. Niekwestoinowany LL powie, ze Vitek do trudny oraz niewygodny przeciwnik. Zauwazyles, ze mowimi teraz o historii wielkosci w boksie!? Glowa do gory"Bardzo dobry komentarz, z ktorym zgadzam sie niemalze w 100%, aczkolwiek sadze iz sytuacja jest prawdopodobnie odrobine bardziej skomplikowana. Mowiac o Vitaliyu, moge sie zgodzic iz jest on jednym z najlepszych ciezkich w historii boksu zawodowego, ale zarazem doadam iz rowniez jednym z najbardziej nieprzyjemnych do ogladania. W czasie transmisji HBO, komentatorzy wciaz powtarzali, ze cokolwiek Vitali robi w ringu nie jest ani ladne ani techniczne, aczkolwiek niezwykle efektywne. Jest to bardzo dobra deskrybcja tego co mysle o Klitschkos. Nie umnijesza to faktu, ze mowimy o jednych z najznakomitszych piesciarzy wszechczasow wagi ciezkiej.
 Autor komentarza: KOSTROMA
Data: 15-09-2011 01:40:33 
To oczywiste ,że boks zawodowy to przede wszystki biznes jednak dla większośći użytkowników ma to trzeciorzędne znaczenie ostatecznie to nie kibice zarabiają na walkach bokserskich.W boksie najważniejsze jest widowisko ażeby stało ono na najwyższym poziomie konieczny jest udział wysokiej klasy sportowców w związku z tym aspekt sportowy jest ważniejszy.Gdyby nie fascynacja walkami na pięści nie zaistniało by coś takiego jak boks profesjonalny.

cop mam do ciebie pośbę czy nie mógłbyś prowadzić swoich badań rynkowych z ukrycia?Bardzo często podkreślasz jak ważne znaczenie ma kultura osobista na forum.Wypowiadasz się również z uznaniem o forum Bokser.org.Czy dla dobra tego portalu mógłbyś z tąd zniknąć?Piszę to bo niestety pojawianie się virtualnego copa nieodmiennie powoduje wzrost chamstwa i natężenie prostackich zachowań na forum ,generuje atmosfere wzajemnych porowokacji.Musisz przyznać ,że nie wpływa to pozytywnie na odbiór naszej ulubionej strony o boksie?
 Autor komentarza: KOSTROMA
Data: 15-09-2011 02:27:57 
Co do kariery Adamka w HWD to czym się tu podniecać?Przecież poza pojedynkiem z Arreola Adamek nie pokazał w zasadzie nic ciekawego zero wartościowych rywali(poza Kliczko i Arreola)zero widowiskowości i tylko nachalna promocja jego osoby.Wszystko to zupełnie odarte z aspektów sportowych.Za co ja mam podziwiać Adamka w HW?Za to ,że odniósł sukces finansowy ?Ok facet sobie zarobił ,fajnie w końcu każdy na jego miejscu wykorzystał by taką okazję ale na dobrą sprawę co mnie jako kibica obchodzą jego pieniądze?W zasadzie nic! Mnie jako odbiorcę interesuje ,żeby Adamek pokazał kawał dobrego boksu a on niestety tego nie robi bo i nie jest w stanie.Góral dalej chce wartosciowych rywali?Obawiam się ,że ta cała historia z HW może się dla Górala skończyć nieciekawie. Tacy Povietkin czy Haye pomimo,że zdecydowanie słabsi od Vitalija to i tak za wysokie progi.Oni nie będą bawić się z nim jak Vitalij tylko zafundują mu ciężkie Ko!Naprawde szkoda zdrowia pomijając już fakt ,że rozmieni swoją legendę na drobne.
 Autor komentarza: cop
Data: 15-09-2011 04:22:45 
"KOSTROMA Data: 15-09-2011 01:40:33
...pojawianie się virtualnego copa nieodmiennie powoduje wzrost chamstwa i natężenie prostackich zachowań na forum ,generuje atmosfere wzajemnych porowokacji.Musisz przyznać ,że nie wpływa to pozytywnie na odbiór naszej ulubionej strony o boksie? "


Ten portal jest rowniez jednym z moich ulubionych, wiec pomagam jak moge...LOL... Mysle, ze sa tacy, ktorzy to umieli i umieja docenic. Reszte, tak naprawde bez zdnych personalnych atakow, ale mam serdecznie w...domysl sie...LOL...
 Autor komentarza: cop
Data: 15-09-2011 04:29:12 
"KOSTROMA Data: 15-09-2011 02:27:57
...Tacy Povietkin czy Haye pomimo,że zdecydowanie słabsi od Vitalija to i tak za wysokie progi.Oni nie będą bawić się z nim jak Vitalij tylko zafundują mu ciężkie Ko..."

Dziwicie sie czesto, ze mowia o Polakach w taki sposob, ktorego nie chce powtarzac. A co wy tutaj sami robice z takimi beznadziejnymi i pesymistycznie uwarunkowanymi "komentarzami" zakrawa doslownie na pomste z... hmmm... niech bedzie z gory...LOL...
Kilka szybkich przykladow. Povetkina widziales w walce z Estrada lub nawet ostatnio Chagaevem? Haye widziales z Ruizem? Czy ty naprawde sadzisz, ze ktorykolwiek z nich jest poza zasiegiem Adamka? Nie mowie, ze Adamek ich pokona bez problemow, ale jakiekolwiek inne alternatywne sugestie sa identycznym grzebaniem slepego w worku kosmicznego pylu jak i twoje proroctwa.
Jezeli jestes Polakiem, a domyslam sie iz prawie 100%, odrobine wiecej optymizmu radze. Tak was pisza, jak was widza...LOL...
 Autor komentarza: KOSTROMA
Data: 15-09-2011 09:04:46 
"Dziwicie sie czesto, ze mowia o Polakach w taki sposob, ktorego nie chce powtarzac"-Zupełnie bez znaczenia.Jestem indywidualną jednostką i nie czuje duchowej przynależności do jakiejkolwiek narodowości.
"A co wy tutaj sami robice z takimi beznadziejnymi i pesymistycznie uwarunkowanymi "komentarzami" zakrawa doslownie na pomste z..."-To nie pesymizm tylko chłodny realizm.Kilka szybkich przykładów.Adamka widziałeś w walce z Estradą lub z Grantem?Albo z McBridem?Czy ty naprawdę sadzisz ,że ktoś z pierwszej dziesiątki jest w zasięgu Adamka?Nie piszę,że pokonają Adamka bez najmniejszych problemów ale jakiekolwiek alternatywne sugestie grzebaniem slepego w worku kosmicznego pylu jak i twoje proroctwa przed walką Adamek vs Kliczko.Jeżeli jesteś Amerykaninem a domyślam się ,że prawie na 100% nie jesteś odrobinę realizmu radzę.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.