BURNS-KATSIDIS W LISTOPADZIE?

To już pewne - mistrz WBO wagi super piórkowej Ricky Burns (32-2, 9 KO) przeniesie się kategorie wyżej. Jak poinformował jego menadżer Alex Morrison, "Rickster" w listopadzie stanie do walki z groźnym Michaelem Katsidisem (28-4, 23 KO) z Austarlii. Tym samym już na pewno nie dojdzie do planowego pojedynku z utalentowanym Adrienem Bronerem (21-0, 17 KO).

- Mamy potwierdzenie od Franka Warrena - Ricky stanie do walki z Katsidisem. Na tą chwilę to będzie najlepsza opcja dla Burnsa. "Rickster" nie jest już w stanie wyrobić limitu super piórkowej i musi przenieść się wyżej. To będzie dobre posunięcie, Ricky zawsze był dużym super piórkowym, zatem poradzi sobie w lekkiej - powiedział Morrison.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: amancik
Data: 13-09-2011 23:00:05 
to sie szykuje porazka na przywitanie z waga lekka, z taka sila ciosu nie powstrzyma katsidisa ktory bedzie jak czolg ktory nie bedzie mial respektu przed ciosami burnsa
 Autor komentarza: Maynard
Data: 13-09-2011 23:19:41 
Niech gadają co chcą, a prawda jest taka, że typ spier**a przed Bronerem, który został jego oficjalnym pretendentem.

Zobaczycie, z Katsidisem też ściema, dostanie w końcu jakiegoś leszcza do obicia, a potem walkę o WBO interim w lekkiej z jakimś Uzbekiem (tytuł należy do Dinamity, a on pewnie już do lekkiej nie zejdzie po porażce z Mannym)...
 Autor komentarza: Maynard
Data: 13-09-2011 23:20:15 
I pamiętajcie, kto jako piewrszy przewidział taki scenariusz ;)
 Autor komentarza: Shade45sc
Data: 14-09-2011 08:42:36 
jakby walczył z Katsidisem to faktycznie debiut będzie miał zepsuty. Jedyny problem Michaela to jego brak obrony. Jest to pięściarz skrajnie ofensywny i musi uważać żeby się na jakąś kontre nie nadziać. Generalnie jednak uważam, że Katsidis powinien wygrać.
 Autor komentarza: gregor07
Data: 14-09-2011 11:36:35 
Maynard cyrki z paskami interim robi tylko WBA, teraz zorganizowali dwie następne walki w jr półśredniej i jr średniej, tym samym będą mieć mistrzów interim od lekkiej do super średniej, niżej już nie ogarniam. Myślę, że następnym krokiem będzie pasek tymczasowy interim ;)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.